خانه برنامه ابزارهای کاربردی
aTimeLogger - Time Tracker

aTimeLogger - Time Tracker

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۵
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده BGCI
‏‏رم افزار اندروید aTimeLogger – Time Tracker برای ردیابی زمان می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید فعالیتهای شخصی و کارهای خود را ردیابی کنید. این نرم افزار تنها چند دقیقه در روز وقت شما را می گیرد و آمار هفتگی و ماهانه را در قالب نمودار به شما می دهد. با استفاده از این داده ها شما قادر خواهید بود زمان خود را مدیریت و کنترل کنید.
‏با این نرم افزار می توانید کارهای فشرده خود را روال منظمی دهید. برای مثال افرادی مانند ورزشکاران که یک دقیقه هم برای آنها ارزشمند است می توانند با این نرم افزار کارهای خود را زمان بندی کنند و یا والدین فعالیت های روزانه فرزندان خود را کنترل نمایند. در واقع این نرم افزار برای کنترل و بهینه سازی زمان می باشد.
‏این نرم افزار اندروید دارای تعداد زیادی آیکون برای انواع فعالیت ها می باشد. همچنین در این نرم افزار دکمه توقف و شروع مجدد وجود دارد. نرم افزار اندروید aTimeLogger – Time Tracker دارای رابط کاربری ساده ای می باشد و کار با آن آسان است.
‏ 
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید aTimeLogger – Time Tracker:
‏– امکان ردیابی خودکار زمان
‏– دارای گروه های مختلف
‏– امکان انجام فعالیت های همزمان
‏– اعلام آمار در قالب نمودار
‏– دارای تعداد زیادی آیکون برای انواع فعالیت ها
‏– دارای دکمه توقف و شروع مجدد
‏– دارای رابط کاربری آسان
‏– دارای حجم کم
‏‏نمودار پای قدیمی اضافه شده (تنظیمات را بررسی کنید) ؛ - رنگ متن و اطلاع رسانی ثابت برای تم سیاه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟