استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها تناسب اندام
BodBot AI Personal Trainer

BodBot AI Personal Trainer

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۱۴۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده BodBot
‏‏BodBot مربی شخصی دیجیتالی شماست که تمرینات هوش مصنوعی را متناسب با اهداف، تجهیزات، توانایی‌های فیزیکی، سختی دلخواه و موارد دیگر ارائه می‌کند. BodBot راهنمایی های گام به گام برای هر تمرین و پیشرفت را به شما ارائه می دهد، و برنامه شما در طول زمان با تکمیل یا از دست دادن جلسات تطبیق می یابد.

ویدئو معرفی برنامه

‏BodBot در حال حاضر دارای پیشرفته ترین خیاطی در خانه و وزن بدن از هر تناسب اندام است. برنامه موجود در بازار است، و ما به طور مستمر برای افزودن ابزارهای جدید برای کمک به پشتیبانی از کاربران خود در این مدت کار می کنیم. هر کجا که هستید، با هر چیزی که دارید - ما یک برنامه تمرینی عالی برای شما خواهیم داشت.
‏اهداف شما، بدن شما، برنامه شما.
‏■ در هر مکان، در هر زمان - در خانه، در باشگاه، در گاراژ، یا در یک هتل - با هر ترکیبی از تجهیزات یا فقط وزن بدن خود ورزش کنید.
‏■ حتی در یک برنامه شلوغ هم به نتیجه برسید - تمرینات متناسب با روزها و زمانی که در دسترس دارید تنظیم می شوند.
‏■ عضله سازی کنید، قدرت به دست آورید، استقامت را افزایش دهید، تناسب اندام قلبی عروقی را بهبود بخشید و وزن کم کنید - نقطه شروع و توانایی فعلی شما هر چه باشد، ما با شما کار خواهیم کرد تا شما را به جایی برسانیم. شما می روید.
‏تمرینات و سازگاری با هوش مصنوعی
‏- با رویکردی بلندمدت و مبتنی بر علم به تناسب اندام، به اهداف خود برسید، و تمرین‌هایی که از مجموعه‌ای به مجموعه دیگر و از تمرینی به تمرین دیگر یاد می‌گیرند و تطبیق می‌دهند.
‏- برای پیشرفت سازگار شوید - سبک زندگی شما راکد نیست، و ما برنامه‌ریزی‌تان را بر اساس سطح فعالیت و خوابتان تنظیم می‌کنیم.
‏- با پیشرفت هوشمندانه ست ها، تکرارها و وزنه در باشگاه، و طیف وسیعی از افزایش وزن بدن در خانه، پیشرفت پایدار داشته باشید.
‏راهنمای گام به گام شخصی< /b>
‏■ با ارزیابی‌های تناسب اندام سفارشی‌شده با هدف تحرک، قدرت، وضعیت بدن و موارد دیگر بهتر حرکت و ورزش کنید.
‏■ برنامه‌ریزی برش کوکی - BodBot برنامه تمرینی شما را می‌سازد و آن را با آن تطبیق می‌دهد. بازخورد شما. ما شما را در مسیر و پیشرفت نگه می‌داریم.
‏■ با برنامه‌های تمرینی متناسب با سطح شما، وزن خود را به دست آورید، حفظ کنید یا وزن خود را کاهش دهید.
‏شما برنامه‌های BodBot را آموزش می‌دهید
‏- با یک برنامه تمرینی که به طور هوشمندانه شدت و حجم را بین جلسات تنظیم می کند، بدون هیچ عضله، حرکت یا مفصلی، دستاوردهای تناسب اندام را به حداکثر برسانید.
‏- با ادغام یکپارچه مدارها از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. و سوپر ست ها.
‏- سطح بالا - برای مربیان قدرتی مبتدی، به تمرینات مقاومتی جدید و تجهیزات بدنسازی اعتماد کنید. حرکات صحیح را با ویدیوهای نمایشی و توضیحات دقیق بیاموزید.
‏مربی شخصی موبایل خودتان
‏همانطور که یک مربی شخصی خوب برنامه تمرینی شما را شخصی می کند ، BodBot یک برنامه جداگانه برای شما ایجاد می کند و با پیشرفت شما آن را تطبیق می دهد. محدوده حرکتی محدود در شانه ها؟ ما می توانیم برای اصلاح آن کار کنیم. در پشت ضعیف تر از سینه؟ ما می توانیم به آن رسیدگی کنیم. همسترینگ خیلی تنگ است؟ آیا می خواهید عضله دوسر یا باسن را توسعه دهید؟ آیا می توان فقط در چند پنجره در طول هفته تمرین کرد؟ BodBot می تواند همه اینها را مدیریت کند و تمرینات شما منعکس کننده همه این نیازها هستند. ما متعهد هستیم که بهترین برنامه تمرینی ممکن و بهترین تمرینات را به شما ارائه دهیم. بیشتر از این، اگر یک تمرین را از دست دادید، یا اگر تصمیم به پیاده‌روی دارید، می‌توانیم این اطلاعات جدید را یکپارچه کنیم و برنامه تمرینی شما را بر این اساس به‌روزرسانی کنیم. این طرح با شما و برای شما زندگی می کند و نفس می کشد.
‏بیایید شروع کنیم.
Bug fixes for phone and TV apps

برنامه‌های مرتبط