استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Baby phone

Baby phone

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده YovoGames
‏‏والدین اغلب این سوال را از خود می پرسند - بچه ها چه چیزی را می توانند دوست داشته باشند و بتوانند آنها را برای مدت طولانی با خود ببرند؟ از این گذشته، رشد کودک بسیار مهم است و این شغل نباید یک ریزه کاری احمقانه باشد، بلکه یک فعالیت جالب که به آرامی مهارت های ضروری و مفید را آموزش می دهد، انگیزه ای برای رشد خلاقانه آنها خواهد بود. و این یک راه حل است - این بازی در حال توسعه برای کودکان است.
‏خوشحالیم که یکی دیگر از بازی های خود را از سری بازی های آموزشی برای کودکان به شما ارائه دهیم - این 'تلفن کودک' است.
‏در بازی ما تلفن برای کودکان، کودک شما همه چیز را پیدا خواهد کرد که برای او بسیار جالب خواهد بود. کودک شما می‌تواند نواخته کند و در عین حال نت‌ها و نحوه صدای آلات موسیقی مختلف را بیاموزد، یاد بگیرد چگونه بشمرد، شکل‌ها، رنگ‌ها، صداهایی را که توسط حیوانات مختلف مانند گاو، سگ، خروس تولید می‌شود، یاد بگیرد. بازی و بسیاری دیگر آلات موسیقی مانند ویولن، پیانو، ساکسیفون و غیره، آهنگ های روشن، رنگارنگ و بسیار زیبا را برای شما از دست خواهند داد. اعداد، اشکال و رنگ ها در بازی به گونه ای ارائه شده اند که خواندن، شمارش و تلفظ آنها را به زبان های مختلف به کودکان آموزش می دهند.
‏تلفن کوچک ما به کودک کمک می کند تا نت های موسیقی را یاد بگیرد - با کلیک بر روی دکمه های مختلف - او می تواند همه آنها را بازتولید کند: do، re، mi، fa، salt، la، si، up. این بسیار سرگرم کننده، آموزنده است و به کودکان کمک می کند تا دنیای اطراف خود را بشناسند.
‏با کمک بازی ما برای کودکان، کودک شما می تواند مهارت های حرکتی ظریف دست ها و انگشتان خود را آموزش دهد، حافظه و منطق خود را توسعه دهد. ، مراقب و توجه.
‏فقط باید بازی ما را دانلود و نصب کنید. به کودک خود کمک کنید چیزهای مفید و جدید زیادی بیاموزد، تجربیات فراموش نشدنی و مثبت زیادی به او بدهید، زیرا این بازی یک یافته عالی برای والدینی است که از سنین پایین به رشد کودک خود علاقه مند هستند.
‏از ما دیدن کنید. در: سایت: https://yovogroup.com/

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده