استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
US Police Horse Crime Shooting

US Police Horse Crime Shooting

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۰
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده MAS3DStudio - Racing and Climbing Games
‏‏بازی های تعقیب و گریز گانگستری تیراندازی با اسب پلیس ایالات متحده، ترکیبی از شبیه سازی اسب سواری پلیس سوار شده واقعی با تعقیب و گریز جنایی پلیس است. اسب پلیس تعقیب جنایتکاران و تیرانداز تروریست با مفاهیم جدید تیراندازی با اسب پلیس آمیخته با اسب سواری. در تعقیب و گریز با ماشین پلیس هیجان با بازی های اسب پلیس مانند تعقیب و گریز با ماشین پلیس دو چندان می شود. از بازی تعقیب و گریز پلیس با اسب لذت ببرید و تمام ماموریت های تیراندازی منطقه فرار جنایی را با گروه گانگستری واقعی در میان ترافیک شهر دیوانه انجام دهید و وحشت را در منطقه تیراندازی تیرانداز از خفا در شهر وگاس پاک کنید. در بازی تیراندازی تعقیب و گریز جنایتکار پلیس روسیه و ماموریت نجات شهر، شما ماموریت های تیراندازی تیرانداز از خفا پلیس را به همراه ماموریت های بازی تعقیب و گریز اسب پلیس یا بازی تعقیب و گریز پلیس واقع گرایانه انجام خواهید داد. از جلو در مقابل گانگسترهای شهرستانی تیم برتر رهبری کنید زیرا پلیس تیرانداز سوار بر اسب افسر شبیه ساز اسب سواری پلیس شهر تیرانداز منطقه می شود. تاکتیک های مدرن را اتخاذ کنید و از بازی تیراندازی جنایات گانگستری برای رسیدگی به جنایات میامی استفاده کنید. بازی در این شبیه ساز اکشن یا بازی تیراندازی باندهای جنایی ساده شده با استفاده از ماشین پلیس روسی و اسب پلیس آموزش دیده آغاز شده است که در پلیس شهر برای تعقیب گانگستر تیم برتر در اطراف کلانشهر تیراندازی تیرانداز از خفا در خیابان های شهر بازی های تعقیب و گریز اسب گانگستری بسیار آشفته استفاده می شود.< br>

ویدئو معرفی بازی

‏تیراندازی با جنایت پلیس ماموریت نجات شهر تعقیب و گریز گانگستری در انتظار است. زمان آن است که به عنوان شبیه ساز تعقیب و گریز بازی های تیراندازی با اسب پلیس ایالات متحده برای نجات شهر با ماموریت های نجات شهر از دست جنایتکاران در بهترین شبیه ساز پلیس ما و دستگیری گانگسترها در بازی های پلیسی عمل کنید. تعقیب جنایتکارانی را که در فرار از زندان محکوم می شوند را تعقیب کنید و باید زندانیان را بگیرید و امنیت بازی تعقیب و گریز ماشین پلیس شهر جرم و جنایت را کنترل کنید. تمام سطوح بازی با اسب پلیس را با تیراندازی به جنایتکاران در شهر تعقیب گانگستری کامل کنید و در بازی های تیراندازی پلیس دونده سریع باشید. ممکن است برخی مجرمان سلاح های غیرقانونی حمل کنند. آن‌ها ممکن است قبل از اینکه شما به تعقیب و گریز برسید فرار کنند و آنها را در بازی‌های پلیسی ۲۰۲۱ دستگیر کنید. اجازه ندهید بازی پلیس یا شهر اسب پلیس تبدیل به محل جرم شود. پس وقت آن است که دیگر بازی‌های اسب پلیس با سگ را فراموش کنید و جدیدترین بازی سه بعدی ضد تروریستی را با تعقیب و گریز اسب پلیس ابرقهرمانی انجام دهید.
‏ماموریت‌های تعقیب و گریز جنایی ضد تروریستی پلیس اسب شهری در انتظار شما هستند تا اسب خود را زین کنید. تیراندازی پلیس تعقیب و گریز جنایی مفهوم کاملاً جدید پلیس واقعی با اسب پلیس شما سارقان و مجرمان را در شهر جنایی تعقیب می کند. در ترافیک بزرگراه سوار بر اسب پلیس با سرعت کامل، تعقیب و دستگیری گانگستر قایق های تندرو، دزدان، تروریست ها و جنایتکاران در هر ثانیه در این ترکیب مملو از آدرنالین شگفت انگیز است.
‏ویژگی ها در تیراندازی با اسب پلیس ایالات متحده:
‏ br>• برای تعقیب گانگستر قایق‌های تندرو، سارقان و رئیس جرم و جنایت میامی، سوار بر اسب پلیس بزرگ اکشن سواری کنید.
‏• قفل اسب‌های پلیس سواری سواره را برای اسب‌سواری‌های پلیسی هیجان‌انگیزتر باز کنید.
‏• جنایت گانگستری واقعی و گانگسترهای قایق تندرو با اسب پلیس شهر جنایتکار وگاس.
‏• صدای اسب و انیمیشن عالی با گرافیک سه بعدی عالی.
‏• ضد حمله شدید به تروریست وظیفه اصلی شماست.
‏• نجات شهر جنایتکار با اسب پلیس تیراندازی می کند.
‏• تجربه جدید واقعی تیراندازی با تک تیرانداز پلیس FPS.
‏زمان تعقیب مجرمان و دزدان سوار بر اسب فرا رسیده است. هیجان تعقیب و گریز و دستگیری جنایتکاران و تروریست های شهر جنایت را احساس کنید. سارقان و متخلفان فرار از زندان در ملاء عام مرتکب جرم می شوند و وظیفه شما این است که با تیراندازی جنایتکاران گانگستری اسب سواری پلیس خشمگین خود آنها را متوقف کنید. دانلود برای سواری هیجان انگیز با تیراندازی با اسب پلیس ایالات متحده. بازی های اسب پلیس سوار شده نهایی را انجام دهید و دیگر تعقیب و گریز گانگستری با قایق تندرو اسب پلیس را فراموش کنید.
‏‏سطوح جدید اضافه شد.
‏پوسته های بازیکن جدید اضافه شد.
‏پوست های اسب جدید اضافه شد.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
(: علی
٢١ فروردین ١٤٠١

بازی خوبه از سازنده اش دستتان درد نکنه

۳ ۱
محمدرضا
١٩ شهریور ١٤٠٠

بدبدبد گفت به بازی نظر بده نظر دادم اما باز هم نیاورد

۵ ۰
ایلیا رضائی
١٩ دی ١٣٩٩

بد نیست اماهنگی و تبلیغات اش زیاده همین ولی بریزید و لذت ببرید

۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده