استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Mounted Horse Riding Pizza

Mounted Horse Riding Pizza

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Crazy Games To Play
‏‏از این بازی تحویل پیتزا اسب سواری شگفت انگیز لذت ببرید، از اسب سواری در محیط آفرود و شهر لذت ببرید. به عنوان تحویل دهنده پیتزا در رستوران فست فود کار کنید. انجام بازی‌های رانندگی پیتزا با دوچرخه یا دوچرخه سواری انجام شد. به دنبال سواری احمقانه تری هستم. در مورد اسب سواری و تحویل پیتزا چه احساسی دارید؟ به عنوان مرد پیتزا در هتل مشغول به کار شوید و این بازی تحویل فست فود را برای سال 2022 انجام دهید.
‏افرادی که عاشق بازی‌های موتور سوار و پسرانه تحویل پیتزا هستند، مطمئناً از بازی این بازی تحویل سریع پیتزای سه بعدی اسب سواری لذت خواهند برد.
‏کار خود را به عنوان پیتزا تحویل دهید و مهارت های واقعی سوارکاری را در اسب نشان دهید. زین کنید تا پیتزای داغ را در شهر واقعی تحویل دهید. به عنوان یک اسب سوار واقعی باید کنترل این اسب نر وحشی را در دست بگیرید. ما معتقدیم بازی های تحویل پیتزای سه بعدی قبل از سوار شدن پیتزا: تحویل غذا چندان سرگرم کننده نبود. بهترین بازی تحویل فست فود را با مهارت های سوار بر اسب انجام دهید. برای سوارکاری در جاده های ترافیکی بین شهری، به مهارت های واقعی سوارکاری نیاز است. مهارت های مسابقه اسب سواری را نشان دهید یا از آموزش نمایش اسب خود برای دویدن در بزرگراه های شهر استفاده کنید. اگر با ماشین یا شخصی برخورد کردید، از تخلفات ترافیکی اجتناب کنید، از قوانین خیابان پیروی کنید، ماموریت شما ناموفق خواهد بود.
‏این شبیه‌ساز تحویل پیتزا سوار اسب به شما امکان می‌دهد نقش‌های پسر تحویل پیتزا داغ در فر را انجام دهید. چند مسابقه اسب‌سواری حرفه‌ای را نشان دهید مهارت‌ها مراقب اتوبوس‌ها، ماشین‌های اسپورت وسایل نقلیه سنگین ترافیکی در شهر واقعی باشید.
‏کار تحویل پیتزا دوچرخه‌سوار را فراموش کنید، یک بازی بی‌نظیر را امتحان کنید. یک فروشگاه جدید در شهر کوچک خارج از جاده راه اندازی کنید و پیتزا را در جاده های زیگزاگ و سربالایی تحویل دهید. چند مهارت واقعی اسب سواری را با این بازی تحویل پیتزا نشان دهید.
‏دانلود بازی پیتزا اسب سواری، این بازی واقعا سرگرم کننده و شگفت انگیز تحویل فست فود برای سال 2022 است و برخی از مهارت های واقعی اسب سواری را در بهترین بازی شبیه سازی اسب نشان دهید.
‏‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نیما محمدی
٥ بهمن ١٤٠٠

عالی است پیشنھاد میکنم نصب کنید

۵ ۳
matin..majani
١ آبان ١٤٠٠

اصلا نصب نکنید الکی نت میبره

۵ ۴
حسین
١١ تیر ١٤٠٠

اصلا خوب نیست زور میبره بازی را باز کنه

۱۲ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده