خانه بازی اکشن
Dude Theft Wars: Online FPS Sandbox Simulator BETA

Dude Theft Wars: Online FPS Sandbox Simulator BETA

شهر بر و بکس

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۴۴۶
حجم۱۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Poxel Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏ به Dude-o-polis خوش آمدید! شهری بسیار زیبا که تمام آدم های جذاب و باحال در آن زندگی می کنند!
‏ جک هم قبلا زندگی خیلی عادی داشت تا وقتی که یک روز فهمید زندگی در Dude-o-polis چقدر جذاب است. شما در این شهر می توانید هر ماشینی که می خواهید را سوار شوید و رانندگی کنید، همانطور که دارید توی پارک، شهرها، باغ ها و... دور میزنید، می توانید هر اسلحه ای که می خواهید را با پول نقد بخرید و تبدیل به یک گانگستر بزرگ شوید. هرکسی که می خواهید را بزنید و فرار کردنشان را با چشمانتان ببینید. در بین ساختمان ها زیبا بگردید و روزتان را به خوبی سپری کنید.
‏ سرگرمی بی پایان:
‏ Dude Theft Wars یک بازی جهان باز و شبیه ساز کاملی از زندگی است. هدف اصلی از طراحی این بازی لذت بردن از چیزهایی است که در یک روز آفتابی و زیبا وجود دارد. در این روز زیبا به همسایه خود سلام کنید، به سمت سطل زباله های شلیک کنید، وارد هر ساختمانی که می خواهید شوید و پول نقد آنها را بدزدید و بروید اسلحه بخرید. یا می توانید ماشین های اسپرت بگیرید و به سمت هرکسی که می خواهید تیراندازی کنید و تبدیل به یک گانگستر مافیایی بزرگ شوید.
‏ هرکاری که بخواهید را می توانید انجام دهید. شما می توانید یک آدم عادی بوده و به زندگی روزمره خود ادامه دهید و یا کسی باشید که دیگران را اذیت می کند، به سمت آنها تیراندازی کرده و هرچیزی که می خواهید را داشته باشید. همه چیز به خواسته شما بستگی دارد!
‏ ویژگی های بازی:
‏ جهان باز از بازی های sandbox
‏ تجربه تمام کارهای اکشن از اول شخص
‏ برای خرید تفنگ ها مانند: AK47, SMG, REVOLVER, SHOTGUNS به اسلحه فروشی بروید و یا از دست خود برای آزار و اذیت دیگران استفاده کنید.
‏ ماشین های مختلفی مانند: RAMP CAR, MONSTER TRUCK, Rc CARS. Alien UfO, SKATEBOARD, DragSter, QuadCars, Karts استفاده کنید و یا همینطوری در شهر بگردید
‏ دارای هوش مصنوعی و بازی بسیار سرگرم کننده
‏ در شهر آزادانه بگردید و از ساختمان ها دیدن کنید
‏ حرکات اکشن و بدلکاری به همراه حرکت آهسته
‏ آیا عاشق بازی های شبیه سازی شده هستید؟ آیا هیجان را دوست دارید؟ اگر دوست دارید همین الان دانلود کنید. یک قاتل بی رحم، و یا یک همسایه بسیار مهربان باشید که تا به حال روی زمین وجود داشته!
‏‏وقت درست کردن خرابی هاست

‏آپدیت دونفره😁😱

‏سه تا نقشه جدید در بخش آنلاین
‏حداکثر نفرات آنلاین ۱۶ بازیکن است
‏مود جدید: رایگان برای همه🔫
‏افراد جدید🕺🏻
‏چهره های جدید👟👕🎩
‏صوتی حرف بزن🗣️
‏با بقیه ی بازیکنان چت کن
‏دوستانت رو به سرور دعوت کن برای جنگ یا شادی کردن🔒
‏تنظیمات جدید برای تفنگ ها🔫
‏سرور های مختلف از سراسر جهان🌍
‏و...

‏بخش تک نفره
‏اضافه شدن حالت خوابیدن🛌💤
‏بهتر شدن گرافیک🏞️
‏درست شدن اشتباهات بازی🔨🐞
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟