استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Aircraft Strike: Jet Fighter

Aircraft Strike: Jet Fighter

نسخه۳.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۸
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Skills
‏‏این بازی جنگی هواپیما و جنگ هواپیماهای جت بهترین تجربه را برای تبدیل شدن به یک خلبان هواپیمای آسمان به شما می دهد. حملات هواپیمای جت دشمن به هواپیمای جنگنده ناو هواپیمابر شما زیاد خواهد بود. شما می توانید مهارت خود را نشان دهید و به هواپیمای جت دشمن حمله کنید تا قهرمان لحظه باشید. با هواپیمای Gunship Battle از شبیه ساز پرواز رزمندگان هوایی ما از بازی جنگنده جت مدرن ماموریت 3 بعدی لذت ببرید.
‏ گیم پلی پر از اکشن در بازی جنگنده جت هواپیما است. بازی‌های هواپیمای جنگی بسیار دیگری نیز وجود دارند، اما گرافیک فوق‌العاده ویژه طراحی شده‌اند تا بهترین تجربه را از بازی نبرد ناو هواپیمابر سه بعدی به شما ارائه دهند و این بازی سه بعدی حمله هوایی تجربه‌ای بی‌نظیر خواهد بود. شما می توانید با بازیکنان هواپیمای جنگنده در سراسر جهان یک بازی داگ فایت بازی کنید. این بازی ناو هواپیمابر دارای انواع مختلفی از هواپیماهای جت مدرن برای لذت بردن و بازی است.
‏کنترل:
‏بازی جنگی هواپیمای هواپیما دارای سه نوع کنترل مختلف است که به شما در تیراندازی به هواپیمای جنگنده جت دشمن کمک می کند. اول، شما می توانید سرعت خود را در هنگام حمله به دیگر هواپیماهای جت نیروی هوایی دشمن کنترل کنید. در این بازی حمله هوایی، کنترل ها بسیار آسان است و پاسخ فوری را برای شلیک به هواپیمای جنگنده جت هوایی ارائه می دهد. با حرکت جوی استیک هواپیمای جنگنده هوایی خود را کنترل کنید.
‏لمس:
‏در این کنترل می توانید بازی هواپیمای جنگنده جت هوایی خود را با دستگاه تلفن همراه خود مدیریت کنید. با استفاده از نوار لغزنده جانبی بالا و پایین برای برخاستن و فرود در زمان مناسب، جت تیرانداز خود را کنترل کنید.
‏Tilt:
‏بازی جنگنده هوایی به شما یک کنترل شیب برای هواپیمای جنگی جت هوایی شما می دهد. با استفاده از این کنترل، می‌توانید دستگاه خود را به چپ و راست برای هواپیمای جنگنده آسمان حرکت دهید تا جت دشمن خود را برای شلیک به آن دنبال کنید.
‏گرافیک خیره‌کننده:
‏بازی به سادگی فوق‌العاده است و گرافیک در حملات هوایی سه بعدی واقع‌گرایانه است. بازی دو نوع محیط جذاب در این بازی نبرد هوایی اضافه شده است. محیط سه بعدی اول جنگ نیروی هوایی روی آب و دومی بیابان بی آب است.
‏نحوه بازی:
‏در این بازی ناو هواپیمابر، موتور را از دکمه استارت روشن کنید و دکمه جوی استیک گوشه سمت چپ را برای بلند شدن حرکت دهید. هواپیمای جنگنده هوایی برای داگ فایت. پس از برخاستن جت جنگنده خود، اکنون می توانید هواپیمای جنگی خود را از جوی استیک برای حرکت به چپ/راست یا بالا/پایین کنترل کنید. شما می توانید هواپیمای جنگنده آسمان دشمن را در دایره قرمز در صفحه نقشه دستگاه خود مشاهده کنید. نقشه را دنبال کنید و با استفاده از دکمه شلیک موشک با جنگنده جت دشمن درگیر شوید. پس از انجام موفقیت آمیز ماموریت حمله هوایی خود، می توانید جنگجویان هواپیمای خود را با خیال راحت در پایگاه هوایی جت فرود آورید.
‏ماموریت ها:
‏سه ماموریت هیجان انگیز و جذاب در این بازی جنگ جت در انتظار شما هستند. هواپیمای جت دشمن را در اولین ماموریت بازی جنگی نابود کنید و به جلو حرکت کنید.
‏ پس از اولین ماموریت موفق، باید جت های مختلف را از تیرهای حمله هواپیماهای دشمن نجات دهید. پس از دو ماموریت، ماموریت سوم با توجه به مهارت های جنگی جت شما را با چالش های مختلف بیشتر شگفت زده می کند.
‏ویژگی ها:
‏-بازی آسان
‏- هواپیماهای جنگی مختلف هوایی
‏- سه بعدی خیره کننده و واقع گرایانه محیط
‏- هواپیماهای جنگنده جت مدرن
‏-نشانگر ظرفیت سوخت واقعی
‏-سه ماموریت چالش برانگیز مختلف
‏- نمای دوربین چند نفره و پویا
‏- کنترل های صاف
‏-سطوح مبتنی بر فیزیک واقعی< br> - گرافیک HD شگفت انگیز
‏ - صداهای واقعی هواپیماهای جت

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mostafa
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

فریب عکسهاش نخورید مفتش گرونه حیف نت

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر آرش
١٣ فروردین ١٤٠٢

‏✗ بالا نمیاد ‏✗ پول نمیده ‏✗ جنگ نداره ‏✗ مسخرس ‏✗ انگار برای کودکانه خیلی خیلی خیلی خیلی بد هس نصب نکنید حیف انترنت اصلا مثل عکساش نیس

میپسندم۸ نمیپسندم۰
عکس کاربر Amireza
٨ فروردین ١٤٠٢

سلام چطوری میشه رفت تو بازی

میپسندم۶ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده