استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Offroad Outlaws

Offroad Outlaws

قانون گریزان جاده

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۰۳۸
حجم۱۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Battle Creek Games
‏گل و لای. خاک سنگها چند نفره کامیون ها سفارشی کردن مبادله دیزل. چهارگوشه خزنده ها SxS رایگان. میگذره ... توقف خواندن، فقط اکنون دانلود کنید!
‏Offroad Offlaws به شما می دهد آنچه را که می خواهید در یک بازی بدون درز: کنترل کامل بر چگونگی ساخت، راه اندازی، و رانندگی خود را، چالش های تکمیل و چند نفره، بنابراین شما می توانید مسیرهای در نقشه های باز جهان را با خود دوستان.

ویدئو معرفی بازی

‏چند نفره
‏مسیرها را با دوستان یا سایر بازیکنان خود کاوش کنید یا در حالت پرچمگذاری پرچم آن را نابود کنید! مسابقه با کوه ها، مسیرهای صخره ای و یا از طریق رودخانه ها با دوستان!
‏کنترل
‏شما راه خود را به طریقی که می خواهید انجام می دهید. شما کنترل کاملی بر روی تنظیم شاسی - سفتی، کمرنگ شدن، مسافرت و غیره دارید و حتی می توانید در صورت تمایل به نوع دیگری از تعلیق تعویض کنید (می خواهید یک کامیون مدرن با نصب I-Beam در جلو و یک محور جامد در عقب هیچ مشکلی نیست.) برای کنترل وسیله نقلیه، شما کنترل چرخ چرخان، چرخش و یا روی صفحه نمایش داده می شود. شما انتخاب میکنید
‏راندن
‏با چندین نقشه باز جهان برای انتخاب از شما می توانید آهسته خود را در مسیرهای سنگین به چالش کشیدن و یا سرعت بیش از ماسه های صاف از صحرا رانندگی کند. آیا می خواهید از مسیرهای پیاده روی بگذرید؟ بازی در پارک شیرین کاری که در آن شما می توانید از رمپ استفاده کنید تا 'دوام' تست دوچرخه خود را آزمایش کنید، یا مهارت های رانندگی خود را در پارک راک تست کنید.
‏توجه: اگر انتخاب کنید که به عنوان عضو Offload Offlaws عضو شوید، شما موافقت میکنید که یک برنامه اشتراک به صورت خودکار ارتقا یابد که به طور خودکار هر ماه از طریق حساب شما برای 4.99 دلار هزینه میشود. برای سیاست حفظ حریم خصوصی بازدید: http://racerslog.net/ooprivacy.html برای شرایط و ضوابط بازدید: http://racerslog.net/ooterms.html
‏‏- عضویت جدید ELITE: هر ماه یک ماشین محدود رایگان، حالت God (قابلیت تغییر فیزیک)، و یک نشان ویژه در حالت چند نفره به شما می دهد.
‏- رفع اشکالات زیادی
‏- تغییرات در بافت ها/مش ها برای بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۳۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
522373
٤ روز پیش

بازی عالیه فقط مپ شهر رو هم تو آپدید بعدی بسازید

۲ ۱
امین غلامی
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ گرافیک خوب ‏✓ سریع ‏✗ ندارد خیلی بازی خوبیه

۱۳ ۲
امیر سلطان
١١ اسفند ١٤٠١

بازی خوبیه نمیشه گفت بده

۳۱ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

سلطان جاده باش!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده