خانه بازی اکشن
قهرمان عنکبوتی:  نبرد آخر

قهرمان عنکبوتی: نبرد آخر

تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹۷
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده استدیو بازی سازی هکتور
‏‏بازی اکشن و مهیجی برای تمامی رده های سنی می باشد که شما را به دنیای قهرمانی مرد عنکبوتی با شکل و داستانی جدید می برد. حقیقت را درباره سرگذشت کیهان بفهمید و سرنوشت آن را با دستان خود رقم بزنید. پدر و مادر شما دانشمندانی در فضای آزمایشگاهی بوده اند و تنها چیزی که از زندگی آن ها معلوم است، آزمایشات زیادی است که انجام داده اند و باقی حقایق درباره زندگی آن ها رد حاله ای از ابهام قرار دارد.
‏برای پیدا کردن حقیقت درباره آن ها، تمامی سرنخ ها را جست و جو کنید. ممکن است در این حین با تعدادی از عناصر شیطانی و بد طینت نیز رو به رو شوید، آن ها را شکست دهید و سر انجام به اسرار پی ببرید. هیچ کس به شکل دقیق نمی داند که در آخر این بازی سرنوشت جهان چه خواهد شد، این شما هستید که نهایت جهان را رقم می زنید.
Some bugs were fixed.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟