استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Learn Korean. Speak Korean

Learn Korean. Speak Korean

نسخه۹.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۰
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۱
حجم۴۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ATi Studios
‏‏کره ای را با درس های روزانه یاد بگیرید.به ماندلی اجازه دهید تا به شما زبان کره ای را سریع و تاثیر گذار یاد بدهد.در چند ثانیه شما شروع به ,به خاطر سپردن کلمات کره ای در جملات و یادگرفتن اصطلاحات کره ای و شرکت کردن در مکالمات خواهید کرد.درس های کره ای شاد به افزایش قدرت لغات,گرامر و تلفظ کمک میکند.یاد گیرنده مبتدی یا پیشرفته ,سفر کننده یا کارمند با زمان کم هستید؟این برنامه خوب به شما کمک میکند تا نیاز های زبانتان را برطرف کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏تمرین های زبان برای بالا بردن قدرت خواندن,گوش دادن,نوشتن و صحبت کردن به همراه دیکشنری ,فعل های بهم ریخته و تکنولوژی هنر سرعت تشخیص جستجو کنید -شما احساس داشتن معلم سرخانه کره ای خواهید داشت.
‏امروز این نرم افزار را دانلود کنید و از منفعت یادگرفتن زبان جدید برای زندگی لذت ببرید.
‏یک راز برای یاد گیری یک زبان
‏آیا کلاس های زبان کره ای را در مدرسه به یاد دارید؟شما با صد ها لغت و اصطلاحات ساده شروع کردید,و با درس های گرامر کره ای ادامه دادید و در آخر نیمسال واحد زبان خود شما با ترس یک جمله را ترجمه میکردید یا 'سلام ' به یک خارجی میگفتید.این یک راه سنتی برای یادگیری زبان است.این برنامه روش متفاوتی دارد,این برنامه روشی متضاد با واحد زبان شما دارد.
‏این آینده واحد های زبان به نظر میرسد:
‏این برنامه با مکالمه های ساده شروع میکند.شما به سرعت شروع به به خاطر سپردن هسته لغات میکنید,از آن ها برای ساختن جملات و اصطلاحات استفاده کنید,و در آخر از حدودا 45 دقیقه برای بازسازی صدلی خود در مکالمه خودتان استفاده کنید.این روش بسیار اثر گذار برای یاد گرفتن اصطلاحات کره ای استفاده کنید.تکنولوژی هنر سرعت تشخیص و تکرار کردن با ریتم این برنامه را برای یادگیری زبان تاثیر گذار میکند.
‏این ها روش هایی است که این برنامه را یک معلم سرخانه خوب برای شما میکند:
‏صدای صاف و تخصصی بازیگران.
‏تلفظ صحیح کره ای را از مکالمه بین دو فرد محلی یاد بگیرید.
‏تکنولوژی هنر سرعت تشخیص.
‏این برنامه به شما در چگونگی شنیدن لغات و اصطلاحات کره ای کمک میکند.شما بازخورد این برنامه را دریافت خواهید کرد اگر شما کره ای را صحیح صحبت کنید.این به شما در بهبود و افزایش تلفظتان کمک خواهد کرد.
‏اصطلاحات پرکاربرد برای مکالمات واقعی.
‏حفظ کردن صدها لغت مجزا راه آسانی نیست وقتی که از صحبت کردن کره ای صحبت میکنیم.این نرم افزار به شما کلمات کره ای را با ارائه کلمات و اصطلاحات کره ای آموزش میدهد.این نرم افزار دوره یادگیری را در درس هایی کوتاه خلاصه و آن ها را در بسته هایی قرار میدهد.
‏مکالمات کره ای را یاد بگیرید.
‏مکالمه دلیل اصلی آموزش آزاد است.این به شما در بهتر کردن لغات را در استفاده فعل و فاعل و واضح صحبت کردن کره ای به طور وسیعی کمک خواهد کرد.
‏پیوستگی فعل.
‏اگر میخواهید بیشتر از این واحد یاد بگیرید ,فقط روی فعل های کره ای کلیک کنید و تمام پیوستگی های فعل را در صفحه همراه با ترجمه ببینید.این برنامه خیلی سریعتر و بهتر از یک دیکشنری است.
‏پیشرفته.
‏این برنامه برای انتشار هوشمند استفاده میشود پس شما میتوانید همیشه برنامه تان را دنبال کنید.لغات خود را قدم به قدم بهتر کنید و روز به روز بهتر شوید.
‏یادگیری منطبق.
‏یادگیری کره ای از مکالمات فردی متفاوت است.پس ما این نرم افزار را راهی برای یاد گرفتن قرار دادیم.بعد از مدتی که بگذرد ,این نرم افزار خواهد فهمید چه راهی برای شما بهتر و راحت تر است تا شمارا راهنمایی کند و معلم شخصی سازی شده شما باشد. کودکان عاشق این نرم افزار خواهند شد.
‏قبل از استفاده از این برنامه بدانید که,در آخر این دروس کره ای,شما در بیش از 5000 لغت و اصطلاح کره ای ماهر خواهید شد و شما در سریعترین راه یادگیری یک زبان جدید هستید.
‏‏در حال حرکت بیاموزید - بدون دست!

‏Mondly، دستیار یادگیری شما، راهنمای شما از طریق درس‌های جذاب سریع برای کمک به باز کردن مهارت‌های گفتاری شما خواهد بود.

‏همین حالا آن را امتحان کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر JENNY
١٣ شهریور ١٤٠٢

فقط هفت روزش رایگانه بقیه پولیه؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر #Adrina#
٣١ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبه من قبلاً داشتمش ولی الان دیگه نمیشه

میپسندم۵ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝐋𝐈𝐒𝐀=͟͟͞͞❤👗
١٩ تیر ١٤٠٢

‏✓ به خوبی زبان کره ای رو یاد میده ‏✗ بیشتر قسمت هاش پولیه خیللیییی خوبه 💛💜 ولی بیشتر قسمت هاش پولیه😞

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده