خانه برنامه عکس و فیلم
Coffee Cam-Vintage filter,light leak,1998,Glitch

Coffee Cam-Vintage filter,light leak,1998,Glitch

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Analog Film Photo & Photo Editor & Camera
‏‏دوربین قهوه مکانی برای بیان خود واقعی خود ، ایجاد عکس های زیبا از طریق تلفن همراه است.
‏با استفاده از پیش تعیین شده های با کیفیت و ابزارهای ویرایش ، عکاسی خود را به سطح بعدی برسانید.
‏با لمس پرنعمت عکسهای زیبا بسازید.
‏☢️ ویژگی ها
‏- ویرایشگر عکس شگفت انگیز
‏- 70+ فیلترهای حرفه ای طراحی شده
‏- 20+ خراش فیلم و گرد و غبار
‏- 1000+ فیلترهای چند رنگ
‏- 40+ اثر نشت نور
‏- جلوه سه بعدی (انحراف Chromatic) + Glitch
‏- 30+ سبک های ماسک یکپارچهسازی با سیستمعامل
‏- تنظیمات (کنتراست ، شارپن ، روشنایی ، ویگنت ، HSL ، HSV ، Haze ، تعادل رنگ ، تعادل رنگ سفید ، قرار گرفتن در معرض ، و غیره)
‏- ویرایش غیر مخرب. برگردید و هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید.
‏- دستور العمل های خاص خود را با از پیش تنظیم شده ایجاد کنید
‏Up ارتقاء پریمیوم (خرید یک بار)
‏- بدون تبلیغات.
‏- همه فیلترها را باز کنید.
‏- ویرایش نامحدود عکس ها.
‏- دستور العمل های فیلتر ایجاد کنید (فیلترهای شخصی شما ، و جلوه هایی که می توانید دوباره در عکسها اعمال کنید)
‏trend روند عکاسی ، روند سلفی سال 2019
‏Cam دوربین قهوه با بالاترین امتیاز برنامه دوربین سلفی رایگان برتر در سال 2019 است که می تواند تصاویر یکپارچه ای با ظاهری دندانه دار و دارای رگه های سبک به نظر برسد که به نظر می رسد در دوربین های یکبار مصرف مدرسه قدیمی گرفته شده است.
‏Cam دوربین قهوه همچنین بهترین برنامه دوربین است که دارای بهترین ویرایشگر عکس برای تغییر همه فیلترها و افکت ها پس از عکس گرفتن است.
‏Cam دوربین قهوه می تواند تصاویر ، تصاویر ، عکس های موجود را در گالری ویرایش کرده و آن را با سایر برنامه ها و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، واتس اپ ، توییتر ، پینترست ، تامبلر ، و غیره به اشتراک بگذارد و دوباره اخبار شما را جالب جلوه دهد.
‏🍀 بسیاری از برنامه ها به سادگی فیلترهایی را بر روی عکس هایی که در حال حاضر دارید اعمال می کنند ، در حالی که برخی از آنها عکس های یکپارچهسازی با سیستمعامل را احساس می کنند و فقط به شما امکان می دهند با فیلترهای از پیش تعیین شده برنامه و نشت نور به طور تصادفی کار کنید. برخی از برنامه ها نیز مدتی است که در فروشگاه Google Play وجود دارند و به دلیل این روند در حال افزایش روند برنامه یکپارچهسازی با سیستمعامل ، فقط در حال تجدید مکان هستند. و دوربین قهوه بهترین برای عکس های یکپارچهسازی با سیستمعامل عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل است.
‏photos عکس فیلترهای پرنعمت عالی هستند. تصاویر یکپارچهسازی با سیستمعامل شیک هستند. اجازه دهید این برنامه CAM Cam با جلوه های عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل ، جادوی خود را بر روی عکس های دوست داشتنی شما انجام دهد. فیلترهای دوربین موردعلاقه خود را پیدا کنید ، برخی از تصاویر زیبا خود را از گالری انتخاب کنید یا همین حالا یک سلفی جدید بگیرید و در ویرایش آنها سرگرم کننده باشید. پس از دریافت عکسهای پرنعمت قابل ستایش ، آنها را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و لایک ها را بشمارید! همه دوستان و خانواده شما عاشق این عکسهای عالی از شما هستند. با توجه به اینکه این بهترین دوربین سلفی با جلوه های عکس پرنعمت است ، شکی نیست که قصد دارید همه فیلترهای دوربین را تحسین کنید!
‏🌼 با استفاده از دوربین قهوه ، می توانید فیلترها را به راحتی تنظیم کرده و پیش نمایش تصویر از آنچه در عکس شما ظاهر خواهد شد ، بگیرید. همچنین ، می توانید از آن فیلترهای دوربین به عنوان جلوه های پرنعمت عکس در عکس هایی که قبلاً گرفته اید ، استفاده کنید. فقط یک شیر آب ، عکس های دوست داشتنی شما را از تبدیل شدن به یک شاهکار عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل جدا می کند. از سادگی استفاده از این برنامه لذت ببرید ، زیرا زمان سلفی هرگز جالب تر نبوده است!
‏💎 با استفاده از فیلترهای پرنعمت برای نمایش عکسهایتان یکپارچهسازی با سیستمعامل با جلوه های پرنعمت جالب. آیا می خواهید به عکس های خود یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل با جلوه های جالب فیلم و یا جلوه های فیلم ارائه دهید؟ قهوه دوربین یک برنامه دوربین فیلترشکن سرگرم کننده و رایگان است که به شما امکان می دهد جلوه هایی مشابه با یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلتر را به تصاویر جالب و پرنعمت اضافه کنید.
‏effects جلوه ها و فیلترهای یکپارچهسازی با سیستمعامل دوربین انتخابی مناسب برای عکس های بهار و تابستان هستند! دوربین پرنعمت پرنعمت سریع با جلوه های مدرن جلوه های دوربین قدیمی باعث می شود عکس های شما از همیشه جالب تر به نظر برسند. دوربین قهوه یک ویرایشگر عکس پرنعمت کامل است و یکی از جدیدترین برنامه های دوربین یکپارچهسازی با سیستمعامل برای اندرویدی است که دوباره فیلترهای عکس پرنعمت و جلوه های دوربین یکپارچهسازی با سیستمعامل را مجدداً جمع می کند. اکنون بارگیری کنید و عکس های خود را عالی به نظر بیاورید!
‏➡ هم اکنون بارگیری کنید! بهترین برنامه دوربین و ویرایشگر عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل در 2019 فقط برای شما.
‏عکس گرفتن ، ویرایش با ویرایشگر عکس بادامک ، به اشتراک بگذارید و از زندگی خود لذت ببرید!
1. Fixed bugs.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟