استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Mounted Horse Cop Chase Arrest

Mounted Horse Cop Chase Arrest

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۲۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Crazy Games To Play
‏‏بازی دستگیری تعقیب و گریز پلیس اسب سواری، بازی به عنوان افسر پلیس نیویورک سوار بر اسب و دستگیری سارقان بانک و تیم گانگستر وگاس.
‏بسیاری از شهرها در ایالات متحده دارای واحدهای سواری هستند، نیویورک یکی از بزرگترین نیروهای پلیس سواره را دارد. وظیفه خود را برای گشت زنی و کنترل جمعیت در نیواورلئان آغاز کنید. اراذل و اوباش مافیای شهر و زندانیانی که قصد فرار از زندان را دارند از شهر فرار می کنند. با ماجراجویانه‌ترین بازی پلیس اسب سوار، به‌عنوان پلیس سوار اسب سوار شده و فراری را تعقیب کنید.
‏از سرقت از بانک شهر، دزدی ماشین و مواجهه با گانگستر مافیای شهر در بازی مسابقه اسب‌سواری پلیسی پرهیز کنید. به تیم تعقیب و گریز پلیس بپیوندید و در بهترین بازی تیراندازی پلیس با گروه گانگستری واقعی و دزدی بانک مبارزه کنید. در این فصل زمستان در بزرگراه ها و خیابان های شهر دیوانه گشت بزنید و به هموطنان آمریکایی کمک کنید. با ماموریت های تعقیب و گریز پلیس بزرگراه در بارش برف روبرو شوید و دزد ماشین را در بازی تعقیب و گریز پلیس سواره دستگیر کنید. این یک بازی تیراندازی معمولی پلیس شهری نیست، سرگرم کننده ترین بازی اسب سواری پلیس را برای دستگیری فرار از زندان و گانگسترهای بزرگ بازی کنید. زین کنید تا به تیم پلیس اسب سوار بپیوندید و با جرم و جنایت در خیابان شهر نیویورک مبارزه کنید. تمام بازی‌های تعقیب و گریز پلیس بزرگراه و مسابقه اتومبیل رانی پلیس انجام شد. ما به شما پیشنهاد می کنیم در هیجان انگیزترین بازی اسب سواری پلیس با تیم سرقت از بانک، دزدان مغازه، دزد ماشین و افراد بد مبارزه کنید.
‏بهترین بازی پلیس اسب پلیس را انجام دهید و با مهارت های سوار بر اسب، فراری را تعقیب کنید. با ماشین پلیس و موتورسیکلت پلیس تمام شد، اکنون سوار بر اسب پلیس شوید. اسب سواری با باتوم لذت بخش است و از مهارت های کونگ فو و بوکس خود برای مبارزه با دست برای شکست دادن سارقان بانک و ماشین قاپیان در شهر جنایی استفاده کنید. با آموزش کیک بوکسینگ به جنایت وگاس پایان دهید. سگ پلیس گشت صحنه جرم را در بلوک ها پاک می کند تا افراد بد را بگیرد. افسر در تعقیب و گریز پلیس سوار شده به کمک نیاز دارد که منتظر چه هستید. اگر عاشق بازی‌های کابوی و اسب‌سواری هستید، مطمئناً جدیدترین بازی اسب‌سواری پلیس را دوست خواهید داشت. در این بازی اسب سواری پلیسی، وظیفه پلیس را انجام دهید و زندانی را که از زندان یا سرقت دوچرخه فرار می کند، دستگیر کنید. بر شهر وگاس حکومت کنید و جوخه گانگسترهای دلقک را پشت میله ها در زندان قرار دهید. به عنوان پلیس نیویورک بازی کنید و برای تعقیب افراد بد سوار اسب شوید.
‏ویژگی های دستگیری تعقیب و گریز پلیس اسب سوار شده:
‏بازی اسب سوار شده در ماموریت های تعقیب و گریز پلیس
‏اسب 3 شهر با اسب سوار شده بازی پلیس اسب
‏شهر زمستانی با بارش برف و بزرگراه های تپه ای آفرود
‏دزدان بانک، دزد ماشین و گانگسترهای بزرگ تعقیب و گریز
‏بهترین بازی اسب دوانی برای شکست دادن افراد بد در خیابان ها
‏سارقان آمریکایی، بریتانیایی و کانادایی بازی اسب پلیس
‏به تیم پلیس بپیوندید و در نبرد پلیس نیویورک علیه جنایتکاران بجنگید
‏‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی امیری
١٣ بهمن ١٤٠٠

خوب

۳ ۰
❤❤❤
١٥ دی ١٣٩٩

بهترین بازی دنیا ❤❤❤❤❤❤

۸ ۴
HAMIDREZA
٢١ آبان ١٣٩٩

ممنون از سازندش

۱۰ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده