استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Garden Balls - Pin Pull Games

Garden Balls - Pin Pull Games

نسخه۱.۱.۴۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۵۴
حجم۱۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده HYPERCELL
‏‏Pin Balls UP – ترکیب پازل و باغبانی!
‏آیا شما طرفدار پازل هستید که باغبانی را نیز دوست دارید؟ تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید دو سرگرمی مورد علاقه خود را در یک ماجراجویی بزرگ ترکیب کنید؟ البته همیشه می‌توانید یک پیچ و خم پرچین بسازید، اما مدتی طول می‌کشد و همه ما این فضا را نداریم. یا در حیاط خود بنشینید و پازل انجام دهید، اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک باران بد به آسمان می‌رسد؟ خب، حالا بالاخره یک گزینه دیگر وجود دارد — می توانید منطق خود را 🧠 در پازل های پیچیده مبتنی بر فیزیک آزمایش کنید و در عین حال از باغی از گیاهان گلدانی زیبا که در این بازی سرگرم کننده و اصلی شکوفا می شوند و رشد می کنند مراقبت کنید.
‏ به گیاهان خود غذای مورد نیاز خود را بدهید!
‏★ پین‌ها را بکشید و بخش‌هایی را حرکت دهید تا توپ‌های کوچک رنگی رنگی را به سمت گیاهان گرسنه خود هدایت کنید. سطوح تولید شده خودکار به معنای جریان بی پایانی از چالش های پازل جدید و فرصتی برای کسب پاداش و ارتقای بی پایان باغتان است.
‏★ بیش از 30 مکانیسم بازی پازل به منطق شما یک تمرین واقعی می دهد. مطمئن شوید که توپ ها فرار نمی کنند، تعداد آنها را در مسیر پایین ضرب کنید، و از خطراتی مانند آتش سوزی و انفجار اجتناب کنید تا مطمئن شوید که دوستان سبز کوچک شما به خوبی مورد نیاز خود خواهند رسید.
‏★ گرافیک های اصلی لذت بخش، انیمیشن های سرگرم کننده، و طراحی صدای زیبا سرگرمی حل پازل شما را افزایش می دهد. بعلاوه، گزینه‌های شخصی‌سازی گسترده شامل بیش از 50 پوست مختلف برای توپ‌ها و 50 طرح مختلف پین است، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که پازل‌هایتان از نظر زیبایی‌شناختی و همچنین ارزشمند هستند.
‏★ دو گالری از گل‌ها و نه گیاه مختلف را جمع‌آوری کنید — گل آفتابگردان، آنتوریم، کاکتوس، میوسوتیس، نرگس، پانسی، پروتئا، استرلیتزیا و گل لاله 🌼. سپس آنها را تغذیه کنید، و آنها را ترکیب کنید تا آنها را در یک توالی منحصربفرد از مراحل رشد هدایت کنید تا در نهایت در شورش شکوفه های زیبا شکوفا شوند.
‏★ آبیاری را فراموش نکنید! در این بازی، آبیاری فقط یک تمرین ضروری باغبانی نیست، بلکه راهی برای افزایش درآمد بیکار شما نیز هست. و این تنها راه نیست: راه‌های زیادی برای دریافت پاداش‌های رایگان از جمله سطوح جایزه با سکه‌های رایگان و جوایز سکه‌ای برای بازیکنان بازگشتی وجود دارد.
‏باغبانی هرگز اینقدر سرگرم‌کننده نبوده است!
‏مغز بازی پازل خود را درگیر کنید، انگشتان سبز زیرک خود را به حرکت درآورید و به ساعت‌ها سرگرمی منطقی فرار کنید. با قوانین فیزیک کار کنید و مسیر بهینه توپ ها را ترسیم کنید، سپس آنها را رها کنید و تماشا کنید که آنها لوله ها را با صدایی بسیار رضایت بخش ساقط می کنند.
‏چه به دنبال چیزی معمولی باشید و چه بخواهید یک بازی برای گذراندن تمام روز خود داشته باشید — چیزی را پیدا خواهید کرد که آکوردهای مناسب را به خود جلب کند. دیگر هرگز به باغبانی یا اره مویی نیاز نخواهید داشت!
‏‏- رفع اشکالات و بهبود عملکرد
‏- سطوح و مکانیک جدید!
‏- رویدادهای جدید

نظرات و امتیاز ها

۱۵۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر BLACKPINK
٢٢ بهمن ١٤٠٢

‏✓ بعد از یک مدت تکراری میشه

میپسندم۹ نمیپسندم۰
عکس کاربر هلیا اکبری
١٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ عالی بی نظیر عالیه حتما نسب کنید

میپسندم۱۵ نمیپسندم۸
عکس کاربر 603808
٢٠ تیر ١٤٠٢

زیاد بدرد بخور نیست یبار داشتم باهاش بازی میکردم بیشتر حوسلم سر رفت

میپسندم۹ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده