استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rope SuperHero Rescue Mission

Rope SuperHero Rescue Mission

نسخه۱.۰.۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۸
حجم۱۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Passport
‏‏از ماجراجویی قهرمان ربات پرنده با یک ابرقهرمان شیطانی در شهر جنایی گانگستری میامی پر از بازی های ابرقهرمانی طناب ربات لذت ببرید. نبرد شهر ربات پلیس ابرقهرمان همه چیز درباره ماموریت نجات شهر قهرمان ربات طناب هیولا در بازی شهر جنایی ربات پلیس پرواز است. ماموریت های نجات شهر بزرگ توسط حمله مافیای بزرگ گانگستری در انتظار قهرمان ربات پلیس پرواز است. برای انتقام ربات ابرقهرمانی در جنگ شهر جنایی در حین نجات ابرقهرمانان از دست مافیای گانگستری در بازی قهرمان طناب ربات پلیس در حال پرواز، آماده باشید. آماده باشید تا بخشی از قهرمان طناب پرنده استیکمن در شهر جنایی قهرمان پرواز باشید.
‏ربات پرنده بزرگ - قهرمان طناب
‏روبات پرنده بزرگ قهرمان با دسترسی باز و آسان برای شما است که می توانید از آن برای برآورده کردن تمام نیازهای اساسی و اساسی این بازی گانگستری برتر شهری در حال انجام استفاده کنید. قبل از ورود شما به نبرد جدید برنامه ریزی شده او برای بهترین بازی های ماموریت نجات، گانگستر شهر جنایی از کنترل مقامات بازی های قهرمان نجات خارج شده است و هیچ کس آماده نیست تا علیه این بدن شیطانی اقدام کند. تصمیم شجاعانه بگیرید تا به نفع اهالی بازی‌های اکشن برتر کمک کنید و یک گانگستر قهرمان طناب ربات ضد روبات در بازی‌های ربات پرنده راه اندازی کنید.
‏بازی‌های ابرقهرمانی ربات پرنده
‏جنایت جهان باز شبیه ساز با ترکیبی از بازی های ربات پرنده همیشه طعم منحصر به فردی از بازی های ابرقهرمانی را به همراه دارد. در این نبرد با جرم و جنایت جهان باز، ما سعی کردیم جنایات خیابانی گانگسترهای شهر جنایی میامی را که به طور فعال در جنایات سرقت خودرو و جنایات سرقت بزرگ شهر دخیل هستند، ترکیب کنیم. بخش هیجان انگیز شبیه ساز جرم و جنایت طناب ابرقهرمانی پرواز، قدرت های ابرقهرمان عنکبوتی است که به ابرقهرمان ربات پرنده متصل شده و آن را به اندازه کافی قادر می سازد تا در جنگ های شهر جنایت در بازی های گانگستری واقعی که قهرمان ربات پرنده پلیس - جنایت شهری را در بر می گیرد، پیروز شود.
‏Rope Hero Robot City Crime
‏انواع ابرقدرت ها را آزاد کنید تا شهر جنایی را از حمله گانگستری تحت فرمان و کنترل خود در یک بازی نبرد قهرمان طناب پرنده نجات دهید. این قدرت‌های فوق‌العاده به شما دست برتر را بر نیروهای رقیب خود در بازی‌های قهرمان طناب میامی می‌دهند و می‌توانید در بازی ابرقهرمانی ربات جدید و در حال حاضر کوک شده و در کمترین زمان آن‌ها را شکست دهید. در اعماق شهر جنایی قهرمان شگفت انگیز شیرجه بزنید و آن را به همه گوشه های گانگستری بازی های جنایتکاران دنیای زیرزمینی قهرمان گانگستری شهر بزرگ طناب بشناسید که شما دنبال همه آنها هستید.
‏Flying Stickman Rope Hero
‏از همه نوع لذت ببرید. از افتتاحیه های واقعی بازی قهرمان طناب ربات نجات و یک نمایش فوق العاده از تمام قدرت های داخلی و خارجی خود در شهر گانگستری ربات پلیس ایجاد کنید تا در کمترین زمان تمام نیروهای مخالف خود را از بازی قهرمان با سرعت طناب فوق العاده بیرون بیاورید. از هیچ گانگستری نترسید زیرا آنها به هیچ وجه نمی توانند با مهارت های مبارزه بی پایان شما مطابقت داشته باشند و می توانید در یک بازی شبیه ساز جنایت قهرمان پرواز با آنها به شیوه ای دلپذیر و متقاعد کننده اداره کنید. برای پایان دادن به این یکی از بهترین بازی‌های نجات در سبک، همه افراد آشفته را از چنگ گانگسترهای شهر جنایتکار با تأیید قدرت نجات درخشان خود بیرون بیاورید.
‏پس منتظر چه هستید؟ قهرمان قهرمان طناب پرنده استیکمن در بازی های شهر جنایی قهرمان طناب شوید!
‏ قهرمان Flying Rope - ویژگی های City Crime:
‏• ربات پرنده بزرگ و عالی قهرمان طناب.
‏• ربات قهرمان طناب کنترل پرواز
‏• فهرست تفصیلی قدرت های موجود.
‏• فضای شهر جنایی واقعی.
‏• نقش متعادل یک گانگستر جنایتکار شهر.
‏• شهر ربات نهایی بازی گانگستری
‏• نبرد ربات قهرمان طناب در شهر جنایی
‏• دستورات و کنترل های بازی پویا.
‏‏ابرقهرمان جدید با ماموریت های هیجان انگیز
‏حالت ربات جدید با تبدیل های ویژه به ماشین، تانک و هلیکوپتر
‏بازی و گرافیک بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مبین
٢٢ خرداد ١٤٠٢

اصلا مثل عکس هانیست نصب نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر علیرضا
٨ خرداد ١٤٠١

اه اه اه اه اه

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر محمد مهدی
٤ تیر ١٣٩٩

خیلی بده دانلود نکنید هی هنگ میکنه اصلا نمیشه بالای ساختمان تو مرحله ی ۲ یا۳ رفت حیف نتم

میپسندم۴۶ نمیپسندم۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده