استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Protect & Defense: Tower Zone

Protect & Defense: Tower Zone

نسخه۱.۴.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۱۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۳
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Tibetan Liss
‏‏دشمنان به سرزمین های خود حمله کرده اند. هزاران تانک و هواپیما آماده هستند تا با شما مبارزه کنند. جنگ ها را نمی توان اجتناب کرد و شما باید با چهره به چهره بیگانه برخورد کنید. دشمنان شما هیچ میمون نیستند - اینها جنگجویان حرفه ای هستند! تنها یک طرف جنگ، زنده ماند. برای پیروزی باید پادشاه تدبیر شوید.
‏تجهیزات نظامی دشمن شما یک اسباب بازی نیست. هر نبرد با دشمن شما تبدیل به نبرد سلطنتی می شود. دشمن شما و شما دارای تجهیزات مدرن است: تانک ها، کشتی ها، هواپیما، توپخانه، معادن و بمب ها. دشمن شما و شما دارای تجهیزات مدرن است: تانک ها، کشتی ها، هواپیما، توپخانه، معادن و بمب ها.
‏Protect & Defense: Tower Zone یک بازی دفاع برج است که به هر دو حرفه ای و بازیکنان جدید تجدید نظر می کند.
‏شما انتظار یک گیم پلی جالب دارید. تمام سلاح ها و توانایی ها کاملا متعادل هستند. برای برنده شدن، شما نیاز به ساخت برج های جدید و یا به روز رسانی آنها. شما همچنین از توپخانه، هواپیمایی و سایر پاداش ها حمایت می کنید. تمام برجها دارای توانایی های متفاوت هستند - برخی می توانند در چندین هدف به چند هدف آسیب برسانند، در حالی که دیگران به آرامی، اما قدرتمند می روند.
‏شما باید از بسیاری از بیگانگان با استفاده از تاکتیک های مختلف دفاع کنید. در بازی شما می توانید استحکامات را به دلخواه خود سفارشی کنید. یک سیستم انعطاف پذیر برای تنظیم سطح دشواری یک گیم پلی هیجان انگیز برای هر بازیکن ارائه خواهد کرد.
‏ویژگی های بازی:
‏- بازی استراتژیک برج دفاع TD
‏- گیم پلی جالب
‏- بسیاری از برج با توانایی های مختلف
‏- گرافیک روشن و زیبا
‏- بیش از 30 سطح زیبا
‏امیدواریم از بازی ما لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سجاد
٣٠ خرداد ١٤٠٢

‏✓ توی سبک خودش بهترین است ‏✓ مرحله هاش زیاده ‏✗ فقط میشود از سطح بالا دیدش

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر amin dr
٢١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ سطح راحت معمولی و سخت و خیلی سخت داره ‏✓ به موقع اسلحه جدید آزاد میکنه ‏✓ مرحله هاش زیادن ‏✓ نمای هم دریایی هم هوایی و هم زمینی دار ‏✓ اسلحه هاش زیادن ‏✗ نمای دید بازیکن از بالاس ‏✗ سطح ارتقای اسلحه های اول کمه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٢

خوبه

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده