استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Superhero Games- Spider Hero

Superhero Games- Spider Hero

نسخه۱.۰.۶۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۵
تعداد دانلود۴۶ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۳
حجم۷۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Gaming Legends
‏‏شما باید انواع مختلفی از مسئولیت‌های نجات شهر ابرقهرمانی پرواز را به عنوان ربات پزشک پرنده به عهده بگیرید تا به وضعیت بازی‌های ربات پرنده ماموریت و بازی مرد ابرقهرمانی پرنده عنکبوتی در بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده بپردازید. شما در بازی شبیه ساز آمبولانس شهری و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرواز که در آن می توانید تمام ماموریت های نجات ابرقهرمان پرواز خود را با تمام قدرت های پرواز ابرقهرمانی خود در بازی عنکبوت پوشش دهید، محدودیتی برای اکشن ابرقهرمانی ندارید. نمایش سرعت سریع بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده با دادن قدرت قهرمان با سرعت نور برتر در بازی ابرقهرمانی و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده. تمام امکانات ماموریت نجات ابرقهرمانی در آمبولانس نجات شهر شما از بازی های نجات ربات و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده وجود دارد. در بازی ربات ابرقهرمانی پرنده به یک نجات بازی های ابرقهرمانی پرنده فعال تبدیل شوید و در بازی های ربات های پرنده و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده به افراد آسیب دیده کمک کنید. بهترین بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده برای نجات شهروندان در حین ماموریت های ابرقهرمانی در بازی های ربات های پرنده یا بازی های ربات های ابرقهرمانی 2021 باشید. برای نجات شهر بسیار تلاش کنید و مردم شهر را به عنوان شبیه ساز قهرمان سرعت نور در بازی های پرواز ابرقهرمانی از مشکل خارج کنید.
‏بازی‌های ربات‌های عنکبوتی فوق‌العاده یا ربات قهرمان سرعت، نجات قهرمانان رباتیک دیوانه، رانندگی با آمبولانس پرواز، بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده واقعا چالش برانگیز است. عملیات بازی های ربات ابرقهرمان پرنده اکنون توسط بازی مرد قهرمان طناب عنکبوتی با آمبولانس پرواز با سرعت کامل قهرمان انجام می شود تا شهر را در بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده و بازی مرد عنکبوتی نجات دهد.
‏این بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده و بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده یک بازی ابرقهرمانی پرواز کامل و داستان بازی عنکبوت است و دارای شکار ماجراجویی نجات ربات در این بازی های نجات حیوانات عنکبوتی است. ابرقهرمان عنکبوتی آماده است تا این بازی ربات پلیس پرنده را با نجات چندین جنایات شهر و نشان دادن بازی استعدادهای ابرقهرمانی پرواز از بهترین ماموریت های ماهر نجات عنکبوت شما، تکان دهد. در این بازی بزرگ نجات شهر جنایتکار گانگسترها و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده، هیجان بیشتری نسبت به ربات نجات پرواز داشته باشید و از بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده نجات پیدا کنید. قدرت های عملکردی را در ربات سرعت نور به عنوان ماموریت نجات ابرقهرمان پلیس سرعت قهرمان نشان دهید و تمام این ماموریت های نجات عنکبوت را با اتاق های کنترل کامل شهر مدرن به عنوان بازی قهرمان سرعت ربات پرنده در بازی عنکبوت بیاورید.
‏این قهرمان ربات پلیس پرنده واقعی در بازی شهر جنایی نجات قهرمان پرنده به عنوان بازی مرد قهرمان عنکبوتی و گزارشی از چالش های نجات ابرقهرمانی حتی منطقه بازی ابرقهرمانی استیکمن به عنوان بازی ماموریت ربات نجات شهر و مرد ابرقهرمان عنکبوتی دارند. بازی زیرا در این موقعیت تهاجمی سخت به افرادی که شامل طرفداران ابرقهرمانان پرواز می شوند کمک می کند تا به عنوان بازی واقعی مرد قهرمان طناب عنکبوتی برای شهروندان بی گناه کار کنند و دنیای بازی های ربات فوق آهنی را نجات دهند. . با ملحق شدن به ماموریت های بازی مرد ابرقهرمان عنکبوتی پرنده و کار با ماموریت نجات ربات گانگستر شهر بزرگ که می تواند به مردم و حیوانات در حملات سخت در بازی های نجات حیوانات عنکبوتی کمک کند، با تمام مناطق سرگرم کننده در بازی مرد قهرمان طناب عنکبوتی ماموریت های نجات عنکبوتی با رویکردی منحصر به فرد مقابله کنید. .
‏در بازی‌های شهر جنایتکار قهرمان با طناب عنکبوتی و بازی مرد قهرمان عنکبوتی پرنده، شما باید قبل از حمله به شهر، مهارت‌های پرواز ابرقهرمانی خود را در بازی‌های ابرقهرمانی ربات واقعی و بازی مرد ابرقهرمانی پرنده عنکبوتی نشان دهید. بازی مرد قهرمان طناب عنکبوتی در آسمان با نگاه پهپاد با ابرقهرمان عنکبوتی آموزش دیده با تکنولوژی و نقش مثبت خود را در نجات شهروندان به عنوان بازی قهرمان مرد طناب عنکبوتی در پرواز بازی های ابرقهرمانی ایفا کنید.
‏ بازی های ابرقهرمانی- Flying Superhero Spider Rope ویژگی های بازی Hero Man:
‏• انیمیشن سه بعدی بازی های پرنده ابرقهرمانی نجات ربات.
‏• ماموریت های هیجان انگیز نجات سریع بازی های ربات پرنده و بازی عنکبوت.
‏• جدیدترین مدل بازی های ربات پرنده و بازی های ربات های ابرقهرمانی پرنده.
‏• کمپین های نجات ماجراجویانه ربات دکتر نجات.
‏• نقش ابرقهرمان نجات قهرمان بقا• ربات پلیس ماموریت های جدید نجات.
‏‏حالت جهان باز اضافه شد
‏ابرقهرمان جدید با قدرت های شگفت انگیز
‏شهر جدید با گرافیک واقعی
‏تبلیغات به حداقل رسیده
‏کنترل های بهتر با گیم پلی بهبودیافته
‏سطح های بیشتر اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر .......
١٢ فروردین ١٤٠٢

اصلا باز نمیشه

میپسندم۲۹ نمیپسندم۲۳
عکس کاربر Go boo, no b.
١٣ فروردین ١٤٠٣

‏✓ عالی بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر
١٣ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خوبه عالی دست سازندش دردنکنه😍

میپسندم۵۳ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده