استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sky Warriors US Airplane Games

Sky Warriors US Airplane Games

نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۶
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏دانلود اسکای نبرد سه بعدی خلبان نظامی نیروی هوایی ایالات متحده در حال حاضر کاملا رایگان!!!
‏برای پرواز با هواپیماهای جنگی مدرن برای نیروی هوایی ایالات متحده و زندگی خلبان نظامی آماده شوید. مهارت های خلبان ACE را در نبردهای آسمانی در برابر هواپیماهای جنگی رقیب و جنگنده های جت مافوق صوت به شما نشان می دهد. در یک بازی نبرد هوایی نهایی به دنیای هواپیماهای جنگی مدرن خوش آمدید. به عنوان خلبان آس برای بازی نیروی هوایی ایالات متحده بازی کنید، با هوانوردی نظامی خود در آسمان ها تسلط داشته باشید و بهترین بازی هواپیمای جنگنده سه بعدی را امتحان کنید و با هواپیماهای جنگی در آسمان شرکت کنید.
‏می خواهید خلبان جنگنده برای نیروی هوایی شوید؟ وارد جنگ آسمانی با هواپیماهای جنگی مدرن آویز بازی های نیروی هوایی آمریکا شوید. هواپیماهای تعقیب و رهگیرهای هوابرد نسل های ما، نمونه اولیه جنگ را در آسمان بجنگید. زندگی زنده خلبان جنگنده جت مجازی در منطقه جنگی، از بهترین بازی های پرواز برای دوستداران بازی هواپیمای جنگنده سه بعدی لذت ببرید. برخاستن از یک ناو هواپیمابر یا باند هوایی مخفیانه به عنوان رهبر اسکادران و شرکت در مبارزات سگ در مبارزات انفرادی و پی وی پی. برای بقا بجنگید و با مهارت خلبانی جت جنگنده خود به فرمانده بال خود افتخار کنید. بهترین بازی شبیه‌سازهای اکشن تیراندازی با هواپیمای جنگنده 3 بعدی 2019 را بازی کنید. با هواپیمای جنگنده هوایی به موشک‌های هدایت شونده و مسلسل شلیک کنید تا جت‌های جنگنده رقیب را در نبردهای آسمانی نابود کنید. با این بازی شگفت انگیز خلبان نظامی نیروی هوایی ایالات متحده، Sky Battle 3D، خلبان جنگنده آسای آسمان شوید.
‏اگر عاشق بازی‌های نیروی هوایی هستید که در هواپیماهای جنگی مدرن شرکت می‌کنند و می‌توانید با هواپیماهای جنگی در آسمان پرواز کنید، گلوله‌ها و موشک‌ها را جاخالی دهید، باید این بازی شگفت‌انگیز هواپیمای جنگی را برای سال 2019 انجام دهید. با جت‌های جنگنده وارد آسمان شوید تا دشمن حمله هوایی F-17 nighthawk با رپتورهای F-22 خود برای فرمانروایی بر آسمان. در این بازی هواپیمای جنگنده به عنوان خلبان هواپیمای جنگنده آسمان بازی کنید و با دشمنان خود وارد جنگ شوید. همانطور که خلبان جنگنده هواپیماهای جنگی مدرن را برای مبارزه با جت های جنگنده در حالت رادارگریز پرواز می کند و تیم جت های ارتش دشمن را در این جدیدترین بازی هواپیمای جنگنده سرنگون می کند. برنده شدن در دعوا به عنوان بهترین خلبان نظامی در تاریخ نیروی هوایی ایالات متحده، آسمان ها را برنده شوید.
‏ویژگی ها:
‏مدل های واقعی هواپیماهای جت مافوق صوت
‏کنترل های کابین خلبان صاف برای هواپیماهای جنگی
‏ پرواز فالکون، رپتور، میگ و موارد دیگر
‏با راکت و موشک با نبردهای هوایی حماسی بجنگید
‏در حالت نبرد انفرادی و امواج با نبردهای هوایی بجنگید
‏پرواز مافوق صوت بر فراز مکان‌های خیره‌کننده کوه‌ها با پرندگان آهنین
‏هدف کنید در شلیک متقابل گلوله ها برای از بین بردن جت های جنگنده رقیب

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کاربر ناشناس
٩ تیر ١٤٠٢

معمولی به درد تازه کارها میخوره

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر پویا
٢٦ آبان ١٤٠١

‏✓ خیلی خوب بود ‏✓ یفخنددجدنندسجس ‏✓ دنخدخندخنسند ‏✗ دخءڈجدھطدطد ‏✗ دددئدجدجھوھوب

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر meysam maleky
٤ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ مزخرف‌ترین بازی ممکن

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده