استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Mouse Simulator :  Forest Home

Mouse Simulator : Forest Home

شبیه‌ساز موش

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۲
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۴۹
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Avelog
‏‏خود را در پوست یک جونده‌موش حس کنید و لذت ببرید!
‏ -دارای دو لوکیشن. یک جنگلِ بزرگ و یک کلبه. شما می‌توانید در حفره‌ی تنهای خود در جنگل و یا در کلبه زندگی کنید. در کلبه می‌توانید تمامِ مهارت خود را بکار گیرید، از سطوح پارچه‌ای بالا روید، از طاقچه‌ای به طاقچه‌ای و از مبلی به مبلِ دیگر بپرید تا به وسایل مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ -یک همسر: در سطحِ 10 شما می‌توانید برای خود یک همدم پیدا کنید. با رفیقِ خود پیاده‌روی کنید، حالِ او را خوش کنید و همسر شما در پیدا کردنِ منابع مختلف به شما کمک خواهد کرد.
‏ -بچه: در سطح 20 شما می‌توانید بچه‌دار شوید. به او غذا دهید و راه و رسم زندگی را به او بیاموزید تا زمانی که روی پای خودش بایستد و بتواند خانواده خودش را تشکیل دهد.
‏ -یافتن، جمع‌آوری و دزدیدنِ منابع: 19 منبع متفاوت. منابع مختلف را از جنگل گردآوری کنید، آجیل، توت، شاخه، قارچ و چیزهای دیگر. و یا اینکه از کلبه‌های مردم دزدی کنید، چیزهایی مانندِ : پنیر، نان، غذای گربه، سکه، اسفنج، اسباب‌بازی، کاغذ و هرچیز دیگه، حتی تله‌موش!
‏ -ساختمان‌سازی: 11 نوع متفاوتِ ساختمان. آن‌ها را با منابعی که گردآوری می‌کنید بسازید و جوایز متعدد دریافت کنید.
‏ -ارتقاء و تعمیر: لانه‌ی خود را در جنگل و کلبه ارتقاء دهید و یا تعمیر کنید، چرا که هر از چند گاهی دچار مشکل می‌شود.
‏ -مأموریت و زنجیره‌ی مأموریت‌ها: مأموریت‌ها را انجام دهید و کسبِ تجربه کنید. حدودِ 50 مأموریتِ مختلف وجود دارد.
‏ -نبرد: شما می‌توانید با سایر حیوانات و یا عنکبوت‌ها بجنگید. از مبارزه با حیواناتِ بپرهیزید، هرچند که شاید روزی بتوانید گربه را شکست دهید.
‏ -پوسته‌ها: پوسته‌های مختلف و متعدد، که برخی از آن‌ها نه تنها برای شما، که برای اعضایِ خانواده‌تان قابل استفاده هستند. شما می‌توانید با این پوسته‌ها یک روح، موش خانگی و یا موشِ شوالیه شوید تا با گربه‌ها نبرد کنید. نیازی نیست برای بدست آوردن پوسته‌ها پول واقعی خرج کنید، می‌توانید تمامِ پوسته‌ها را با همان غداهای گردآوری شده خریداری کنید.
‏ -دستاوردها و میزِ رقابت‌کنندگان. بخشِ «دستاوردها» را انجام دهید، با دوستانِ خود رقابت کنید. تابلوی رقابت نیز وجود دارد، خود را به صدرِ آن برسانید و بهترین موشِ جهان شوید.
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۲۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یکتاروش
٣ روز پیش

خوبه ولی زندگی کردن سخته💔

۰ ۰
نیکا نظریان
٢٥ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خوب بود دست سازندش درد نکنه پنج ستاره براش کمه⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐انقدر ستاره براش خوبه

۴ ۰
mohamad
٢٤ اسفند ١٤٠١

عالی عالی عاشق بازی شدم هرکی میگه چطور بچه دار شم لول ۱۰ اگه پسر باشی زن میگیری اگه دختر باشی شوهر پیدا میکنی اما لول ۱۰ شدی توی نقشه نگاه کن تا قلب ها رو ببینی و بری پیششون و لول ۲۰ هم بچه دار میشی و ۳۴ دراخر بهتون بگم کلی از بازی های عالی ترم در صحفه نمایش دارم دنبالم کنید و بازی هارو دانلود کنید

۷ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شبیه‌ساز زندگی حیوانات

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده