استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Snaky .io - MMO Worm Battle

Snaky .io - MMO Worm Battle

نسخه۲۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۳
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده CASUAL AZUR GAMES
‏‏چه مدت می توانید در نبرد حماسی مارها زنده بمانید؟ وارد یک عرصه عظیم پر از بازیکنان در سراسر جهان شوید! سریع رشد کنید، به صدر جدول امتیازات صعود کنید و عنوان پادشاه مار را به دست آورید!
‏صرف نظر از استراتژی شما، فقط یک قانون وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. اگر به کرم های دیگر برخورد کنید، ضرر می کنید. بنابراین، تا آنجا که ممکن است رقبای زیادی را محاصره کنید، آنها را مجبور کنید با شما برخورد کنند، برای رشد سریع‌تر غذای آنها را بدزدید و از مارهای بزرگتر دور شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏TEAM VS TEAM
‏با سایر مارها در منطقه متحد شوید تا در مقابل تیم های دیگر بازی کنید! از نبردهای سرگرم کننده 2 تیمی و نبردهای چالش برانگیز 3 تیمی لذت ببرید. از تاکتیک‌های پیشرفته استفاده کنید و سایر کرم‌ها را به دام‌های خود بیاندازید.
‏حالت دوئل
‏آیا شما استاد جنگ‌های PvP هستید؟ سعی کنید با 3 سم و مار عصبانی در منطقه کرم زنده بمانید. سریع و خشمگین لغزش کنید، تا جایی که ممکن است غذا بخورید، سایر کرم‌ها را از بین ببرند و قبل از تمام شدن زمان، بالاترین امتیاز را کسب کنید.
‏FUNNY SKINS
‏نشان دهید که جالبترین مار در منطقه هستید! حیوانات و حیوانات خانگی زیبا، شخصیت ها و ابرقهرمانان معروف، پرچم ها و شکلک های مختلف، و ده ها ماسک فوق العاده جالب دیگر در دسترس هستند! امتیاز کرم به دست آورید، در نبردهای لغزشی پیروز شوید و تخم مرغ های ویژه ای بخرید تا پوسته های منحصر به فرد مار خود را باز کنید تا در میان رقبای منطقه کرم ها خودنمایی کند!
‏تجربه بازی آفلاین
‏این کرم بازی شگفت انگیز را در هر کجا که می خواهید بدون WiFi بازی کنید. در یکی از بهترین بازی‌های آفلاین io، در برابر اوباش سخت بازی کنید و پاداش‌های ویژه کرم‌ها را دریافت کنید!
‏اشتراک‌گذاری اجتماعی
‏ رکوردهای شخصی جدیدی ثبت کنید، در رسانه‌های اجتماعی به خود ببالید، و جوایز لغزشی کسب کنید. ! به دوستان خود نشان دهید که چه کسی بهترین است!
‏در این بازی سرگرم کننده MMO سعی کنید همه حریفان را شکست دهید، بزرگترین کبرا را پرورش دهید، بر تابلوی امتیازات io تسلط داشته باشید. اکنون دانلود کنید!
‏=======================
‏COMPANY COMMUNITY
‏== ======================
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
‏اینستاگرام: https://www.instagram .com/azur_games
‏YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ...
٦ آذر ١٤٠١

این بازی خیلی خوبه

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر مجیدبرمال
٩ مهر ١٤٠١

خوبه

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر ♡ ♬ ᵐᵉʰʳᵃᵈ ♡♬
٢٣ اردیبهشت ١٤٠١

خوبه

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده