استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Learn 33 Languages - Mondly

Learn 33 Languages - Mondly

نسخه۹.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴۶۹
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ATi Studios
‏‏یادگیری زبان اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، آمریکایی انگلیسی، نروژی، دانمارکی، سوئدی، کره ای، ژاپنی، چینی، عربی، یونانی، رومانیایی، ویتنامی، اندونزیایی، هندی، عبری، لهستانی، بلغاری، اوکراین، چک، کرواسی، فنلاندی، فارسی (فارسی)، آفریکانس و ترکی به صورت رایگان.

ویدئو معرفی برنامه

‏هر روز با زبانهای رایگان یاد بگیرید اجازه دهید Mondly به شما زبان به سرعت و به طور موثر آموزش دهد. در عرض چند دقیقه شما شروع به حفظ کلمات اصلی، فرم جملات، یادگیری عبارات و شرکت در مکالمات خواهید شد. درس های سرگرم کننده زبان واژگان، دستور زبان و تلفظ شما را بهبود می بخشد مانند روش یادگیری زبان دیگر. مبتدی یا پیشرفته یادگیرنده، مسافر یا حرفه ای با یک برنامه تنگ برنامه عالی کار می کند و به صورت پویا به نیازهای شما تنظیم می شود.
‏کاوش تمرینات زبان برای خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن، با استفاده از فرهنگ لغت، conjugator فعل و تکنولوژی تشخیص گفتار پیشرفته پیشرفته - شما احساس می کنید که داشتن معلم خود را در جیب خود داشته باشید.
‏امروزه زبان یادگیری قرص را دانلود کنید و از مزایای یادگیری یک زبان جدید برای زندگی لذت ببرید.
‏مسیر مخفی برای یادگیری زبان
‏به یاد کلاس های زبان در مدرسه؟ شما با صدها لغت و اصطلاحات پایه شروع کردید، با درسهای دستور زبان ادامه دادید و در پایان یک دوره ی کامل ترمورد، شما به سختی می توانید یک جمله را ترجمه کنید یا «سلام!» را به یک خارجی بگویید. این روش سنتی برای یادگیری زبان است. رویکرد Mondly متفاوت از دوره متوسط ​​زبان است.
‏آینده دوره های زبان
‏برنامه شما را با یک مکالمه ساده بین دو نفر آغاز می کند. شما به سرعت شروع به حفظ کلمات هسته، استفاده از آنها برای ساخت جملات و عبارات و در پایان یک ماژول 45 دقیقه می توانید مکالمه را با صدای خود بازسازی کنید. این یک راه موثر برای یادگیری عبارات است. الگوریتم تشخیص طبیعی گفتار و الگوریتم تکرار در حالت پیشرفته برنامه را برای یادگیری زبان ها موثر می سازد.
‏در اینجا ویژگی های کلیدی است که Mondly یک معلم عالی برای شما می باشد:
‏بازیگران صدای صوتی و حرفه ای کریستال روشن. یادگیری تلفظ از مکالمات بین زبان مادری.
‏تشخیص گفتار در حالت پیشرفته. Mondly می داند چگونه به کلمات و عبارات شما گوش دهد. اگر به طور واضح و صحیح صحبت می کنید، فقط بازخورد مثبت دریافت خواهید کرد. این تلفظ شما را بهبود می بخشد.
‏عبارات مفید برای شرایط واقعی. یادگیری صدها کلمات جداگانه راهی برای رفتن به یادگیری زبان نیست. Mondly به شما واژگان را از طریق کلمات و عبارات اصلی آموزش می دهد. این نرم افزار فرآیند یادگیری را به درس های کوتاه متوقف می کند و آنها را در بسته های مضمون قرار می دهد.
‏از مکالمات یاد بگیرید مکالمه دلیل اصلی این درس آزاد است. این به شما کمک خواهد کرد یک واژگان هسته ای با اسم و فعل های به کار رفته استفاده کنید.
‏مفاهیم فعل از این دوره بیشتر بدانید. افعال را لمس کنید و تمام تلاقی را از جمله ترجمه انجام دهید. سریع تر و بهتر از یک فرهنگ لغت است.
‏آمار پیشرفته این برنامه از گزارش هوشمند استفاده می کند، بنابراین شما همیشه می توانید پیشرفت خود را دنبال کنید. گام به گام واژگانی خود را بسازید و بهتر شوید.
‏قهرمانی ببینید که دوستانتان در حال انجام و رقابت با مردم در سراسر جهان هستند تا بهترین یادگیرنده شوند.
‏یادگیری سازگار مردم به طور متفاوتی یاد می گیرند بنابراین ما برنامه را آموزش دادیم تا از شیوه یادگیری خود یاد بگیریم. Mondly تبدیل به راهنمای خود و معلم سفارشی می شود.
‏همه این ها را Mondly بهترین راه یادگیری زبان اسپانیایی، آمریکایی انگلیسی، انگلیسی بریتانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، نروژی، دانمارکی، سوئدی، کره ای، ژاپنی، چینی، عربی، یونانی، رومانیایی، ویتنامی، اندونزیایی، هندی ، عبری، لهستانی، بلغاری، اوکراین، چک، کرواتی، فنلاندی، فارسی (فارسی)، آفریکانس و ترکی به صورت رایگان.
‏در پایان این درس های زبان، شما 5000 واژه و عبارات مفید را در اختیار خواهید داشت و شما برای یادگیری یک زبان جدید در خط سریع خواهید بود.

نظرات و امتیاز ها

۴۶۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر a.g.i
٤ اسفند ١٤٠٢

‏✓ عالیی من که به راحتی دارم باهاش کار میکنم و به نظرم عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اسماعیل سابقی
٢٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ تکرار زیاد گلمات برنامه بسیار خوبی است

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر miladi2010
٨ دی ١٤٠٢

عالی. لینگو گیم رو میزاره تو جیبش:))

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده