استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Beat Stomper

Beat Stomper

پرش های ریتمیک

نسخه۱.۰.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۹۱
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Rocky Hong
بازی های موزیکال محبوب هستند و این واقعیت بر هیچکس پوشیده نیست، اینکه تایلز هوپ توانست به موفقیت دست پیدا کند باعث شد که توسعه دهندگان دیگر هم سعی کنند کمی خلاقیت را در آثارشان پر رنگ تر کنند و سادگی استفاده را در بازی هایی که تولید میکنند را بگنجانند، امروز به سراغ یکی از تازه وارد ها به کلوپ بزرگ عناوین مبتنی بر موسیقی رفته ایم، یک گیم اندرویدی که در مایکت طرفداران خاص خودش را دارد.

ویدئو معرفی بازی

گیم پلی، بپر بپر مکعبی

در نگاه اول بازی Beat Stomper یک عنوان اندرویدی موزیکال است که باید سعی کنید رکورد هایی از خود به جا بگذارید، این بازی پایان باز دارد و شما باید رکوردها را جابجا کنید، اما اگر کمی بیشتر از این ها وقت بگذاریم متوجه میشویم که ترکیب موسیقی و یک مسابقه هیجان انگیز، بسیار جذاب تر از چیزی است که فکرش را میکنیم.

نئون دوست داشتنی

در اینجا خبری از کلیشه های همیشگی بازی های ویدیویی نیست و سازندگان همه چیز را دگرگون کرده اند، به جای کنترل های معمول که در سمت چپ و راست صفحه قرار میگرفت، شما باید به روی صفحه ضربه بزنید تا مکعب به حرکت در بیاید و برای متوقف کردن آن بار دیگر صفحه را لمس کنید، در واقع زمان حرکت و فرود شما روی سکو با دو مرحله پی در پی انجام خواهد گرفت، این مکانیک حرکتی را اولین بار است که در یک بازی مترویی میبینیم.
برای اینکه سرعت بیشتری برای پیش روی در مرحله داشته باشید و رکورد خود را ارتقا دهید، سعی کنید مکعب های رنگی که در مسیر قرار دارند را بخورید و بعد از مرگ هم از تبلیغات جایزه ای استفاده کنید، چرا که بعد از ورود مجدد شما به بازی حداقل 50 سکو به بالاتر می روید و این باعث میشود که رقابت هیجان انگیز تری را تجربه کنید، اکثر موانع به شکل شانسی به بازی اضافه شده اند و با بالاتر رفتن لول و سطح شما، سختی بازی هم با یک شیب صعودی افزایش پیدا خواهد کرد.

از ریتم نیوفت!

شاید اگر تصاویر بازی را ببینید تصور کنید که با یک گیمپلی بسیار پیچیده طرف هستید که کنترل سختی دارد، اما واقعا اینطور نیست شما باید سعی کنید از دیوارها بالا بروید و تا وقتی که مکعب از کنترل خارج نشده به بازی ادامه دهید. اگر ریتم حرکتی خود را از دست بدهید ادامه دادن به بازی سخت میشود، سعی کنید حرکات را سریع و با تمرکز انجام دهید، وگرنه نمی توانید به سطوح بالاتر برسید.
این بازی سعی میکند در اوج بی نظمی، نظم داشته باشد و همه حرکات دلیلی داشته باشند، شما بعد از تجربه کردن این عنوان علاقه بیشتری به عناوین ساده اندرویدی پیدا میکنید، و متوجه خواهید شد که سازندگان میتوانند از تبلیغات آزاردهنده در بازی هایشان استفاده نکنند و همچنان جذاب باشند.

گرافیک و صداگذاری، پرواز به سوی آسمان

بازی به شکل دو بعدی طراحی شده و افکت های نور و حرکتی جالبی در آن استفاده شده است که هیجان را به بازی اضافه میکند، طیف های رنگی که در این بازی استفاده شده است برای بیماران صرع مناسب نیست و اگر چنین مشکلی دارید توصیه میکنیم این عنوان را تجربه نکنید و به سلامتی خود اهمیت بدهید، البته اصلا نگران نباشید در مایکت بازی های زیادی برای همه سنین و افراد پیدا میشود شما میتوانید از بیت ریسر استفاده کنید، یک بازی مشابه که چنین مشکلاتی را ندارد و تقریبا جو آرامتری دارد.
موسیقی های مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده که با توجه به ماموریت های انجام شده شما آزاد خواهد شد، دومین آهنگ بازی بعد از رسیدن شما به خانه پنجاه آزاد خواهد شد، تمامی این اهنگ ها و افکت های صوتی هیجان زیادی به بازی تزریق میکنند و باعث میشوند که تجربه مفرحی از بازی داشته باشید.
 

جنبه های مثبت

بیشتر از آنچه فکر میکنید این عنوان سرگرم کننده است، هر بازی موبایلی داستان موفقیتش را خودش مینویسد و به واسطه ویژگی های جذابی که دارد، مسیر موفقیت را طی میکند، اما این بار گیمپلی ساده، موسیقی جذاب و گرافیک زیبا باعث شده که دوباره یک گیم دوست داشتنی روی اندروید داشته باشیم که بتوانیم آن را تجربه کنیم.

جنبه های منفی

بازی بعد از جابجا کردن چند رکورد و آزاد کردن آهنگ های جدید، روند یکنواختی به خود میگیرد و باعث میشود که جریان بازی بیش از حد معمول به سکون نزدیک شود، با اینکه این اثر بسیار سرگرم کننده است و شما از همان دقیقه اول جذب آن میشوید اما این مشکل همچنان پابرجاست.
‏‏- رفع اشکال حذف تبلیغات

نظرات و امتیاز ها

۲۹۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شاهین
١٣ مرداد ١٤٠٢

تقریبا بده ولی نصب کنید موزیکاش خوبه

میپسندم۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر 暗い✧•
٢٥ خرداد ١٤٠٢

‏✓ زبان فارسی داره ‏✗ ریتم نامناسب ‏✗ بازی باهاش سخته زیاد خوب نبود و حس خوبی نداشت و بازی باهاش سخته و زیاد خوب نبود.

میپسندم۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر ♥H♥
١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ اهنگ های خوب ‏✓ داشتن boost ‏✓ گرافیک متوسط به بالا ‏✓ روان ‏✗ باید پس زمینه خود ادمک قابل خرید باشن ‏✗ اهنگ های کم عالییییییییه

میپسندم۵ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آهنگ بازی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده