استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tactical Monsters Rumble Arena

Tactical Monsters Rumble Arena

نسخه۱.۱۹.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱۲
حجم۱۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Newland Canada
‏‏یک بازی استراتژی فوق العاده مبتنی بر نوبت با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگر،
‏نبردها در این بازی بین 3 تا 5 دقیقه به طول خواهند انجامید و در طول همین مدت تکلیف تان معلوم میشود! یا پیروز میشوید یا شکست میخورید!

ویدئو معرفی بازی

‏اگر از مبارزه های کوتاه که در آنها باید هوشمندانه عمل کنید و سرعت عمل داشته باشید خوشتان می آید و البته از بازی های نقش محور و استراتژی از این بازی نیز قطعا لذت خواهید برد.
‏گیم پلی
‏گروهی از برترین هیولاها تشکیل دهید و با کاربران دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. استفاده از یک تاکتیک خوب و بالاخص استقرار مناسب هر کدام از هیولاهای گروه تان قبل از شروع نبرد میتواند تاثیر بسزایی در پیروزی شما داشته باشد. این بازی اساسا مبتنی بر نوبت است و صفحه بازی نیز متشکل از خانه های شش ضلعی است که هیولاها میتوانند در آنها حرکت کنند. در واقع وجود خانه های شش ضعلی به نوعی امکان اتخاذ تاکتیک های مختلف و همچنین استفاده از موقعیت های مختلف را برای کاربران فراهم آورده است.
‏هیولاها
‏هیولاها در این بازی طیف وسیعی دارند. از فرانکن اشتاین گرفته تا هیولاهایی همچون مدوسا (زنی با موهای مار) و گریفین (موجودی با بدن شیر و سر عقاب) و هیولاهایی که از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوتند؛ هیولاهایی از جمله ووکنگ، مومیایی و هیولاهایی که شاید تا به حال اسمشان را نشنیده باشید مثل پاگنده یا نوبو روح سامورایی. هر هیولایی در این بازی داستان خود و قابلیت های خاص خود را دارد. قابلیت هایی همچون قابلیت های جادویی، ضربات خاص و حتی قابلیت های تمام کننده همچون قابلیت پرتاب بمب اتم که مربوط به ماشین پیشرفته دکتر والتر است.
‏حالت های انجام بازی
‏بازی هم دارای حالت مرحله ای است و هم حالت مبارزه ای آنلاین. حالت مرحله ای دارای مراحل مختلف است و میتوانید آن را به صورت یک نفره هم بازی کنید. در حالت مبارزه ای آنلاین میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. اتخاذ یک تاکتیک خوب و عملکرد هوشمندانه میتوانند کلید موفقیت شما در این بازی باشند. برای گروه یا حتی کشورتان بجنگید و سعی کنید خود را به عنوان یکی از برترین ها مطرح کنید. یادتان باشد حتما هیولاهایتان را ارتقا دهید و از قدرت فوق العاده و قابلیت های خاص آنها نیز در نبردها استفاده کنید. بازی دارای دو حالت ماجرایی و نبرد چریکی (استقامتی) نیز هست که در بخش ویژگی های بازی توضیح داده شده اند.
‏قابلیت های اجتماعی
‏شما میتوانید در این بازی یک گروه (کلن) تشکیل دهید و بعد با اعضای گروه تان به رد و بدل کردن کارت هیولاهای مختلف بپردازید. امکان مبارزه تک به تک با اعضای گروه تان نیز وجود دارد. همچنین میتوانید هم با اعضای گروه تان و هم با کاربران بازی چت کرده و از تجربیات تاکتیکی آنها در نبردها بهره ببرید. گروه خود را از نظر تدافعی تقویت کنید تا بتواند در برابر حملات دشمن دوام بیاورد و خود را به عنوان برترین گروه در دنیا مطرح کند!
‏ویژگی ها:
‏- یادگیری آسان بازی و بدون نیاز به راهنمای عملی
‏- دارای حالت ماجرایی که با شرکت در نبردهای آن میتوانید به هیولاهایی منحصر به فرد دست پیدا کنید.
‏- امکان ارتقای هیولاهایتان و باز کردن قفل قابلیت های خاص و بعضا بامزه آنها که با استفاده از آنها میتوانند ضربات مهلکی به دشمن وارد کنند.
‏- دارای حالت نبرد چریکی که در واقع حالت استقامتی بازی است. در این حالت باید با دشمنانی بسیار قوی تر از خودتان که تمامی هم ندارند روبرو شوید و تا آنجا که میتوانید در برابر آنها دوام بیاورید.- دارای بخش 'محل تمرین' که در آن میتوانید به صورت تمرینی مبارزه کنید و مهارت های تاکتیکی خود را افزایش دهید.
‏- امکان مبارزه تک به تک با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین، تصاحب تاج و تخت آنها و به غارت بردن صندوقچه جواهرات شان
‏- امکان شرکت در تورنومنت های آنلاین که البته بر اساس سطح کاربران دسته بندی شده اند.
‏- امکان استفاده از بهترین تاکتیک ها و آرایش های دفاعی در بخش 'آوردگاه دفاع'
‏- امکان درست کردن نقشه ها و آرایش های نظامی با کمک هم گروهی هایتان طوری که گروه های دیگر نتوانند از عهده آنها بر بیایند. شما میتوانید محل موانع، برجک های دفاعی و تله ها را به دلخواه و البته با یک تاکتیک دفاعی خوب تعیین کنید تا بتوانید بهترین دفاع را در برابر حمله دشمن داشته باشید.
‏- تقسیم بندی گروه ها (کلن ها) بر اساس کشور، شما میتوانید در سطح کشوری گروه تان را به مقام اول برسانید.
‏- امکان تشکیل یک گروه (کلن) و رد و بدل کردن کارت هیولاها با اعضای گروه تان
‏- امکان مبازه دوستانه با هم گروهی هایتان
‏- دارای بخشی به نام 'تلویزیون هیولا' که در آن میتوانید ویدیوی مبارزه کاربران دیگر با هم را ببینید و چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرید.
‏- امکان چت و مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا و همچنین با هم گروهی هایتان، شما میتوانید راجع به استراتژی ها و تاکتیک هایتان با هم گروهی هایتان صحبت کنید.
‏- دستیابی به آیتم ها، جوایز و کارت هیولاهای جدید تنها با ورود روزانه به بازی و همچنین با سر زدن به فروشگاه بازی
‏‏جوایز فصل دوازدهم جنگ قبیله‌ای
‏افزایش جوایز برج آزمایشی و جنگ چریکی

نظرات و امتیاز ها

۱۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مدی
١٨ بهمن ١٤٠٢

نمیاره روی 30%ارور نت میده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ادمین
٣ دی ١٤٠٢

‏✓ بازی قشنگی بود ‏✗ دیگه باز نمیکنه همه جور وارد بازی شدم بدون دلیل هشدار اینترنت میده بازی قشنگیه ولی دیگه باز نمیکنه همه جوره وارد بازی شدم اما توی لودینگ اول روی 30 درصد الکی هشدار اینترنت میده

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر تیتاب🗿
٢٦ اسفند ١٤٠١

این بازی بهترین بازی هست من از همون زمان اکران بازی داشتمش و تمام تغییرات رو دیدم خلاصه باحاله بریزید حتما

میپسندم۱۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

مبارزهٔ کارتی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده