استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
GT Formula Car Stunt Master 3D

GT Formula Car Stunt Master 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۲
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۸
حجم۵۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Golden Guns Studio
‏‏به مگا رمپ های نهایی خوش آمدید: بازی های بدلکاری اتومبیل که توسط استودیوی Golden Guns با اتومبیل های مورد علاقه شما مانند اتومبیل های ورزشی، مسابقه ای، کلاسیک و سرعت ارائه شده است. این شیرین کاری های مگا رمپ ماشین را بازی کنید و راننده قهرمان این بازی ماشین شوید. این شیرین کاری های رمپ دیوانه کننده ماشین - شبیه ساز رانندگی ماشین دارای یک رابط صاف است که در آن می توانید به راحتی در ماشین شیرین کاری فرمول بالا، شیرین کاری انجام دهید. مگا رمپ نهایی خود را انتخاب کنید: شیرین کاری ماشین و رانندگی در مسیرهای دشوار با سرعت فوق العاده در این بازی های ماشین.
‏این بازی شیرین کاری اتومبیل برای بازی، مسابقه، پریدن، شیرین کاری در موانع پر از اکشن و رمپ است. تمام ماموریت های مگا رمپ نهایی: شیرین کاری ماشین را انجام دهید و از فرمان و کنترل های نرم استفاده شده در این بازی ماشین شیرین کاری مگا رمپ لذت ببرید. در رانندگی این بازی اتومبیل رانی که در بازی های شیرین کاری غیرممکن ماشین مگا رمپ گنجانده شده است قهرمان شوید. در این بازی ماشینی، پرش با ماشین بدلکاری از روی بیابان، شهر، آب و کوه را تجربه خواهید کرد. ماشین مسابقه ای خود را مانند ماشین شدید، ماشین عضلانی، جیپ انتخاب کنید و در بازی های شیرین کاری ماشین دیوانه در مسیرهای غیرممکن رانندگی کنید. با مگا رمپ نهایی شروع کنید: شیرین کاری اتومبیل برای بازی اتومبیل رانی. رمپ های بزرگ را برانید: شیرین کاری ماشین در مسیرهای غیرممکن پیچ خورده و منحنی در بازی های رانندگی ماشین.
‏برای ماموریت های چالش برانگیز، در این شیرین کاری سه بعدی ماشین دیوانه، پشت چرخ ها قرار بگیرید. جرات کنید در این مسابقات اتومبیل رانی به راننده پر سرعت تبدیل شوید. این بازی‌های شیرین‌کاری ماشینی با سرعت بالا دیوانه‌وار: بازی‌های ماشین پر از شیرین کاری با بازی‌های ماشین مسابقه‌ای شدید gt است که باید ماموریت بازی‌های شیرین کاری ماشین را انجام دهید. برای رانندگی سریع با وسایل نقلیه متعدد در بازی‌های ماشین دیوانه‌کننده آماده شوید. به مسابقات قهرمانی مسابقات اتومبیل رانی بپیوندید و در مسابقه پیروز شوید تا مهارت‌های رانندگی بدلکاری شدید خود را در جدیدترین بازی‌های ماشین ثابت کنید.
‏آزادانه با رمپ‌های بزرگ رانندگی کنید: شیرین کاری ماشین و کامیون هیولا همراه با بازی‌های ماشین غیرممکن با طراحی خلاقانه. می‌توانید از حالت چند نفره برای مسابقه با رانندگان رقیب و برنده شدن در مسابقه در رمپ‌های فوق‌العاده نهایی لذت ببرید: بازی‌های بدلکاری ماشین.
‏ویژگی‌ها:
‏- سطوح و مراحل هیجان‌انگیز متعدد
‏- حالت‌ها و محیط‌های مختلف بازی های ماشین شیرین کاری
‏- موتور واقعی ماشین و صداهای بازی های اتومبیل رانی
‏- گیم پلی جالب بازی های بدلکاری ماشین دیوانه
‏- تصاویری با کیفیت بالا و رابط بازی gadi wala
‏- مسیرهای شیرین کاری منحصر به فرد ماشین بازی
‏- سرگرمی و هیجان زیاد بازی شیرین کاری ماشین دیوانه
‏‏🚗 به روز رسانی جدید شیرین کاری فرمول خودرو!!! 🚗

‏- ماشین فرمول جدید اضافه شد
‏- از شیرین کاری ها و چالش های متعدد در هر سطح لذت ببرید
‏- حجم بازی کاهش یافته

‏این بازی را دانلود کنید و لذت ببرید. بازخورد خود را برای به روز رسانی های آینده ارائه دهید

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
.AliAmiri
٩ بهمن ١٤٠١

خیلی خوب بود

۰ ۰
فریبرز سامورایی
١٢ دی ١٤٠١

خیلی بازی عالی است من که دوسش دارم

۳ ۰
للللف
٦ خرداد ١٤٠١

بسیارخوب‌بود

۸ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده