استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Ball And Brick

Ball And Brick

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Vasundhara Game Studios
‏‏بازی Ball And Brick را در صفحه نگه دارید تا هدف بگیرید، توپ را به سمت آجر بکشید و همه آجرها را به راحتی بشکنید. شلیک کنید و زنجیره ای از توپ ها را تماشا کنید که ضربه می خورند، می پرند و آجرها را می شکنند. استراتژیک فکر کنید و از قدرت حداکثر استفاده را ببرید. امتیاز بالای خود را شکست دهید و آن را با دوستان خود مقایسه کنید. اقلام شکافته و پرش توپ را موثرتر می کند. از مغز خود استفاده کنید و توپ ها را بکشید تا تمام آجرها بشکنید. تمام تلاش خود را بکنید تا همه آجرها را پاک کنید و نمرات بالاتری کسب کنید. بیش از صدها سطح چالش برانگیز، مراحل را با حذف آجرهای روی تخته پاک کنید. این بازی‌های آجری با توپ‌ها بسیار موفق خواهند بود. دایره هایی نیز در بازی با آجر وجود دارد. هر بار که دایره‌ای را انتخاب می‌کنید، یک توپ سفید جدید به توپ‌های سفید موجود اضافه می‌کند تا بتوانید آجرهای بیشتری را تنها با یک ضربه تخریب کنید.
‏ویژگی‌های توپ و آجر
‏# بازی با یک دست. کنترل‌های یک انگشتی.
‏# مغز خود را آرام کنید، قاتل زمان عالی.
‏# قفل توپ‌های جدید را با مهارت‌های ویژه باز کنید.
‏# گرافیک تمیز و ساده، بلوک‌های رنگارنگ.
‏# دوستان خود را با بهترین امتیاز به چالش بکشید. .
‏# توپ های گرافیکی خیره کننده ضربه زدن و ضربه تند وشدید زدن آجر شکن.
‏بازی با یک توپ شروع می شود و زمانی که بیشتر بازی می کنید توپ های بیشتری افزایش می یابد. توپ ها حرکت می کنند و به دیوار و آجر می پرند. هنگامی که توپ با آجر برخورد کند، سلامت آجر یک نقطه کاهش می یابد تا زمانی که دیگر سلامتی نداشته باشد، آجر از بین می رود. تمام آجرها را با یک تیر بشکنید: انگشت خود را بکشید و توپ ها را پرتاب کنید، آنها را در بین آجرها بغلطانید، به آیتم ها ضربه بزنید تا زنجیره توپ خود را گسترش دهید، آجرها را بشکنید و هرگز اجازه ندهید به پایین برخورد کنند. این بازی یک موسیقی کاملاً عالی را در حین بازی ارائه می دهد تا بتوانید احساس تخریب آجرها و انجام بازی را داشته باشید.
‏یکی از مهمترین ویژگی هایی که بازی ارائه می دهد این است که بازی کاملاً رایگان در فروشگاه بازی است. برای دانلود آن نیازی به پرداخت یک پنی نیست. بنابراین اگر فکر می‌کنید یک گیمر هستید، فقط چالش ما را برای بازی کردن بپذیرید و هر روز بهترین امتیازهای خود را کسب کنید. به انگشت خود ضربه بزنید و به توپ ها شلیک کنید تا آنها را پرتاب کنید و آجرها را بشکنید. سعی کنید تا جایی که ممکن است آجرها را قبل از اینکه به سمت پایین حرکت کنند بشکنید. استراتژیک فکر کنید و وسایل را جمع آوری کنید تا به راحتی بشکنید و توپ و آجر را بشکنید. این توپ شکن بازی بستگی به توپ و توپ شکستن است. آجر توپ از بازی برای همه لذت می برد.
‏Ball And Brick را دانلود کنید و به ما نظر بدهید.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده