استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
هادی پرنده

هادی پرنده

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۳/۲۹
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده استودیو بازی فراز فن آور
‏‏این بازی یک بازی هیجان انگیز است که احتیاج به تمرکز دارد این نوع بازی برای تنظیم ذهن با بدن مفید بوده و با انجام آن بدن شما دستورات مغز را سریعتر انجام میدهد همانطور که میدانید سرعت تصمیم گیری و تمرکز مغز با تمرین و ممارست افزایش پیدا میکند و برای هماهنگی بین مغز و بدن نیز انسان نیاز به تمرین دارد بهترین راه برای این کار بازی های رایانه ایست که بصورت ناخودآگاه تصمیم گیری و تمرکز مغز را بالا برده و موجب هماهنگی بیشتر ذهن و بدن میشود.
‏این بازی نیز با این هدف (تمرکز و هماهنگی ذهن و بدن) طراحی شده است که ضمن سرگرم کردن مخاطب سرعت عمل او و تمرکز او را نیز افزایش خواهد داد.
‏در این بازی شما باید از بین ستونهای آبنباتی عبور کنید که هر ستون یک امتیاز برای شما به ارمغان خواهد آورد و در هنگامی که با ستونی برخورد کنید امتیاز نهایی شما ثبت میشود و این امتیاز با دیگرانی که به این بازی مشغول هستند به اشتراک گذاشته میشود.
‏در صورتی که سرعت عمل شما بیشتر باشد میتوانید با عبور از هر ستون ۲ امتیاز کسب کنید به این صورت که در بازی فرشته ای وجود دارد که جلو تر از شما پرواز میکند و اگر ستون را با سرعت جابجا کنید و فرشته یک شکلات به شما جایزه میدهد و با گرفتن آن شکلات ۲ امتیاز بدست می آورید.
‏هرچه رکورد شما بالاتر برود نشان دهنده تمرکز و قدرت تصمیم گیری با سرعت بالاتر شما خواهد بود.
‏در این بازی همچنین مدالهای به عنوان اچیومنت در نظرگرفته شده است که به عنوان مثال اگر از ۱۵ ستون بهمراه شکلات عبور کنید میتوانید یک مدال مثلا قرمز رنگ بدست بیاورید.
‏با این بازی قدرت تمرکز و تصمیم گیری خود را بالا ببرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده