استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Impulse Brain Training Games

Impulse Brain Training Games

نسخه۳.۶۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۹۸
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Content Arcade Games
‏‏به آموزش مغز خوش آمدید - بازی های مغزی برای بزرگسالان 2021 🏆 که در آن با استفاده از مهارت های حافظه خود از انواع مختلف حل معماهای منطقی و محاسبات فیزیک لذت خواهید برد. این یک بازی با مهارت کامل ذهنی و پر از پازل های سرگرم کننده ذهن و هوش است. شما فقط باید این بازی رایگان آموزش مغز را نصب کنید و سوالات را سریع حل کنید و امتیاز کسب کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی مهارت حافظه 😊 مهارت های ذهن شما را افزایش می دهد و مغز شما را برای حل معماها و پیچیدگی های منطقی بسیار باهوش می کند. اگر بسیار باهوش هستید و می‌خواهید سطح ضریب هوشی مغز خود را آزمایش کنید، از این بازی‌های تفکر ذهنی استفاده کنید. انجام رایگان این بازی ترفندهای ذهن منطقی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. تا زمانی که سطح ضریب هوشی شما به حداکثر سطح خود نرسد، هرگز بازی‌های مغزی برای بزرگسالان را حذف نصب نخواهید کرد.
‏اینجا یک بازی تمرکز مغز است که دارای تعداد زیادی بازی‌های ذهنی تمرینات مغزی است 💎. شما فقط باید دسته ای را انتخاب کنید که می خواهید آن را حفظ کنید و تمام سوالات را خیلی سریع حل کنید. از ذهن کامل خود استفاده کنید و یک گیمر باهوش مهارت های مغزی باشید.
‏اگر به دنبال این هستید که وقت خود را در تمرینات مغز خود از بین ببرید، ورزش مغز یا بازی های ذهنی رایگان را در فروشگاه Google Play جستجو کنید و این بازی Logic Puzzles را در آنجا پیدا کنید. ? ما مجموعه نهایی بازی‌های مغزی شامل بازی‌های مهارت‌های حافظه برای بزرگسالان و بازی‌های ذهنی هوشمند را برای شما آورده‌ایم.
‏انواع مختلف پازل‌های منطقی رفلکس، بازی‌های ذهنی 🏆 و بازی‌های فکری ذهن شما را افزایش می‌دهند. توانایی حل سوالات پیچیده و مبتنی بر فیزیک بسیار سریع. اکنون این مربی رایگان مغز و بازی های حافظه را برای بزرگسالان نصب کنید تا ذهن خود را آموزش دهید. این بازی فقط برای اینکه ذهن شما را حرفه ای و سریع کند ساخته شده است.
‏آموزش مغز - بازی های مغزی برای بزرگسالان مجموعه ای از بازی های حافظه فوق العاده آسان و سرگرم کننده است که شما را وادار می کند تا مغز خود را به چالش بکشید. . این بازی‌های ذهنی چالش‌برانگیز را برای بهبود توانایی خود در تجزیه و تحلیل، فکر کردن سریع و احساس کردن، به خاطر سپردن، استراتژی‌گذاری و پردازش اطلاعات انجام دهید.
‏ذهن شما را حرفه‌ای و غیرعادی می‌کند. فقط بازی های تفکر رایگان را نصب کنید و به اسطوره حل معما تبدیل شوید. این یکی از بهترین پازل‌های منطقی و بازی‌های iq skillz است که ذهن شما را تیز و هوشمند می‌کند.
‏آموزش مغز - بازی‌های مغزی برای بزرگسالان شامل دسته‌های مختلفی از جمله:
‏ br>✓ تمرکز مغز
‏✓ سریع فکر کنید - بازی های فکری
‏✓ حفظ
‏✓ مهارت های مغزی IQ
‏✓ منطق
‏✓ رفلکس
‏اکنون می توانید این آموزش های رایگان مغز را انجام دهید بازی برای بزرگسالان و لذت بردن از آن در حالی که آموزش مغز خود را برای عملکرد بهتر. بازی های تفکر مبتنی بر منطق یا بازی های هوشمند در این برنامه به شما کمک می کند تا فعالیت کلی و سلامت مغز خود را تقویت کنید. آموزش مغز - بازی های مغزی برای بزرگسالان به شما کمک می کند:
‏★ در بهبود توانایی های شناختی خود
‏★ همه چیز را به روشی بهتر پردازش کنید
‏★ برای درک بهتر چیزها
‏★ ارتقاء سطح تمرکز
‏★ برای به خاطر سپردن، استراتژی و عملکرد مؤثرتر
‏★ بازتاب های خود را آزمایش کنید
‏این بازی های آموزشی مغز برای بزرگسالان، همه را قادر می سازد تا بر روی مهارت های ذهنی و توانایی های شناختی خود کار کنند و بهبود بخشند. حافظه و آنها را به صورت رایگان فعال نگه دارید. صرف نظر از سن خود، می توانید این آموزش مغزی - بازی های حافظه برای بزرگسالان را بازی کنید و مغز خود را برای عملکرد بهتر آموزش دهید.
‏رایگان 🏆 بازی آموزشی مغز 🏆 را در دستگاه خود دانلود کنید و شروع کنید!
‏‏بهبود عملکرد UI
‏اشکال‌ها رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۹۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر sepehr
١٢ اسفند ١٤٠٢

‏✓ نداره ‏✗ زیاده یهو هنگ میکنه خیلی ضعیفه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر othAmirali41
٢١ آذر ١٤٠٢

برای من نمیاره نمیدونم مشکلش چیه

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر کامران
٢١ آبان ١٤٠٢

‏✓ باعث بالا بردن سطح تمرکز مغز میشه . ‏✗ موقع خروج از بازی باعث مشکل میشه خوب خوب خوب

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده