استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dog Simulator - Animal Life

Dog Simulator - Animal Life

نسخه۱.۰.۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۳
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Pocket Games Entertainment
‏‏اگر یک توله سگ واقعی در خانه ندارید اما می خواهید یک حیوان خانگی بگیرید تا از آن مراقبت کند، اگر دوست دارید با حیوانات بازی کنید حتی اگر آنها مجازی باشند، برنامه ما 'شبیه ساز توله سگ' یک گزینه عالی برای شماست. اوقات فراغت. برنامه ما را به صورت رایگان در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دانلود کنید و یک زندگی هیجان انگیز در یک بازی سگ داشته باشید.
‏ویژگی های برنامه 'شبیه ساز توله سگ'
‏فقط می توانید با یک سگ خوب آنلاین دوست شوید. برنامه ما را به صورت رایگان بر روی تلفن یا تبلت خود دانلود کنید. مانند سگ های واقعی زندگی و بازی کنید، خانواده ای برای حیوان خانگی خود به دست آورید و هر روز در این شبیه ساز چیزهای جدیدی در مورد نژاد سگ های مورد علاقه خود بیاموزید.
‏بازی سه بعدی ماجراجویی ما به شما این امکان را می دهد که یک حیوان خانگی از یک نژاد دلخواه را انتخاب کنید. ، به لطف حالت چند نفره به صورت آنلاین با دوستان و حیوانات خانگی زیبای آنها بازی کنید. در بازی های توله سگ ما دوست شوید، با هم قبیله های واقعی ایجاد کنید تا از خانواده خود محافظت کنید. هرچه حیوان خانگی شما و خانواده اش در سطح بالاتری باشد، نژادهای بیشتری برای شما باز می شود.
‏مزایای اپلیکیشن Dog Simulator
‏در این بازی سگ مزایایی وجود دارد که می توانید از آنها قدردانی کنید:
‏1. توانایی ایجاد یک توله سگ و همچنین کل خانواده سگ. نام مستعار، جنسیت، رنگ مورد نظر، لباس و لوازم جانبی را در این شبیه ساز حیوانات انتخاب کنید. جانور را پرورش دهید و از آن مراقبت کنید. برای حیوان خانگی خود یک جفت و توله سگ پیدا کنید تا توله شما بتواند زمان بازی خوبی برای توله سگ داشته باشد. جوایز به دست آورید، برای باز کردن قفل نژادهای جدید سکه به دست آورید. کاردستی غذا روی آتش.
‏2. رویدادها در دنیای بازی‌های سگ‌های هیجان‌انگیز اتفاق می‌افتند که در آن می‌توانید کارهای مختلفی را انجام دهید و به ماجراجویی بپردازید. در یک محیط وحشی زندگی سگی داشته باشید، به دنبال حیواناتی مانند سنجاب، گربه، موش صحرایی و دیگران باشید تا با آنها مبارزه کنید. در بازی‌های سگ‌های خانگی شما خسته کننده نخواهید بود زیرا از بالا بردن سطح توله سگ خود و کشف دستاوردهای جدید رزمی لذت خواهید برد. ارتباط با سگ های نژادهای دیگر و همچنین مبارزه با دشمنان در بازی های آنلاین حیوانات را فراموش نکنید.
‏3. بازی های شبیه سازی ما از گسترش سه بعدی پشتیبانی می کنند. مکان ها و مکان های غیرمعمول، طبیعت و شهرهای بزرگ را کشف کنید، تمام شرایط آب و هوایی و فصول را احساس کنید. ما همه چیز را انجام دادیم تا احساس کنید در دنیای واقعی بازی‌های سگی هستید.
‏4. امکان بازی آنلاین با دوستان در شبیه سازهای آنلاین. خسته از تنها بازی کردن؟ سپس در صورت اتصال به اینترنت حالت چند نفره را روشن کنید، دوستان خود را به بازی های سگ دعوت کنید. با هم می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید، با دشمنان جانوران مبارزه کنید و از خانواده خود محافظت کنید.
‏همه نتایج شخصی و جمعی شما به طور دقیق محاسبه شده و در جدول امتیازات قرار می گیرد. امتیازات خود را بشمارید و مقام اول را در تابلوی امتیازات بدست آورید.
‏سعی کنید همین الان برنامه ما را به صورت رایگان دانلود کنید و تمام مزایایی را که شبیه سازهای حیوانات آنلاین می توانند در سال 2020 به شما ارائه دهند را احساس کنید!
‏‏نسخه - 1.0.3.4

‏=============
‏پوست جدید اضافه شد
‏چشم های جدید اضافه شد
‏اصلاحات جزئی
‏===== =========

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💙~〰Erika °•Gamer Xx✔➰
١ مهر ١٤٠١

عالی ولی تو این روزا که اینترنت قطعه نمیتونم انلاین بازی کنم این بده..😰😐😧😔

میپسندم۱۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر دلسا مرادی 🦄💚💙💛🐇
١٢ فروردین ١٤٠٢

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی است و آنلاین البته همش شکست می خورم

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر ونزدی آدامز
٢٦ خرداد ١٤٠٢

سرگرم کنندست

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده