استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Stickman Age: Stick War Battle

Stickman Age: Stick War Battle

نصب در حال دریافت
نسخه۰۲.۱۳.۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۴
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۰
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده aimenov
‏‏Stickman Battle War: Stick Age یکی از محبوب ترین بازی های شبیه ساز استراتژی رایگان و با امتیاز بالا در تمام دوران است! شبیه‌ساز بازی‌های استیکمن میراثی اکنون به صورت رایگان در موبایل در دسترس است! بازی مبارزه ای سرگرم کننده و اعتیاد آور استیکمن که دارای عناصری برای ضربه زدن به گیم پلی استراتژی است.

ویدئو معرفی بازی

‏ارتش استیکمن خود را ارتقا دهید، شوالیه ها، نیزه داران و کمانداران را مستقر کنید تا قلعه دشمن را نابود کنید! این عصر جنگ است! شبیه ساز نبرد حماسی! واحدهای نیزه داران، کمانداران، شوالیه ها و معدنچیان را بسازید و قلعه خود را ارتقا دهید! برای این شما باید طلا استخراج کنید! استراتژی ایجاد کنید! میراثی به جا بگذار! در جهانی به نام اینامورتا که در آن سلاح ها دین هستند، مبارزه برای تسلط ادامه دارد. بازی استراتژیک به شما فرصتی می دهد تا ارتش خود را بسازید و به همه نشان دهید که دفاع در عصر جنگ به چه معناست! فقط با استراتژی می توانید برنده شوید. Stickman Battle War: Stick Age ممکن است اعتیادآورترین بازی موبایل جنگ چوبی باشد که تا به حال از آن لذت برده اید. این بازی شما را به چالش می کشد تا با ایجاد استراتژی برای ساختن امپراتوری چوب خود و غلبه بر تمام دشمنان، برنده تاج و تخت شوید
‏⚔️ ماینر / استیکمن حفار - طلا جمع می کند، که با استفاده از آن می توانید تعداد بیشتری چوبدستی برای ارتش در یک زمان بخرید. نبرد!
‏⚔️ نایت استیکمن – واحد استیکمن اصلی، آسیب و سرعت بالایی دارد!
‏⚔️ اسپیرمن / استیکمن اسپیرتون – جنگجوی واقعی! او بیش از هر کسی سلامتی دارد، اما آسیب کمی کمتر از نایت استیکمن است!
‏⚔️ کماندار / استیکمن آرشیدون - از او هوشمندانه استفاده کنید تا در بازی Stick Army: Castles stickmen برنده شوید! او تیرهای خود را از فاصله دور پرتاب می کند، که به او مزیت بزرگی در نبرد می دهد!
‏⚔️ Castle Archer / Castle Archidon stickman – از قلعه استیکمن خود دفاع می کند در حالی که شما در حال نابودی قلعه دشمن در این نبرد خشمگین هستید تا میراث خود را در جنگ چوبی به جا بگذارید و نبرد را برنده شوید!
‏این میراث همه بازی‌های جنگی چوبی است. برای شکست دادن دشمن، باید به استراتژی خود فکر کنید. این به وضوح ترکیبی عالی از بازی های نوع stickman و همچنین دفاع از برج است که هدف اصلی شما دفاع از قلعه خود است! جنگ چوب! میراثی به جا بگذار! به یک جنگ بپیوندید و ثابت کنید که در عصر جنگ شما رهبر هستید! امپراتوری خود را ایجاد کنید! ارتش می تواند در داخل قلعه / برج و خارج از قلعه / برج دفاع کند. یا می‌توانید حمله کنید!
‏★ چندین راه برای ارتقاء سلاح‌ها
‏★ ارتقاء گام به گام سلاح‌ها
‏★ 30 سطح
‏★ نقشه‌های مختلف
‏این بازی میراث را تحسین می‌کند. همه بازی های stickman / stick. دفاع از قلعه مهم است. و در عین حال قلعه دشمن را نابود کنید. برای آن بازیکن باید استراتژی منحصر به فرد خود را انتخاب کند و ارتش را برای شکست دادن دشمن جمع آوری کند. ارتش ایجاد شده می تواند در داخل قلعه، خارج از قلعه دفاع کند و همچنین حمله کند. و در نهایت ارتش به سوی پیروزی حرکت می کند! اما آنقدر مطمئن نباشید که می توانید در این جنگ سخت پیروز شوید! با تسخیر همه چیز، میراثی به جا بگذارید! استیک دشمن همچنین سربازان و ارتش خود را ارتقا می‌دهد، بنابراین شما باید سریع‌تر و باهوش‌تر از او باشید. تنها راه برای انجام آن این است که استراتژیک فکر کنید و استراتژی خود را ایجاد کنید!
‏هر واحد در ارتش شما را می توان به روش های مختلف ارتقا داد! به عنوان مثال اسپیرمن / اسپیرتون سپر و کلاه خود را ارتقا می دهد! نایت شمشیر خود را ارتقا می دهد! آرچر پیکان خود را ارتقا می دهد! ماینر PickAxe خود را ارتقا می دهد! این در واقع یک شبیه ساز نبرد حماسی است که شما را تا انتها می گیرد! نشان دادن خشم چوب! توانایی های رزمی نیروهای مسلح را افزایش دهید و سپس با استفاده از استراتژی خود، چماقداران دشمن را در جنگ شکست دهید. سلاح های عظیم (زردخانه) با قابلیت افزایش قدرت نبرد استیکمن واحدهای شما.
‏⚔️ ارتش و واحدهای استیکمن خود را ارتقا دهید، ویژگی های آنها را افزایش دهید، سلاح ها را ارتقا دهید!
‏⚔️ موسیقی متن و موسیقی انحصاری پر انرژی< br>⚔️ بسیاری از نقشه ها و سطوح مکان های بازی جدید در دنیای چوب جنگی
‏⚔️ شیرین کاری ها و انیمیشن های شگفت انگیز، حرکات ویژه با استفاده از سلاح
‏⚔️ طراحی انحصاری جدید که برای همه طرفداران بازی های نوع stickman جذاب خواهد بود!
‏⚔️ منحصر به فرد و شخصیت های جدید
‏این آسان نخواهد بود، و تنها راه برای شما برای برنده شدن در دنیای استیکمن استیک جنگ و به جا گذاشتن میراث جنگ چوب، ارتقا سریعتر از دشمنان است!
‏✔️ عصر Stickman: Stick نبرد جنگ 100٪ رایگان است!
‏‏سلام بچه ها! 🖐️
‏در این به روز رسانی:
‏- اشکالات جزئی رفع شد
‏- بازی بهینه تر شده است
‏برای شما دوستان یک بازی سرگرم کننده آرزو می کنیم! 🥳

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلام خان دایی
١٣ بهمن ١٤٠١

مر حله ی ۶و۷ خیلی سخت است چرت نسبش نکنیدیک ستاره هم براش زیاد

۱۹ ۲۶
سامیار
١١ اسفند ١٤٠١

الی منکه خوشم اومد

۳۴ ۸
871188
٤ روز پیش

خیلی عالی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط