استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۸
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Minibuu
‏‏Baby Carphone Toy یک برنامه بازی عالی برای کودکان است که مخصوص سرگرمی بازی های کودکان نوپا ایجاد شده است. آیا کودک شما دوست دارد همیشه بازی‌های کودک و بازی‌های کودک نوپا را با تلفن همراه خود انجام دهد؟

ویدئو معرفی بازی

‏پس از آن Baby Carphone Toy راه حل شما است، بازی‌های ما برای کودکان در عرض چند ثانیه توجه آنها را به عنوان کودک نوپا جلب می‌کند. بازی‌ها یک تلفن واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند، بنابراین به آن‌ها اجازه می‌دهد بازی‌های کودک و بازی‌های دخترانه را انجام دهند، در حالی که به سرعت یاد می‌گیرند چگونه اشکال رنگارنگ را بکشند، گویی از یک تلفن اسباب‌بازی واقعی با صداها و جلوه‌های خنده‌دار استفاده می‌کنند.
‏تلفن بازی‌های کودک زنگ می‌زند، تماس‌ها را دریافت می‌کند و با صدای خنده‌داری شروع به صحبت می‌کند که برای بازی‌های کودکان نوپا خوب است که گوش کنند و با بازی‌های کودکان سرگرم شوند.
‏در بازی‌های پخش‌کننده بچه‌ها مقداری موسیقی پخش کنید و به چندین ملودی برای بازی‌های کودک نوپا گوش دهید. بازی های دخترانه با انتخاب آلبومی که دوست دارید دی جی شوید. بازی‌های کودک از بهترین بازی‌ها برای مهمانی بچه‌ها با چراغ‌های سرگرم‌کننده و توپ دیسکو لذت خواهند برد.
‏این بهترین بازی دخترانه است، زیرا بازی‌های کودک نوپا می‌توانند با اضافه کردن چند بازی برای لوازم جانبی کودکان به سبد خرید لباس‌های خود را بپوشانند. آنها را باحال تر و سرگرم کننده تر جلوه دهید! لنزهای مختلف بازی‌های کودک را امتحان کنید، یا بازی‌های خود را برای لاستیک‌های کودکان تغییر دهید.
‏رولت بازی‌های کودک نوپا را بازی کنید و منتظر همه تصاویر باورنکردنی باشید که از یک حباب می‌آیند، فراموش نکنید که بازی‌های کودک خود را ترکانده و صدا را بشنوید. و بسیاری از بازی ها برای بچه ها اشیاء پرواز. فقط چرخ بازی های کودک نوپا را بچرخانید و اجازه دهید سرگرمی بازی های دخترانه شروع شود.
‏با بازی های کودک اسباب بازی خال کوبیدن لذت ببرید، بازی های گوجه فرنگی بچه ها را خرد کنید، هدایای بازی های دخترانه را کشف کنید، اما مراقب باشید بمب‌هایی که می‌توانند بازی‌های کودکان نوپا را در هر زمانی منفجر کنند.
‏منتظر چه هستید؟
‏اکنون برای بچه‌ها اسباب‌بازی کودک را بازی کنید !!
‏به ما در بهبود Minibuu کمک کنید! اگر ایده‌ای برای ساخت بازی‌های دخترانه، بازی‌های کودک نوپا و بازی‌های کودکان دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.
‏برای تیم Minibuu، تجربه کاربری شما مهم است، با کلیک کردن بر روی خط‌مشی رازداری ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. : http://minibuu.com/privacy-policy

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ثنا
٢٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ۵

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر دیانا عمادی
١١ تیر ١٤٠٢

خیلی خیلی بازی خوبیه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر ` 𝑹𝘢𝒊𝒅𝒆𝒏 °‌.‌
١ اسفند ١٤٠١

......

میپسندم۱۷ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده