استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
نوروکید ؛ اپلیکیشن جامع اتیسم

نوروکید ؛ اپلیکیشن جامع اتیسم

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده نوروکید
‏‏از تشخیص تا آموزش:
‏نوروکید؛ اولین اپلیکیشن جامع شناختی اتیسم
‏با نصب اپلیکیشن NeuroKid، به مجموعه کاملی از تست های غربالگری، بازی های شناختی و آموزشی، لیست مراکز توانبخشی و مدارس و خدمات پزشکی و توانبخشی دسترسی خواهید داشت.
‏در این نسخه از NeuroKid:
‏تست تشخیص:
‏قرار هست با جواب دادن به سوالات چند گزینه ای، متوجه شوید که آیا فرزند شما علائم هشداردهنده ای از اختلال طیف اتیسم دارد و آیا نیاز به پیگیری توسط متخصصین هست یا خیر.
‏فراموش نکنید تشخیص زودهنگام اتیسم ضروری نیست حیاتیه!!!
‏پزشک و مشاور:
‏شما می توانید به خدمات پزشکی و توانبخشی که توسط متخصصین مجرب حوزه اتیسم ارائه می شود دسترسی داشته باشید و در کمتر از ۴۸ ساعت وقت ویزیت برای شما تعیین خواهد شد.
‏بازی های شناختی:
‏ ۱۵ بازی شناختی با بیش از 200 مرحله با هدف ارتقاء فرآیندهای شناختی نظیر توجه، حافظه، یادگیری، حل مساله کودکان، به ویژه کودکان اتیسم طراحی شده است و یک شخصیت منحصر به فرد در بازی ها، همراه فرزند شماست که به تعامل اجتماعی فرزندتان کمک می کند.
‏بانک های اطلاعاتی:
‏شما می توانید آدرس، تلفن و اطلاعات تمامی مدارس اتیسم و مراکز توانبخشی مربوط به اختلال اتیسم تحت نظارت بهزیستی را در شهر در محل زندگی خود بیابید.
‏تمامی محتوی نوروکید توسط تیم خبره این حوزه تهیه شده و جایگزین بخش تشخیص و توانبخشی نیست و برای آموزش عمومی تهیه شده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی