استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Asefat Al-Harb

Asefat Al-Harb

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۸
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Babil Games LLC
‏‏با ارتش خود روبرو شوید و در واقع بینانه ترین بازی استراتژی تا کنون بر جهان مسلط شوید
‏Storm of War یک بازی جنگ استراتژیک آنلاین با سایر بازیکنان است که به شما امکان می دهد که مستقیماً ارتش خود را کنترل کنید ، با دشمنان بجنگید ، با آخرین ساز و کارهای جنگی ارتش غول پیکر را بسازید و منابع را در یک فضای رقابتی جمع آوری کنید که بازیکنان به طور مداوم با یکدیگر روبرو می شوند.

ویدئو معرفی بازی

‏در این عرصه ظالمانه جنگ جهانی سوم هیچ رحمی برای ضعف ها ندارید ، در تلاش باشید تا در یک بازی استراتژی فوق العاده 3D بمانید و ارتش خود را به طور مستقیم کنترل کنید تا انتقام بگیرد. در نبردها با سایر بازیکنان رقابت کنید ، اتحادهای خود را جعل کنید و از ترساندن بخواهید تا دشمنان خود را با قدرت دیپلماسی تضعیف کند. با آموزش قدرتمندترین وسایل نقلیه نظامی و استفاده از سلاح های کشنده ، با ارتش خود از مزیت و برتری برخوردار شوید.
‏تصویری سه بعدی واقع بینانه از صحنه جنگ مدرن.
‏- نیازی به عجله ندارید: ارتش خود را آموزش دهید و در عرض چند ثانیه وارد میدان نبرد با سایر بازیکنان شوید.
‏استراتژی واقعی: شما مستقیماً ارتش خود را کنترل می کنید و توانایی انتقام جویی شما به مهارت نظامی شما در عملیات دفاعی و تهاجمی بستگی دارد.
‏جهان را کاوش کنید: از قاره ها عبور کرده و در جستجوی منابع و متحدان به دور دنیا سفر کنید.
‏جنگ مدرن: برای بقا در جنگ جهانی سوم جنگ کنید که از نظر خاکستری و دارای منبع فقر باشد.
‏- Warfare: ارتش های فولادی خود را از بین بیش از 100 نوع تانک وحشتناک ، هواپیماهای معروف و گردان های کهنه کار انتخاب کنید.
‏- سربازان آماده جنگ: استراتژی جنگ خود را از میان گردان های تیرانداز ، پیاده نظام و سلاح های سنگین انتخاب کنید.
‏- کنترل منابع: ستون پول جنگ ، با سایر بازیکنان روبرو شوید تا منابع ارزشمند متناسب با استراتژی کسب قدرت شما کنترل شود.
‏اتحادهای چالش برانگیز: متحد شدن با سایر رهبران نظامی برای ایجاد یک استراتژی مشترک که پیروزی را در هر نبرد تضمین می کند.
‏پایگاه نظامی: از ارتش خود با ایجاد دیوارهای دفاعی ، برجهای خمپاره ای و سکوی ، ضد هوایی و سلاح های تجربی مدرن برای مقابله با تهدید قریب الوقوع دفاع کنید.
‏تحقیقات فناوری: برای پیشرفت پایگاه خود برای عصر آینده تحقیق کنید و در مقابل دشمنان خود ترجیح دهید
‏جهان در دست شماست
‏نقشه جهان را زیر پرچم خود متحد کنید ، نبردهای شدید با متحدان خود در استانهای جنگ انجام دهید ، کنترل مناطق جنگ استراتژیک را در دست بگیرید و شورشیان را در نبردهای شدید از بین ببرید.
‏یک بازی استراتژیک پر از عمل و بدون نیاز به شتاب
‏جنگ های واقعی را بجنگید و با استفاده از ویژگی کنترل فردی هر واحد ، حرکت های هر یگان را در ارتش خود کنترل کنید ، استراتژی جنگ خود را با صدور واحدها برای حرکت و درگیری با دشمن برنامه ریزی و اجرا کنید. رهبری خود را ثابت کنید و قدرتمندترین بازیکنان میدان جنگ را به چالش بکشید.
‏ارتش تراکتور را رالی کنید و استراتژی تهاجمی خود را اجرا کنید
‏انتقام بگیرید و با ارتش عظیمی به دشمنان خود حمله کنید. گیم پلی خود را ، چه در دیپلماسی و چه بیش از حد پرخاشگرانه ، انتخاب کنید تا کاملاً مسلط شوید و در هر نبرد پیروز شوید. جنگ ، عشق و انتقام
‏مخازن خود را تقویت و توسعه دهید ، ناوگان وحشتناک هلیکوپترهای حمله و هواپیماهای جنگی را بسیج کنید ، نیروهای ویژه نخبه را آموزش دهید تا در جبهه های جنگ نیروهای پیاده نظام خود خدمت کنند ، اردوگاه های نظامی را در نزدیکی مرزهای دشمنان خود مستقر کنید.
‏قدرتمندترین برنامه انتقام جویانه را ایجاد کنید
‏پایگاه خود را با برج های دفاعی ، تیپ های استقرار سریع ، سیاه چال ها و لانه های تیرانداز فصلی دفاع کنید. دشمنان خود را به چالش بکشید و اجازه ندهید که آنها از دفاع شما عبور کنند ، منابع خود را غارت کنند و قلعه شکست ناپذیر خود را بسازند
‏‏- واحدهای جدید در راهند! ما به شما واحدهای وسیله نقلیه سبک Basilisk و Moloch را معرفی می‌کنیم که دارای مهارت‌های منحصربه‌فردی برای تقویت استراتژی شما هستند.
‏- اتحادها اکنون می‌توانند با حذف تاکتیکی به سومین حمله در هر 48 ساعت حمله کنند.
‏- +/-10 سطح سرقت حد مجاز در Quick Match و War Zone PvP برای تقویت بازی جوانمردانه. هیچ غارتی بیش از 10 سطح داده نمی‌شود.
‏- هزینه پرستیژ به‌روزرسانی شد و به‌دست آوردن آن ارزان‌تر و آسان‌تر شد.

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mohammadmahdi
١٣ بهمن ١٤٠١

برام نمیاره ولی فک کنم بازیه عالیه که شما میبینین😭

۰ ۰
کاربر ناشناس
١٦ دی ١٤٠١

سلام🙌تسلیت روزمادرشهداوفات شیربانوام البنین🖤بازی عاصفة الحرب بهروزکچل رومیخوادمایکت نداردگوگل هم ناسازش کرده موندم حذف کنم یامنتظردستپخت مایکت بمونم...التماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمندیازهرای علی ادرکنی 🇮🇷🪖✌️😇

۲ ۹
امیرشاه ابادی
٢٥ آبان ١٤٠١

‏✓ عالین ‏✗ ندارد واقعا ممنون میشم از این برنامه

۰ ۴

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده