خانه برنامه سیر و سفر
استعلام خلافی خودرو و پلاک یاب

استعلام خلافی خودرو و پلاک یاب

تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۹۵
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده علی بصیری
‏‏پلاکد با حجمی کم و جستجوی سریع و طراحی بسیار مناسب شما را در رسیدن به اطلاعات مورد نیاز از جمله پلاک یابی خودرو، استعلام خلافی خودرو، استعلام نمره منفی گواهینامه، اطلاع از نرخ جریمه ها و نمره منفی آن ها، معنای علائم صفحه کیلومتر خودرو، کد یابی کشور ها و استان ها، شماره های ضروری و همچنین فاصله یاب شهر ها به صورت آفلاین و آنلاین و ... یاری میکند.
‏این نرم افزار با امکان دسترسی آسان به تمام امکانات برنامه و همچنین امکان ثبت مشخصات خودرو و استفاده مجدد از آن ها، مشاهده لیست اطلاعات ثبت شده در بخش های خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه، تنها برای راحتی شما طراحی شده است.
‏رضایت شما اصلی ترین هدف ما در ساخت نرم افزار هایمان خواهد بود.
‏کلمات کلیدی:
‏پلاک یاب + استعلام + خلافی + نمره منفی + نرخ جرایم + فاصله یابی + علائم صفحه کیلومتر خودرو + کد کشور ها + کد استان ها + کد تلفن
‏‏• رفع باگ های گزارش شده
‏• بهبود رابط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟