استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Stack Ball - Blast through platforms

Stack Ball - Blast through platforms

توپ برج شکن

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۶
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۰۴۲
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده CASUAL AZUR GAMES
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏نرم افزار 'Stack Ball' یک بازی سه بعدی است، که در آن بازیکنان با جهش و ضربه زدن طبقات مختلف را خرد می کنند، از راه های مارپیچ عبور می کنند، تا به پایان بازی برسند. به نظر آسون میاد؟ یا آرزو می کنید که آسون باشه؟ توپ شما آجرهای رنگی و موانع را که روی آنها فرود می آید خرد می کند و به سمت پایین می رود.

ویدئو معرفی بازی

‏ اما اگر توپ شما به یک آجر سیاه رنگ اصابت کند، همه چیز تمام می شود! توپ شما تکه تکه می شود و شما باید دوباره از اول شروع کنید. اما حتی آجرهای سیاه برای توب های آتشین که با سرعت زیاد در حال سقوط است، مسئله مهمی نیستند!
‏ استراتژی خود را برای بازی انتخاب کنید: سرعت را دیوانه وار افزایش دهید و یا توقف کنید و منتظر فرصت بعدی خود باشید تا چرخش و پرش کنید. بقیه بازی های توپی، آرزو داشتند که مثل این بازی سرگرم کننده بودند! *ویژگی های بازی Stack Ball : - سرعت دیوانه وار بازی. - گیم پلی سرگرم کننده. - گرافیک پر جنب و جوش. - روش بازی ساده و آسان. - سرگرم کننده برای اوقات فراغت.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Fixes & Improvements!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده