خانه بازی فکری
Cut the Rope FULL FREE

Cut the Rope FULL FREE

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۷۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده ZeptoLab
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏این اپلیکیشن در دسته بازی های فکری و سرگرمی قرار دارد. نسخه کامل بازیCut the Rope که دارای 425 مرحله متفاوت می باشد. مجموعه بازی های 'طناب را ببر' بیش از 750 میلیون مرتبه دانلود شده اند که آن را به یکی از محبوب ترین بازی های موجود تبدیل کرده است. در این نسخه نیز باید مانند سایر نسخه ها با بریدن طناب های متصل به آبنبات آنرا در دهان موجود سبز رنگ و با مزه ای که در پایین صفحه قرار دارد بیاندازید. در مراحل مختلف باید سعی کنید که بیشترین ستاره را دریافت کنید و مراقب باشید که آبنبات توسط موجودات دیگر دزدیده نشود. این بازی دارای گرافیک جذاب، با کیفیت بالا است و طراحی شده بر اساس قوانین فیزیک می باشد. این بازی نیاز به اتصال به اینترنت ندارد، اما شما میتوانید امتیاز خود را با دوستانتان در فیسبوک به اشتراک بگذارید. Where's My Water? و Where’s My Perry? از بازی های مشابه می باشند.
Filled rockets with fresh gunpowder — now they fly better.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟