استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۵.۱۲.۲۳۶۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۵۰
حجم۱۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Hyper Dot Studios Limited
‏‏شوالیه‌ها، جادوگرها، قاتلین و دیگر قهرمانان باهم دیگر در میدان نبرد حضور دارند، در میان آن‌ها قهرمانان افسانه‌ای وجود دارد! این‌ها با تجربه‌ترین، حرفه‌ای ترین و قوی‌ترین جنگجویان سرزمین هستند. این افراد به شما کمک خواهند کرد تا در میدان نبرد پیروز باشید!

ویدئو معرفی بازی

‏ مبارزات افسانه‌ای: به تماشای جنگ قهرمانان بیایید، در اینجا جادوگران جادوهای ممنوعه استفاده می‌کنند، شوالیه‌ها با شمشیرهای عظیم خود دشمنان را خرد می‌کنند، و قاتلین خیلی آروم در گوشه و کنار میدان نبرد ایستاده‌اند و منتظر موقعیت مناسب برای حمله هستند.
‏ قهرمانان قدرتمند: هر قهرمانی دارای پیشینه خاص خود است و قابلیت‌های مختص به خود را دارد، از قدرت آن‌ها بهره بگیرید تا در میدان نبرد پیروز شوید. در نبردهای مختلف شرکت کنید و جوایز مختلف به دست آورید، و قهرمانان خود را ارتقا دهید.
‏ با استراتژی حمله کنید: در این بازی نقش‌آفرینی، تجهیزات مختلف و قدرتمند به دست آورید، استراتژی بچینید و حمله‌ای سهمگین به دشمنان خود کنید.
‏‏رفع اشکال و بهبودهای جزئی در گیم پلی.

نظرات و امتیاز ها

۲۵۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محسن
٢١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ کیفت و بازی عالی ‏✗ فیلتر نیاز داره عالی بیست

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر سلطان
٢٨ دی ١٤٠١

مشکلش این که کاراکترها به یه اندازه شارژ نمیکنن،بعدش کلا تا لول ۱۱بازی جذابه،بعدش دیگه اعصاب آدم خورد میکنه،دیگه از بازی زده میشی،لامصب هرچی به هر کدومشون تیر میزنی اصلا نمی‌میرند. معلومه که بازی را دست کاری میکنن،تا بیشتر بازی کنی

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر ꪑꪮ᥇ꪖꪑꪖᦔ 𝓳ꪖꪜꪖᦔ
٨ آذر ١٤٠١

‏✓ خسته کننده نیس ‏✓ نت زیاد نمیبره گرافیکش عالیه ولی فیلتره

میپسندم۸ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

سفر به اعماق سیاه‌چاله‌ها!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده