استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Squad Battleground Force: Free Fire Battle Royale

Squad Battleground Force: Free Fire Battle Royale

نسخه۰.۰.۱d
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۲
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۳۵
حجم۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده TJK Action Games
‏‏Squad Battleground Force بهترین بازی تیراندازی آفلاین بتل رویال است که شما بازی بقا را در میدان نبرد میخانه ای جزیره ناشناخته بازی خواهید کرد و این شانس را خواهید داشت که آخرین بازیکن ناشناخته باشید که در بازی های تیراندازی میدان جنگ بقا در جنگ جهانی ایستاده است.
‏قانون بهترین بازی رویال بقا بسیار مستقیم است و آن این است که وارد جزیره ناشناخته شوید و همه دشمنان را بگیرید و آخرین مرد باشید. Battleground میدان نبرد بقا بازی تیراندازی رایگان است که اکنون در دسترس است، جایی که سرباز تیم ناشناس در جنگ میدان نبرد برای بقا می جنگد تا آخرین بازیکنی باشد که در میدان نبرد تیراندازی بقا ایستاده است. با موبایل خود برای پیروزی رویال در این بازی رایگان بازی FPS نبرد سه بعدی رویال اندروید بازی کنید.
‏بازی کاملاً جدید از نوع میخانه ای یک نبرد تیراندازی شدید است که نیاز به بازیکن مخفی کاری دارد زیرا در وسط بازی هستید. در تیراندازی در میدان نبرد، بقا هدف نهایی شما در Free Fire Battle Royale نیست. بازی‌های تیراندازی رایگان Battleground Fire یک بازی تیراندازی اول شخص برای دوستداران تیراندازی گروهی کماندویی و تیراندازی تیمی است، بازی‌های جنگی که در آن بقا تنها راه پیروزی است. تیرانداز جوخه در میدان نبرد تیراندازی باید در آخرین بازی بقا برنده شود. تفنگ خود را در تیم تیراندازی Cover Strike در میدان نبرد رویال مستقر کنید تا با دشمنان روبرو شوید. بازی آفلاین جنگ جهانی اسنایپر بتل رویال فریم بر ثانیه که قبلاً هرگز دیده نشده بود!
‏بازی مدرن بقا در جنگ جهانی شما را وادار می کند تا در بازی تیراندازی تیم ناشناخته تا آخرین نفس زنده بمانید. مامور شما یک کماندوی بازی های تیراندازی جنگی هستید، بازی بقا را در میدان نبرد جنگ جهانی جزیره ناشناخته بازی خواهد کرد که در آن شما را برای جنگ بقا در بازی های تیراندازی شدید آزاد فراخوانده اند که در آن کماندو ارتش جنگ جهانی جوخه تیراندازی ارتش را در نبرد تیراندازی جنگی همراهی می کند. آخرین بازیکن ناشناخته ارتش باشید که در بازی های تیراندازی جنگ در میدان نبرد بقا در جنگ جهانی ایستاده است. شما در این بازی تیراندازی قهرمان بقا هستید و با استفاده از نقشه عرصه میدان نبرد را کاوش کنید. با کمین عالی در بازی نبرد رویل آفلاین در نبرد زنده بمانید
‏از جنگ بقای میدان نبرد Squad Battlefield تا مقیاس حماسی هیجان انگیز در Cover Strike لذت ببرید. با رقبا در نبرد تیراندازی شدید در میدان نبرد بقا بجنگید و تیراندازان ناشناس را شکست دهید. تیرانداز اکشن بیایید برای بقای خود در بازی های تیراندازی میدان نبرد بازی و مبارزه کنیم. بازیکن باید در بازی‌های تیراندازی با آتش، بازی‌های تیراندازی جنگی عالی باشد و هدف کاملی داشته باشد زیرا نبرد تیراندازی ناشناخته ۲۰۲۱ دارای رقبای ارتش بسیاری است که تجهیزات جنگی سنگینی برای برنده شدن در آخرین بازی بقا دارند.
‏Swat Battleground Force که در آن جهان باز را در میدان نبرد بقا کماندو ارتش کشف کنید و قوانین را برای زنده ماندن در برابر سلاح های مرگبار و بالستیک واقعی دنبال کنید. در این نبرد بازی ارتش 2019 تا آخرین نفس خود بجنگید. دشمنان خود را در این بازی 3D FPS جستجو کنید. در بازی اکشن شما نقش یک قاتل نخبه کماندوی شجاع را در یک منطقه جنگی حماسی بازی می کنید. نبرد برای بقای ناشناخته برای کماندوی ارتش WW در میدان نبرد تیراندازی زمانی آغاز می شود که کماندوهای ارتش برای ماموریت های تیراندازی بقا به جزیره فرود می آیند. از مهارت های مبارزه و مهارت های تیراندازی عالی خود در این بازی تیراندازی Swat Battleground Force FPS 2020 استفاده کنید. این بازی ماجراجویی بقای فریم در ثانیه سه بعدی را در بازی های اکشن نبرد فورت بازی کنید.
‏بازی میخانه آفلاین بتل رویال به صورت رایگان دیگر جنگ بقا تجهیزاتی برای بقای نهایی در میدان نبرد تیراندازی ارتش جنگ جهانی در جنگ جهانی. با جمع آوری اقلام رها شده از هواپیمای جنگی، تجربه بازی خود را با به روز رسانی سلامت و توپخانه خود بهینه کنید!

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی ناردست
٢٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ وقتی که حریف رو می کشیم ‏✗ باگ داره ‏✗ دیر میمیره ‏✗ الکی صدای تیر میاد کلن نصب نکنید

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر امیرعلی
٤ تیر ١٤٠٢

گرافیک بد نیست کاش مرحله مرحله هم نبود و کاش زمان بهت نمی‌داد و نمی تونی بری تو کوهستان درکل بازی خوبی نیست دیگه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر 𝐂 ᭄𝐳
٢٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ کنترل سریع ‏✗ دیر میمیرن😐 اصلا مثل عکسش نیست تمام😐🤦🏻‍♀️

میپسندم۲۴ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده