استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Lost Light - Claim Secure Case

Lost Light - Claim Secure Case

لاست لایت - نور گمشده

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۵
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱,۰۸۱
حجم۲ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Exptional Global
‏‏به گروه ضربت FireFly خوش‌آمدید. شما به عنوان یک مامور کارکشته، باید اسرار منطقه ممنوعه را برملا سازید. در این منطقه خطرناک که دیگر هیچ انسانی در آن وجود ندارد قدم بگذارید و زنده بمانید.
‏ دنیای بازی Lost Light بر پایبند به یک قانون است: 'هرچه خطر بیشتر، درآمد بیشتر!'. شما می‌توانید به صورت مخفی‌کارانه به دنبال تجهیزات و منابع مختلف باشید، و یا به دل دشمن بزنید و همچون یک فرمانده جنگی، خون به پا کنید. هر انتخابی که دراینجا می‌کنید اهمیت دارد، پس حواستان باشد!

ویدئو معرفی بازی

‏ مبارزه و تلاش برای زنده ماندن در محیط‌های واقعی:
‏ کارخانه‌های رها شده، اسکله، جنگل و... همگی آماده برای گشت و گذار هستند. این مناطق جنگ‌زده محیطی مناسب برای مزدوران و فرصت طلبان می‌باشد. از تمامی تجهیزات و قابلیت‌های خود بهره ببرید تا در این جنگ بزرگ زنده بمانید. شما هربار که وارد این مناطق می‌شوید، ماموریت‌های مختلفی دارید، آن‌ها را انجام دهید، منابع مختلف جمع کنید و به سلامت از این مناطق خارج شوید.
‏ قابلیت شخصی‌سازی واقعی تجهیزات جنگی:
‏ تمامی سلاح‌ها و تجهیزات شخصیت شما قابلیت شخصی‌سازی دارند. از سلاح‌های متنوع بازی گرفته تا پوشش خود. آیا می‌خواهید به صورت مخفیانه وارد میدان نبرد شوید و بدون آن که کسی متوجه شود از آن خارج شوید؟ و یا می‌خواهید تا دندان مسلح وارد میدان شوید و هرچه که جلوی راه شما را گرفت از بین ببرید؟ با قابلیت شخصی‌سازی متنوع بازی، همین این سناریوها ممکن است.
‏ تاکتیک بریزید و حمله کنید:
‏ در این بازی، همیشه خشونت جواب نمی‌دهد... شما باید ماموریت خود را انجام دهید و به سلامت از محیط جنگی خارج شوید. حالا می‌خواهید تا دندان مسلح باشید یا به صورت مخفی‌کارانه این کار را انجام دهید؟ این انتخاب در دستان خود شما می‌باشد. فقط حواستان باشد، هربار که کشته می‌شوید، تمامی تجهیزات و دارایی‌های خود را از دست می‌دهید.
‏ البته که منطقه امن هم وجود دارد!:
‏ شما بعد از هر ماموریت خود، به اعماق تونل‌های مترو وارد می‌شوید. اینجا منطقه امن شما می‌باشد. با تجهیزات و پول به دست آمده، منطقه امن خود را ارتقا دهید. در این مکان شما می‌توانید سلاح‌های خود را شخصی‌سازی کنید، به دیگر بازیکنان سرتاسر جهان مبادله کنید و تجهیزات اضافه خود را به آن‌ها بفروشید، اقلام جدید برای خود بخرید و نقشه ماموریت بعدی خود را بریزید.
‏ همیشه قتل اولین و آخرین راه نیست:
‏ برخلاف دیگر بازی‌های سبک بقا، این بازی به شما اجازه می‌دهد که با دیگر بازیکنان حاضر در منطقه جنگی همکاری کنید. انتخاب این که شما می‌خواهید همچون گرگ تک و تنها ماموریت‌ها را پیش ببرید یا تیمی دست خودتان است. شما می‌توانید از دشمنانی که به آن‌ها رحم کرده‌اید و آن‌ها را نکشته‌اید استفاده کنید، یا هنگامی که درحال مرگ هستید، به دیگر بازیکنان پول دهید تا شما را زنده نگه دارند. انتخاب‌های فراوانی پیش‌روی شماست.
‏‏ماژول هشدار خطر جدید - پس از نصب، عملکرد هشدار خطر فعال خواهد شد. در طول عملیات، بازوبند آشکارساز قرمز می شود یا زمانی که دشمنان در محدوده هشدار قرار دارند، چشمک می زند.

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۸۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مگومی فوشیگورو[^°|°^]
دیروز

چجوری باید برم تو بازی بهم بگین ممنون میشم 🖤🤍...

۱۰ ۱۲
Saeed
دیروز

‏✓ گرافیک عالی ‏✓ گیمپلی روان ‏✓ امکانات و قابلیت های بالا ‏✓ شخصی سازی اسلحه و لباس و ...... ‏✗ داخل مراحل نمی تونی دوربینو از اول شخص به سوم شخص عوض کنی عالی‌ ترین بازی واسه لوت کردنه

۲۰ ۶
(R)(Z)(A)
پریروز

خیلی بازی افتزاهی اصلا باز نشد

۳ ۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

به رگبار ببند

بازی‌های خفن با گرافیک بالا

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده