استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۴.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده AppQuiz
‏‏Baby Phone یک بازی آموزشی فوق‌العاده است که هدف آن کودکان 6 ماهه به بالا است تا اعداد، صداهای حیوانات، قافیه‌های نازک، لالایی‌ها و نت‌های موسیقی را در حین بازی کردن یاد بگیرند. بازی ما تلفن هوشمند را به تلفنی برای کودکان تبدیل می کند. یک گوشی برای نوزادان در داخل گوشی واقعی. شگفت انگیز. اینطور نیست؟ کودک نوپا شما طراحی و صداها را دوست خواهد داشت. این بازی آموزشی موزیکال ساعت ها نوزادان شما را سرگرم می کند زیرا کودک شما احساس می کند با گوشی هوشمند واقعی شما بازی می کند.
‏کودکان از صداها و آهنگ های مختلفی که در هر یک از صفحه نمایش ها کشف می شود لذت خواهند برد:
‏ br>حیوانات: کودکان نوپا صدای حیواناتی مانند سنجاب، گاو، خروس، گربه، سگ، بز، قورباغه یا جغد را یاد خواهند گرفت. تلفنی برای آن وجود دارد: تلفن زرد.
‏اعداد: اعداد خنده دار روی صفحه نمایش به طوری که کودکان شما شمارش و تلفظ اعداد را به انگلیسی یاد بگیرند. تلفن برای آن رنگ آبی است.
‏نت های موسیقی: کلیدهای تلفن را لمس کنید و نت های موسیقی را به صدا درآورید: do، re، mi، fa، sol، la و ملودی آنها. برای این کار از تلفن قرمز رنگ استفاده کنید.
‏تلفن کودک، کودک شما را با قافیه های مهد کودک و کارتون های خنده دار برای بازی سرگرم می کند.
‏▶ تحریک موسیقی
‏ از دوران کودکی، تحریک موسیقی مزایای زیادی به عنوان حس شنوایی ایجاد می کند.
‏این بازی به تحریک نواحی مختلف در کودکان کمک می کند:
‏- بیان احساسات و ایده ها.
‏- رشد حافظه.
‏- مهارت های حرکتی.
‏- امکانات زبانی.
‏کودک شما عاشق یادگیری قافیه ها و لالایی های مهد کودک با این بازی است. گوشی هوشمند خود را برای کودک خود بیاورید و ببینید که چگونه از گوشی لذت می برد. این بازی برای کودکان در سنین مهدکودک طراحی شده است.
‏▶ بازی های آموزشی بیشتر را بیابید
‏Edujoy بیش از 50 بازی برای کودکان در هر سنی دارد. از مهدکودک تا سالمندان
‏▶ از اینکه از ما حمایت کردید متشکریم!
‏از اینکه بازی های Edujoy را انجام دادید بسیار متشکریم. ما عاشق ایجاد بازی های آموزشی و سرگرم کننده برای شما هستیم. اگر پیشنهاد یا سوالی دارید، در صورت تمایل نظرات خود را برای ما ارسال کنید یا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
‏‏♥ از شما برای بازی های آموزشی ما سپاسگزاریم!
‏از دریافت نظرات و پیشنهادات شما خوشحالیم. اگر خطایی در بازی پیدا کردید، می توانید به آدرس edujoy@edujoygames.com برای ما بنویسید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یسنا ❤️
١٠ شهریور ١٣٩٩

بازی بدرد نخور بود👎👎

میپسندم۷ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده