خانه بازی ورزشی
اصول برنامه تمرینی بدنسازی

اصول برنامه تمرینی بدنسازی

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷
حجم۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده محمدرضا
‏‏شما با این اپلیکیشن دیگر پول برنامه بدنسازی نمی دهید زیرا تمام نکات برنامه نویسی در آن درج شده است.شما میتوانید مربی خودتان شوید. اگر شما مبتدی باشد, سطح حرفه ای باشد ,یا سطح متوسط باشید میتوانید از این برنامه استفاده کنید.زیرا در این اپلیکیشن سیستم های تمرینی مخصوص مبتدی ها ,سیستم های تمرینی مخصوص افراد متوسط که آن ها را از فلات دراورد و به رشد بیشتر وادارد و حتی سیستم های تمرینی برای افراد حرفه ای که برای مسابقات آماده می شوند آورده شده است. حتی اگر شما بدنسازی را به عنوان رشته کمکی انتخاب کرده اید و رشته ورزشی شما فوتبال,والیبال,کشتی و ... باشد این برنامه به شما کمک میکند زیرا سیستم های تمرینی برای افزایش سرعت عضله یا افزایش قدرت عضله که با هم متفاوت هستند در این اپلیکیشن توضیح داده شده است. شما سیستم های تمرینی ای که در دوران حجم عضله یا برای فیتنس کار کردن لازم باشد را یاد خواهید گرفت و در برنامه های تمرینی خود پیاده میکنید.در اصل شما برنامه تمرینی خود را بر حسب هدفی که دارید می نویسید. در این برنامه نکات کلیدی چون تعداد ست ها ,تعداد حرکات مناسب , افزایش بار و ... را خواهید آموخت. امیداورم نهایت استفاده را ببرید.
‏‏درون پردختی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟