استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
Rainbow Unicorn Glitter Ice Cream - Cooking Games

Rainbow Unicorn Glitter Ice Cream - Cooking Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۹
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Beansprites LLC
‏‏آیا عاشق بستنی‌های رنگین‌کمانی هستید؟ آیا بستنی‌های تک‌شاخ، چوبی و دسرهای یخی دوست دارید؟ پس عاشق Rainbow Unicorn Glitter Ice Cream - Cooking Games خواهید شد!
‏سفری به ساحل درخشان داشته باشید و از جالب‌ترین بستنی‌هایی که تا به‌حال ساخته‌شده لذت ببرید! این بهترین بازی بستنی است که می‌توانید در آن بستنی‌های چوبی، بستنی‌های گردویی، بستنی مخروطی، بستنی‌ میله‌ای و موارد دیگر بسازید!
‏تابستان بهترین وقت سال برای لذت بردن از بستنی‌های جذاب است! آن‌ها را با تزئینات اسب تک‌شاخ، رنگین کمان طعم‌ها و مواد پرکننده خاص کنید!
‏آب‌نبات‌های یخی، بستنی‌های میله‌ای، و بستنی‌های گردویی تبدیل به یک رؤیای بستنی می‌شوند!
‏توپ‌های بستنی را در بستنی‌ساز مخروطی قرار دهید و آن‌ها را با آبنبات‌های خوشمزه و افزودنی‌های رنگین‌کمانی پر کنید!
‏دستگاه سازنده‌ی بستنی‌چوبی به شما اجازه می‌دهد رنگین‌کمانی از طعم‌ها را در قالب بستنی چوبی پخش کنید! قالب‌های جالب بستنی چوبی را انتخاب کنید!
‏Rainbow Unicorn Glitter Ice Cream برای دختران و پسرانی که عاشق آشپزی و سر‌و‌کار داشتن با وسایل آشپزخانه هستند بسیار جالب است! در تابستان با خانواده و دوستان خود از این بازی لذت ببرید و محبوب‌ترین دسر جهان را درست کنید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
All Unicorn Flavored Ice Cream Games are free and Unlocked!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده