استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Garden Balls - Pin Pull Games

Garden Balls - Pin Pull Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۳۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۶
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۸
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Hypercell Games
‏‏Pin Balls UP – ترکیب پازل و باغبانی!
‏آیا شما طرفدار پازل هستید که باغبانی را نیز دوست دارید؟ تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توانید دو سرگرمی مورد علاقه خود را در یک ماجراجویی بزرگ ترکیب کنید؟ البته همیشه می‌توانید یک پیچ و خم پرچین بسازید، اما مدتی طول می‌کشد و همه ما این فضا را نداریم. یا در حیاط خود بنشینید و پازل انجام دهید، اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک باران بد به آسمان می‌رسد؟ خب، حالا بالاخره یک گزینه دیگر وجود دارد — می توانید منطق خود را 🧠 در پازل های پیچیده مبتنی بر فیزیک آزمایش کنید و در عین حال از باغی از گیاهان گلدانی زیبا که در این بازی سرگرم کننده و اصلی شکوفا می شوند و رشد می کنند مراقبت کنید.
‏ به گیاهان خود غذای مورد نیاز خود را بدهید!
‏★ پین‌ها را بکشید و بخش‌هایی را حرکت دهید تا توپ‌های کوچک رنگی رنگی را به سمت گیاهان گرسنه خود هدایت کنید. سطوح تولید شده خودکار به معنای جریان بی پایانی از چالش های پازل جدید و فرصتی برای کسب پاداش و ارتقای بی پایان باغتان است.
‏★ بیش از 30 مکانیسم بازی پازل به منطق شما یک تمرین واقعی می دهد. مطمئن شوید که توپ ها فرار نمی کنند، تعداد آنها را در مسیر پایین ضرب کنید، و از خطراتی مانند آتش سوزی و انفجار اجتناب کنید تا مطمئن شوید که دوستان سبز کوچک شما به خوبی مورد نیاز خود خواهند رسید.
‏★ گرافیک های اصلی لذت بخش، انیمیشن های سرگرم کننده، و طراحی صدای زیبا سرگرمی حل پازل شما را افزایش می دهد. بعلاوه، گزینه‌های شخصی‌سازی گسترده شامل بیش از 50 پوست مختلف برای توپ‌ها و 50 طرح مختلف پین است، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که پازل‌هایتان از نظر زیبایی‌شناختی و همچنین ارزشمند هستند.
‏★ دو گالری از گل‌ها و نه گیاه مختلف را جمع‌آوری کنید — گل آفتابگردان، آنتوریم، کاکتوس، میوسوتیس، نرگس، پانسی، پروتئا، استرلیتزیا و گل لاله 🌼. سپس آنها را تغذیه کنید، و آنها را ترکیب کنید تا آنها را در یک توالی منحصربفرد از مراحل رشد هدایت کنید تا در نهایت در شورش شکوفه های زیبا شکوفا شوند.
‏★ آبیاری را فراموش نکنید! در این بازی، آبیاری فقط یک تمرین ضروری باغبانی نیست، بلکه راهی برای افزایش درآمد بیکار شما نیز هست. و این تنها راه نیست: راه‌های زیادی برای دریافت پاداش‌های رایگان از جمله سطوح جایزه با سکه‌های رایگان و جوایز سکه‌ای برای بازیکنان بازگشتی وجود دارد.
‏باغبانی هرگز اینقدر سرگرم‌کننده نبوده است!
‏مغز بازی پازل خود را درگیر کنید، انگشتان سبز زیرک خود را به حرکت درآورید و به ساعت‌ها سرگرمی منطقی فرار کنید. با قوانین فیزیک کار کنید و مسیر بهینه توپ ها را ترسیم کنید، سپس آنها را رها کنید و تماشا کنید که آنها لوله ها را با صدایی بسیار رضایت بخش ساقط می کنند.
‏چه به دنبال چیزی معمولی باشید و چه بخواهید یک بازی برای گذراندن تمام روز خود داشته باشید — چیزی را پیدا خواهید کرد که آکوردهای مناسب را به خود جلب کند. دیگر هرگز به باغبانی یا اره مویی نیاز نخواهید داشت!
‏‏- رویدادها و سطوح جدید!
‏- رفع اشکالات و بهبودها

نظرات و امتیاز ها

۹۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ترنم اطهری
٩ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی بازی خوبیه ‏✓ فکری ‏✓ گرافیک عالیه ‏✓ سرگرم ککنده ‏✓ خلاصه عالیه ‏✗ بعد از یه مدت خسته کننده میشه خلاصه عالیه نصبش کنید🥰

۲ ۱
سحر نیک سیما
٥ خرداد ١٤٠٢

مراحل تکراری و خسته کننده ای دارد، پیشنهاد نمی شود

۲ ۱
مرد آهنی
٢ خرداد ١٤٠٢

بازیه خیلی خوبیه فقط بعضی وقتابرام تکراری میشه

۵ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده