خانه برنامه مذهبی

چگونه آسوده تر زندگی کنیم؟ 2 | علیرضا پناهیان

در هوای دین نفس بکش

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده شموپ
نسخهv۱.۰
حجم۸۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۶/۰۱
‏‏راحت‌طلبی، صفتی مذموم در معارف دینی است که آسیب‌های مادی و معنوی فراوانی دارد، اما این مفهوم دارای مرزبندی با مفهومی دیگر به نام آسودگی است. اگر چه باید از راحت‌طلبی به شدت پرهیز داشت، اما کسب آسودگی و حفظ آن برای رسیدن به اهداف متعالی روحی و مادی و معنوی لازم است. آرامش و آسودگی، تحت تأثیر عواملی شکل گرفته و یا تهدید می شود. در ذهنیت‌های عموم مردم، این رنج‌های دنیا هستند که مخلّ آرامش هستند، در حالی که این نگاه صحیح نیست. برای کسب آرامش، ابتدا باید مفهوم رنج، فلسفه رنج و ابعاد آن را شناخت و به درستی به آثار آن توجه کرد.  ارتباط صحیح و مدیریت رنج، عاملی مهم در کسب آرامش است که البته در کنار راهبردهایی کلیدی مانند «تفکر»، «محبت» و «توجه به رنج‌های آخرت»؛ می‌توان آرامشی پایدار را تجربه کرده و آسوده تر زندگی کرد.
‏این اپ شامل 6 جلسه صوتی و آفلاین پیرامون بحث زندگی آسوده تر از استاد علیرضا پناهیان در ادامه 12 جلسه قسمت اول می باشد
‏توجه کنید صوت ها از داخل برنامه قابل دسترسی اند و در حافظه خارجی امکان دسترسی و جابجایی ندارد

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟