استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۳
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده YovoGames
‏‏برای آموزش کودک برای مهد کودک، ما به شما و فرزندتان توصیه میکنیم که در «کودکستان» در رایانه لوحی یا گوشی هوشمند بازی کنید. در این بازی ضروری است که بچه ها مراقب باشند و تمام نیازهایشان را برآورده سازند تا گریه نکنند: برای غذا خوردن، بازی کردن با آنها، لباس کردن، قرار دادن آنها در رختخواب، و غیره. به نظر می رسد که سر و صدا با بچه ها که بازی مهد کودک ارائه می دهد بسیار جذاب و آموزشی است. کودکان می توانند تصور کنند که چه چیزی در یک مهد کودک در انتظار آنها است، بازی کردن چنین بازی هایی برای جوانان. بسیاری از کودکان که در حال بازدید از مهد کودک هستند نمیخواهند حتی در منزل از آن جدا شوند، و در اینجا بازی ما کمک خواهد کرد.

ویدئو معرفی بازی

‏این شغل جذاب متعلق به دسته بازی های آموزشی برای بچه ها است، زیرا این امر باعث توسعه تخیل و استعدادهای خلاقانه کودک می شود. رابط کاربری ارائه شده در استفاده از بازی برای پسران کوچک و یا دختران کوچک ساده است و نیازی به مهارت خواندن برای پخش آن نیست.
‏برای شروع بازی با بچه ها لازم است که بازی را دانلود و شروع کنید. سپس فرزند شما در دنیای هیجان انگیز ماجراهای در مهد کودک سقوط خواهد کرد.
‏شرایط بازی در مهد کودک 'به طوری که حتی بچه های زیر سه می تواند با آن مقابله.
‏در طی فرآیند بازی دائما نکاتی برای کودکان وجود دارد به طوری که بچه ها بدون مشکل یا سوالات بازی می کنند.
‏هر مرحله از بازی، فرایندهایی را که در مهد کودک اتفاق می افتد نمایش می دهد. کودک می تواند ببیند که چگونه کودکان در زمان کودکی با هم، به عنوان مثال بچه های حیوانات، وقت خود را صرف می کنند.
‏مراحل اولیه بازی در مورد مهد کودک.
‏در مرحله اولیه بازی برای بچه ها، معلم باید همه بچه ها را ملاقات کند، آنها را در صندلی های خاص صندلی کند و در صندلی های باری که مخصوصا برای همه (همه آنها متفاوت است) لباس بپوشند. وظیفه بازیکن این است که همه لباس های خود را بپوشانید.
‏در مرحله بعد از بازی برای دختران و پسران غذا بر روی میز جداگانه برای هر بچه ظاهر می شود. لازم است به درستی داده شود تا هر کس در یک صفحه حدود 2-3 ظروف داشته باشد. اگر کودک کوچک را بخورد، پس او به وضوح نشان خواهد داد که آرزو دارد به خواب برود.
‏هنگامی که قهرمانان بازی ها برای مهد کودک ها در نزدیکی تخت قرار دارند، معلم باید آنها را به رختخواب بگذارد و هر کدام را با یک پتو که روی پاهای خود قرار دارد را پوشش دهد. اگر چشمهای همه کودکان در حالت نیمه بسته قرار بگیرند، در این لحظه بازی در مورد بچه ها بر لامپ تأکید می کند که لازم است نور را خاموش کند. پس از آن همه خواب بسیار تنگ خواهد شد.
‏ویژگی های بازی کودکستان.
‏این بازی ها برای بچه ها دارای شرایطی هستند که اجازه می دهد تعداد زیادی از انواع مختلفی از جذابیت ها را انجام دهند: برای قرعه کشی، بازی کردن با روبات ها، هواپیماها، ماشین ها، برای پرش از طریق طناب، راه اندازی حباب های صابون و غیره به طور کلی، در البته این بازی برای بچه به فرزند شما بسیار شاد خواهد بود و او هم از دست نخواهد افتاد.
‏مزیت بازی کودکستان چیست؟
‏این بازی های کودکانه برای آنهایی که کمی می توانند فرزند شما را تجربه ای ارزشمند در مورد نحوه مراقبت از فرزندان جوان داشته باشند. همچنین او قادر خواهد بود یاد بگیرد که چه چیزی در انتظار چنین مدرسه ای در مهد کودک است، بنابراین یکی از بازی های یادگیری است. این بازی های آموزشی پیشرفت می کنند و در این حقیقت متفاوتند که دارای گرافیک بسیار روشن و شخصیت های کافی هستند.
‏علاوه بر این، این بازی ها برای بچه های کوچک نیز جذابیت زیادی را نه تنها برای دختران و پسران بلکه برای والدین خود نیز جذاب می کنند. آنها قادر خواهند بود خود را به جای معلمان قرار دهند و متوجه خواهند شد که کار آنها آسان نیست، زیرا ممکن است در ابتدا به نظر برسد. بزرگسالان باید حداقل بازی ها را برای بچه ها بازی کنند تا اهمیت کار معلمان و معلمان را درک کنند.
‏به ما مراجعه کنید: سایت: http://yovogames.com
‏یوتیوب: http://www.youtube.com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
‏توییتر: https://twitter.com/YOVOstudio
‏فیس بوک: https://facebook.com/yovogames

نظرات و امتیاز ها

۶۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝐖𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐨𝐧𝐞
١ شهریور ١٤٠٢

عالیه حرف نداره برای بچه های ³ تا ⁸ سال عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر زهرا محمدی
٢٨ اسفند ١٤٠١

‏✓ شهر بازیش خوبه. ‏✗ هیچ مشکلی ندارد. درسته تکراری می شود اما من از ۴ سالگی دوستش داشتم ☺😊😀😁

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر negar
١٠ آبان ١٤٠١

بازیه خوبیه من برای خواهرم گرفتم درسته سنش کمه ولی هی چند تا مرحله تکرار میشه متونست مرحله های بیشتری داشته باشه

میپسندم۱۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده