استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Wolf Simulator - Animal Games

Wolf Simulator - Animal Games

نسخه۱.۰.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۷
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۸
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Pocket Games Entertainment
‏‏تکامل شبیه سازی گرگ
‏آیا شما در مورد حیوانات بازی هایی را دوست دارید که در آن شما می توانید خود را مانند یک حیوان وحشی واقعی وحشی احساس کنید؟ در یک گرگ دوباره تسخیر شده و زندگی جنگل را به صورت رایگان احساس خواهید کرد؟ سپس 'Wolf Simulator Evolution' یک گزینه عالی برای شماست! بازی آنلاین (بدون اتصال به اینترنت) و یا آنلاین، و لذت بردن از گرافیک واقع گرایانه!
‏ویژگی های نرم افزار 'Wolf Simulator Evolution'
‏بازی، شکار، باز کردن مکان های جدید و حیوانات. از بازی های مختلف بازی آنلاین در بازی ما استفاده کنید. شما می توانید در حالت جنگی در زمین نبرد جنگید و زندگی صلح آمیز را به یادگیری مهارت های مختلف گرگ و تجهیز طوفان گرگ می دهد. کافی نیست؟ سپس خالکوبی را روی گرگ خود اضافه کنید، پوسته ها و مسیرهای پیاده روی را تغییر دهید. بسته گرگ خود را به شکار با آنها و ماموریت های کامل با هم. همه حیوانات بسیار واقع گرایانه هستند که به شما احساس می کنند که شما در دنیای واقعی حیوانات وحشی بازی می کنید.
‏در بازی ما چنین حالت هایی برای شما رایگان هستند:
‏1. شبیه ساز حیوانات آنلاین. در اینجا شما می توانید در برابر مخالفان مختلف از سراسر جهان مبارزه کنید.
‏2. سیستم ماموریت های مختلف. خسته از بازی بدون هدف؟ سپس مأموریت های جالب را در لورن گرگ انجام دهید و آنها را به صورت یک یا دو در حالت آنلاین (زمانی که یک Wi-Fi یا دیگر اتصال به اینترنت وجود دارد) و یا بدون اینترنت کامل کنید. پاداش در انتظار شماست.
‏3. سیستم نقش. سبک خود را از یک بازی تحریک کننده انتخاب کنید و مهارت هایی را که برای حیوانات و حیوانات مفید هستند مفید بدانید.
‏4. انتخاب ظاهری. منحصر به فرد باشید! یک نوع گرگ را انتخاب کنید یک خاکستری، قرمز و یا حتی یک قطعه قطبی و آن را به سلیقه خود پمپ کنید.
‏5. بازی با دوستان آنلاین. با دوستان یا خانواده خود در این بازی آشنا شوید و آنها را دعوت کنید تا به یک تیم برسید. جالب تر است که با PVP مبارزه کنیم یا پاداش های جدیدی را در زندگی صلح آمیز به دست آوریم. شما همچنین می توانید با دیگر بازیکنان در چت صحبت کنید و خسته نخواهید شد.
‏6. حالت های مختلف بازی. از طریق بازی، جهان حیوانات را یاد بگیرید. درختان شکار را پیدا کنید، خرگوش، گراز وحشی یا روباه، گوزن، گوزن و حتی خرس ها. شما می توانید با همه آنها در مناطق شکار مبارزه کنید. علاوه بر این شما می توانید بخشی در یک بسته در برابر بسته گرگ گربه های وحشی در زمان واقعی از طریق Wi-Fi و یا اتصال به اینترنت دیگر را. نمیخواهم مبارزه کنم؟ در حالت صلح آمیز با گرگ های دیگر گپ بزنید.
‏نقش بازی RPG بازی 'Wolf Simulator Evolution' توسط Pocket Games Entertainment به طور خاص برای تلفن یا رایانه لوحی شما ایجاد شده است. اکنون آن را دانلود کنید و سفر خود را از طریق جهان حیات وحش آغاز کنید. کشف حوزه های شکار جدید در شبیه ساز های ما آنلاین، گرگ خود را تکامل می بخشید، بیشتر و بیشتر با هر بازی خود را بهبود می بخشید. همه چیز را به منظور تبدیل شدن به بهترین و کشف کلاس اصلی در PVP آنلاین (در برابر دیگر بازیکنان) جنگ انجام دهید. با دوستان، خانواده یا سایر بازیکنان از سراسر جهان بازی کنید و همه آنها را نشان دهید که رهبر واقعی بسته هستند.
‏در برنامه ما شما قدردانی خواهید کرد:
‏گرافیک مدرن 3D، تمام جهان اطراف شما بیش از واقع گرایانه خواهد بود؛
‏محیط دلپذیر، شما می توانید در شادی از بازی با دوستان و دیگر بازیکنان شرکت کنید؛
‏حیوانات وحشی واقعی، یک جنگل شگفت انگیز با حیوانات زیادی در اطراف شما خواهد بود؛
‏آنلاین شبیه ساز گرگ RPG، شما می توانید خود را یک رهبر واقعی از بسته احساس؛
‏خوشبختانه سیستم به لطف بازی شما مطمئنا خسته کننده نخواهد بود
‏پمپاژ و بهبود گرگ، در اینجا شما می توانید جانور منحصر به فرد خود را که می تواند حیوان خانگی نبرد مورد علاقه خود تبدیل شود ایجاد کنید؛
‏نبرد با دو یا چند بازیکن در یک بازی واحد، از آنجا که ما همه شرایط را برای هیجان و جوایز جدید داریم.
‏شما هنوز با ما نیستید؟ سعی کنید برنامه 'Wolf Simulator Evolution' را در حال حاضر دانلود کنید و بخشی از جهان حیات وحش شوید! بهترین شبیه ساز گرگ بازی!
‏‏نسخه 1.0.5.1

‏==============
‏خالکوبی جدید اضافه شد
‏رفع اشکال جزئی
‏============ ===

نظرات و امتیاز ها

۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیوت لند
١٨ شهریور ١٤٠٢

تو این بازی لولم 82 هست خوبی این بازی اینه که آنلاینه کلی دوست هم پیدا کردم 😍 یکمی شبیه بازی Wolf Tales هست چون نبرد آنلاین داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 😺NAZANYN😺
١٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ خوبه ولی نمی تونم برم آنلاین😿🙀😵😭. بابام به منم یاد بدید چجوریی بازیی هارو هک کنم لطفا یاد بدید خواهش می کنم😂😸😹🙏😔تورو خداااااااا🙏🙏🙏🙀🙀🙀😔😩😩😣

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر rose
٢٣ مرداد ١٤٠٢

این بازی عالی هست من رفتم هکش کردم رفتم لول 100 خیلی سخه تا لولت رو ببری بالا به هرحال بازی خوبیه

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده