استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
RACE: Rocket Arena Car Extreme

RACE: Rocket Arena Car Extreme

نسخه۱.۱.۴۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۱۰
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۰۲
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده SMOKOKO LTD
‏‏اکشن مسابقه‌ای در خارج از جاده به حداکثر!
‏در نبردهای مسابقه‌ای سه بعدی شرکت کنید، موشک شلیک کنید و از سپر محافظ برای مقابله با حمله دشمن استفاده کنید. تقویت نیترو اجباری است! در حالی که روی پدال گاز می زنید، توربو جمع آوری کنید و همه ماشین های مسابقه دیگر را پشت سر بگذارید. شما قوانین پیست را در حالی که دریفت می کنید، می کشید، ضربه می زنید، برخورد می کنید، آتش می زنید و سبقت می گیرید تصمیم می گیرید تا اول تمام شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏مسابقه اکشن سریع در سه بعدی
‏کامیون های هیولا، موتورهای خروشان، لاستیک های سیگار کشیدن، برخوردهای مخرب، و بالاتر از همه سرعت! R.A.C.E. - Rocket Arena Car Extreme - پر از انفجارهای حماسی، تخریب و اثرات است. نیترو را فشار دهید - حتی آدرنالین بیشتری دریافت کنید و اجازه دهید دشمنانتان گرد و غبار تنفس کنند. تغییر روز و شب، تابلوها و ترفندهای نئونی هرگز نمی گذارند شما خسته شوید. اگر دوست دارید با گرافیک زیبا و بدون ترمز بازی کنید، این بازی ماشین مسابقه ای انتخابی شماست! می‌توانید تنظیمات گرافیکی را تغییر دهید تا کیفیت و نرمی بازی را بهبود بخشید.
‏تجربه نهایی نبرد مسابقه
‏ کامیون هیولا، عرصه شما، قوانین شما! در نبردهای Arena شرکت کنید و مستقیماً وارد اکشن واقعی شوید. دشمنان خود را در میدان دربی بسوزانید و آنها را در تله های آتش، مورگنسترن های بزرگ، اره برقی و سایر موانع مخرب مسابقه دهید. این بازی مسابقه ای مانند یک فیلم اکشن واقعی است! Rocket Arena Car Extreme (R.A.C.E.) یک کوکتل سوزان از مسابقات بقا و نبردهای روی چرخ است.
‏مکان های مختلف نبرد
‏در نبردهای دوره های مختلف تاریخی شرکت کنید! هیجان رانندگی در زیر صخره های شیب دار را تجربه کنید و از طوفان های شن دور شوید. خرابه های مصر باستان و دیگر شگفتی های جهان را کاوش کنید. پای خود را در جاده خشم بگذارید تا آنچه را که بیشتر دوست دارید بیابید!
‏بهترین دشمن دشمن کتک خورده است
‏کامیون مناسب را برای هر نبرد انتخاب کنید! رانندگی دیوانه وار و خطرناک در این بازی مسابقه ای چیز خوبی است زیرا برای شکست دادن دشمنان خود به خطراتی نیاز است. اسلحه ای را به دلخواه انتخاب کنید: موشک، بمب، مسلسل و سلاح های الکتریکی مختلف. زمان را کاهش دهید و دشمنان را از بین ببرید. ذهنیت برنده خود را مهار کنید و دسته ای از موشک های کروز را به سمت باندهای مسابقه شیطانی در مسیر مسابقه هدایت کنید.
‏BEST ARENA RACE VEHICLES
‏در مسابقات پر جنب و جوش برنده شوید و برای جمع آوری ماشین مسابقه آفرود نهایی خود جوایزی کسب کنید. از وسایل نقلیه ای که در دسترس شماست نهایت استفاده را ببرید. ماشین های عضلانی آمریکایی، کلاسیک اروپایی و وسایل نقلیه دریفت ژاپنی را خواهید یافت! هر ماشین مجهز به همه چیزهایی است که ممکن است برای وارد کردن حداکثر آسیب به حریفان خود نیاز داشته باشید. آن هیولاهای چرخ دار با هر شرایط خارج از جاده کنار می آیند. در راه خشم آسفالت را آب خواهند کرد.
‏سیستم ارتقاء سطح وسایل نقلیه
‏هر وسیله نقلیه ممکن است تا سطح 30 بالاتر رود. هنگامی که یک وسیله نقلیه به سطوح 10، 20 و 30 تراز می شود، کیت های بدنه منحصر به فردی به دست می آورد که مسابقه و نبرد را بهبود می بخشد. عملکرد حتی بیشتر.
‏کنترل های ترجیحی خود را انتخاب کنید
‏از بین پنج نوع کنترل انتخاب کنید تا تصمیم بگیرید که کدام روش بازی برای برنده شدن در مسابقات جنگی دیوانه کننده مناسب تر است.
‏بنزین و بدون بنزین و موانع دیگر
‏مسابقه کامیون هیولاهای بی پایان بدون سیستم انرژی برای متوقف کردن سرگرمی! آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مخزن نیمه پر است یا نیمه خالی؟ نگرش مثبت در این بازی اکشن حاکم است - مخزن همیشه پر است. نیازی نیست چندین ساعت منتظر بمانید تا انرژی ماشین شما شروع به مسابقه کند. شما همیشه می‌توانید بدون هیچ محدودیتی با تمام گاز بشتابید!
‏بازی مسابقه‌ای بتل رویال - ONE AGAINST ALL
‏برای نبرد برای کسب رتبه آماده شوید. بسیاری از بازیکنان برای تبدیل شدن به اولین نفر و گرفتن جایزه اصلی - عنوان قهرمان تمام دوران، می جنگند.
‏موسیقی برای احساس تجربه مسابقه طراحی شده است
‏از موسیقی طراحی شده ویژه لذت ببرید تا هیجان تماشایی را احساس کنید. سرعت و رقابت انفجاری در طول مسابقات.
‏گرافیک سه بعدی واقعی
‏می توانید تنظیمات گرافیکی را برای بهبود کیفیت و روان بودن بازی تغییر دهید.
‏چهار حالت بازی مسابقه ای
‏- میدان نبرد – مسابقه به سبک بتل رویال
‏- شغل – کمپین شغلی مسابقه ای
‏- مسابقه نبرد - حالت ویژه وسایل نقلیه مسابقه ای
‏- مسابقات - مسابقه برای بزرگترین جوایز
‏هم اکنون مسابقه دهید!
‏‏با تشکر از بازی ما! این به‌روزرسانی عظیم که برای شما ساخته‌ایم و شامل موارد زیر است:
‏- مکان جدید
‏- سطوح جدید
‏- پاس فصل جدید نبرد
‏- پوسته ماشین جدید
‏- عکس‌های کاربر جدید
‏- ماشین جدید سفارشی سازی
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۹۰۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 243518
٢ مهر ١٤٠٢

‏✓ خیلی مسخرس دانلود نکینید

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر سمیه
٢٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ حسین ‏✗ صفری راد

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر همون کاربر ناشناس 🚶‍♂️🚬
١٨ شهریور ١٤٠٢

خوبه فق وسط بازی ادم قاطی میکنه خیلی دکمه مکمه میاد 😐

میپسندم۹ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده