استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Dino Robot Police Car Games 3d

Dino Robot Police Car Games 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Trick Tale Studio
‏‏به استودیو Backstreet خوش آمدید و ما بازی‌های ربات جنگ ماشین Dino Robot را برای دوستداران بازی تبدیل ربات دایناسور در این دوره مدرن بازی‌های داد و بیداد ربات‌های دینو و بازی‌های تبدیل دینو ارائه می‌کنیم. اگر می‌خواهید از سطح نهایی استاد دیوانه Robot Field و بازی‌های ربات‌های رقیب و Dino لذت ببرید، این ربات فوق‌العاده بازی‌های ربات دوچرخه‌سواری مدرن و بازی‌های ربات تبدیل ماشین واقعی با دشمن با پلیس ربات و میدان نبرد دشمن غول‌پیکر است. بازی تیراندازی ربات Grand Car و تبدیل دایناسورها در حال پرواز با جت توانایی شگفت انگیزی برای مقابله با حریفان در زمینه بازی تبدیل ربات و بازی های ربات ماشین فوق العاده است.
‏شاید شما بازی های ماشینی Flying Robot را بازی کرده باشید، اما پناهگاه رانندگی ماشین لیموزین را در بازی های قهرمان ربات واقعی تجربه کردم. به همین دلیل است که این ربات تیراندازی ماشینی یک ماجراجویی نهایی از بازی های شبیه ساز ابرقهرمانی پرواز را در حالت حرفه ای محصول به شما ارائه می دهد. Dino Robot Car War Robot Games به شما لذت کامل از بازی‌های ماشینی Dino transform از بازی‌های تبدیل ربات‌های آینده‌نگر و نبرد روبات‌های آینده‌نگر برای از بین بردن جنگ‌های روبات‌های بیگانه را در این تبدیل ربات دایناسوری می‌دهد: تیراندازی ربات. چنگ زدن و زنده ماندن در ماموریت های ربات دوچرخه تبدیل بازی نبرد ربات در بازی های ماشین ربات و بازی های ربات پرنده که ماشین پلیس دایناسورها را نگه می دارد و اتوبوس ارتش به ماشین لیموزین تبدیل می شود. نبرد ربات‌ها با بازی دینو شروع می‌شود که ربات‌های ماشین جدید با انواع مختلف ماشین، اتوبوس، دوچرخه و ربات تانک در این یک محصول Dino Robot Car War Robot Games مبارزه می‌کنند. بیایید و با ماموریت های شگفت انگیز و جالب در تبدیل ماشین ربات اتوبوس: ماشین ربات دینو، سلاح ها و توانایی های نادیده را بگیرید. این مبارزه بیگانه برای جویندگان ماجراجویی و جنگجویان واقعی جالب خواهد بود.
‏اکنون شما فقط باید با یک ماشین روبات پلیس، بازی ربات دایناسورهای پرنده به طور موثر مقابله کنید و تمام ربات های دشمن را در ماموریت ها و سطوح مختلف جالب از بین ببرید.< br>
‏جنگ ربات های مکانیکی Dino Games و Dino Robot Car War Robot Games کاملاً شبیه بازی های ربات دایناسورها و تحولات چند روباتی در این عرصه تیراندازی ربات هستند، بازی های هلیکوپتر برای لذت بردن از نبرد آینده با اتحاد ربات خود با تیراندازی نهایی ربات ولی قدرت های بازی این شبیه بازی‌های دینوترکس دیوانه و تبدیل کننده ربات خواهد بود. جنگ‌های روبات‌های چند دینو ترکیبی از بازی‌های ربات‌های تانک و بازی دایناسورهای ربات‌های بدون سرنشین است، فقط یک بازی ربات مکانیکی با تغییرات مختلف و حالت مسابقه بزرگراهی را در همان بسته جنگ تبدیل اتوبوس تصور کنید. بازی تیراندازی ربات ماشین یکی از بهترین بازی های تیراندازی تبدیل ربات آفلاین و بازی های ماشین اتوبوس ارتش است. این بازی‌های چندگانه ربات‌های مکانیکی و ربات‌های پلیس را بازی کنید تا با کشتن روبات‌های دشمن شیطانی که به شهر شما حمله می‌کنند، از سرگرمی خود لذت ببرید.
‏اولین متخصص تیراندازی ربات بازمانده در شهر خود باشید که خود را به اتوبوس تبدیل می‌کند. ، دوچرخه، ماشین و دایناسورهای دیوانه
‏ویژگی - Dino Robot Car War Robot Games
‏1- چند سلاح و توانایی تیراندازی ربات
‏2- تبدیل چند ربات
‏3- گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و بهترین انیمیشن.
‏4- مفهوم پرواز ربات پیشرفته.
‏5- کنترل های روان.
‏6- گیم پلی اعتیادآور.
‏7- محیط شهر سه بعدی شگفت انگیز و جلوه های صوتی جذاب.
‏8- منحصر به فرد تجربه کنترل های بازی.
‏9- ماموریت های چالش برانگیز و تیراندازی
‏10- تبدیل ربات ماشین به دینو، دوچرخه و بسیاری موارد دیگر.
‏‏بازی کاملاً بازسازی شده با آیتم ها و ماموریت های شگفت انگیز جدید.
‏1- چند سلاح و توانایی های تیراندازی ربات
‏2- تبدیل چند ربات
‏3- گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و بهترین انیمیشن.
‏4- ربات های پیشرفته پرواز مفهوم.
‏5- کنترل های صاف.
‏6- گیم پلی اعتیادآور.
‏7- محیط شهر سه بعدی شگفت انگیز و جلوه های صوتی جذاب.
‏8- تجربه کنترل های بازی منحصر به فرد.
‏9- چالش برانگیز و شگفت انگیز ماموریت های تیراندازی
‏10- تبدیل ربات ماشین به دینو، دوچرخه و بسیاری موارد دیگر.
‏v50

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرمحمدبارپازی
٢١ مهر ١٤٠١

خیلی خوب است

۰ ۰
wwwwwww
١٤ مهر ١٤٠١

😫😣😥🤐🤐🙁🙁😷😷😷🤒🤒😨😨😨😱😱😱😲😲😲

۰ ۱
امیرعلی
٢٩ خرداد ١٤٠١

هی شخصیت خاشا بیشتر کنید

۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده