استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Smart Transfer: File Sharing

Smart Transfer: File Sharing

نسخه۳.۴.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۴
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۱
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Aomata LLC.
‏انتقال هوشمند: برنامه اشتراک گذاری فایل یک راه حل قدرتمند انتقال محتوای پلتفرم متقابل برای انتقال اندیشه به انتقال آیفون و iOS به اندرویدی است پشتیبانی از همه سیستم عامل های مهم تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی. همچنین شامل انتقال آیفون یا انتقال آندروید نیز همانند تلفن Replication و موارد دیگر است. این انتقال هوشمند: برنامه اشتراک گذاری پرونده به اشتراک گذاری ایمن از محتوای تلفن همراه یا انتقال داده از تلفن به تلفن یا از یک یا چند دستگاه قدیمی خود را به یک دستگاه واحد ارائه می دهد. این نرم افزار از انتقال HotSpot / WiFi به صورت رایگان از انتقال فایل امن و انتقال فایل های بزرگ پشتیبانی می کند.
‏انتقال هوشمند بصورت بصری طراحی شده است ، برنامه انتقال رایگان ، راهی سریع و آسان برای انتقال محتوا و ارسال پرونده های بزرگ از جمله انتقال مخاطبین ، انتقال موسیقی ، انتقال عکس ، تقویم ، انتقال فایل ها ، انتقال پیام کوتاه متنی ، ارسال اس ام اس ، انتقال واتس اپ ، انتقال فیلم و سایر موارد بزرگ فایل ها به دستگاه جدید شما منتقل می شوند. این برنامه به اشتراک گذاری امن انتقال محتوای تلفن همراه ، فراموش می کنید که از برنامه های مشکل دار و روش های قدیمی برای انتقال محتوا استفاده کنید زیرا انتقال داده های تلفن آنها همیشه سردرد بود ، اما این برنامه کلون تلفن داده ها را به سرعت و سریع انتقال می دهد. اکنون می توانید داده ها را کپی کرده و انتقال داده رایگان از تلفن به تلفن را از طریق بهترین ابزار انتقال اندیشه انتقال پرونده هوشمند: برنامه اشتراک گذاری پرونده این انتقال شگفت انگیز فایلهای بزرگ با راه حل رایگان انجام دهید ، محدودیت های یکسانی ندارد ، به عنوان بلوتوث یا موارد دیگر. انتقال هوشمند همچنین انتقال داده را از طریق شبکه های تلفن همراه (3G / LTE) انتقال فایل رایگان ارائه می دهد ، زیرا می توانید داده ها را به راحتی کپی کرده یا داده ها را از ios به اندروید و انتقال اندیشه به iPhone انتقال دهید. با امکان انتقال داده از طریق WiFi ، WiFi-Hotspots یا شبکه های تلفن همراه ، انعطاف پذیری را برای به کار بستن این راه حل به روش های مختلف برای رفع نیازهای خاص و همیشه در حال تغییر آنها می دهد. مهم نیست از چه بستر یا دستگاهی استفاده می کنید ، این راه حل رایگان برنامه انتقال محتوا ، کلید اصلی شما برای همه نیازهای شما به انتقال اطلاعات است. اکنون داده های تلفن را تغییر داده و یا داده ها را انتقال دهید ، بدون درنگ و بدون داشتن همه اطلاعات مهم خود در یک مکان با این برنامه انتقال داده رایگان ، برای انتقال مخاطبین از اندیشه به آیفون.
‏انتقال پرونده هوشمند: برنامه های اشتراکی بطور بصری طراحی شده است ، برنامه تمرکز رایگان اشتراک گذاری انتقال تلفن همراه با کیفیت متمرکز با ویژگی های مختلف قابل توجه. برنامه کلون تلفن مهاجرت داده اندرویدی قابل اعتماد موجب صرفه جویی در وقت ، به شما امکان می دهد محتوا از جمله زحمت مدیریت کنید و داده های من را برای ios رایگان به انتقال android کپی کنید. برنامه انتقال داده پشتیبانی از محتوا برای انتقال Android یا انتقال آیفون در همه پلتفرم اصلی تلفن های هوشمند / تبلت ها:
‏• انتقال مخاطبین
‏• انتقال تصاویر
‏• انتقال فیلم
‏• انتقال تقویم
‏• انتقال یادآوری
‏• انتقال برنامه ها
‏• تکرار تلفن
‏• پشتیبان گیری WhatsApp
‏• پرونده های بزرگ را به صورت عمده انتقال دهید
‏• پشتیبانی از انواع محتوای بیشتر به طور مداوم در حال اضافه شدن.
‏برنامه انتقال تلفن همراه بستر های نرم افزاری متقاطع
‏این راه حل انتقال کلون تلفن رایگان و یا بهترین نرم افزار به اشتراک گذاری فایل شما را بدون دردسر نگه می دارد! همه چیز را مستقیماً از Android ، تلفن iOS یا هر سیستم عامل اصلی دیگر که ممکن است Android به Android ، iOS به Android ، Android به iPhone با بهترین برنامه انتقال محتوای تلفن همراه باشد ، تغییر دهید.
‏اتصال آسان از طریق QR Code
‏یکی از بهترین برنامه های انتقال محتوا در اینجا است! فقط کافی است دو گوشی را به صورت بی سیم وصل کنید. نوع انتقال محتوا را با استفاده از کدهای QR واقعی برای انتقال رایگان پرونده ایمن انتخاب کنید و اجازه دهید My Smart Transfer: Phone Clone App بقیه موارد را انجام دهد. دیگر نسخه پشتیبان ابری ، کابل یا سیم وجود ندارد.
‏پشتیبانی از چند زبان
‏این برنامه انتقال داده از چندین زبان پشتیبانی می کند و آن را به یک برنامه منطقه ای تبدیل می کند. انتقال مطالب با سهولت به 5 زبان مختلف - انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی ، چینی و روسی و سایر موارد دیگر.
‏اکنون بارگیری رایگان انتقال هوشمند: برنامه انتقال فایل رایگان و بدون از دست دادن ضرب و شتم از تلفن جدید خود لذت ببرید. P.S: در صورت هرگونه سؤال یا پیشنهادی در support@smartransferapp.com ، به ما دسترسی پیدا کنید.
‏‏- نسخه بهبود یافته بیشتر
‏ - رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 500798
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ نمیدونم ‏✗ تازه نصب کردم سلام دوستان چجوری کار میکنه؟ توی ایرانم قابل استفاده هس ایا؟؟خیلییی بهش نیاز دارم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر وحید
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ فعلا آپدیت میخواد ‏✗ نمیاد بالا

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر بهنام
٢١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوب

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده