استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
US Army Battle Ship Simulator

US Army Battle Ship Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۴
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Desert Safari Studios
‏‏جنگ جهانی در اعماق دریا در حال انجام است و شبیه ساز نبرد کشتی ارتش ایالات متحده باید تجربه واقعی شبیه ساز نبرد را رهبری کند. اقیانوس آرام شما را به نبرد حماسی در اعماق دریا در طول جنگ دریایی می برد. در شبیه ساز نبرد کشتی ارتش ایالات متحده، در جنگ مدرن کشتی واقعی خود در اقیانوس حرکت کنید، نیروهای دریایی رقیب را به سرقت ببرید، به عنوان یک کاپیتان نیروی دریایی بسیار آموزش دیده به نبرد شدید نیروی دریایی حمله کنید. نه تنها نیروی دریایی می‌جنگید، بلکه از پشتیبانی هوایی با هلیکوپترهای جنگنده و سلاح‌های کالیبر بزرگ در قلمرو دفاع آبی برخوردار هستید. تانک های کشتی ارتش دشمن و هلیکوپتر تسلیحاتی حریف را در یک اقیانوس وسیع نابود کنید. برای پیوستن به جنگ ناوشکن ها از رزمناوهای سبک و سنگین، کشتی و حتی با اسلحه های گاتلینگ استفاده کنید. به منطقه جنگی خوش آمدید و از شبیه ساز نبرد کشتی ارتش ایالات متحده لذت ببرید.
‏این بازی تیراندازی کشتی، اتحادی با سربازان کشتی نظامی است. در پایگاه کشتی ارتش ایالات متحده، کمودورها و فرماندهان عالی رتبه تصمیم می گیرند از سربازان چترباز، هلیکوپترهای جنگنده و موشک های موشکی استفاده کنند. بازی ناوگان عظیمی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و فرصتی برای استفاده از فرماندهی ارتش کشتی های افسانه ای و مبارزه برای تسلط در اعماق دریا به بازیکنان می دهد. ماشین ناوشکن دارای ترکیب واقعی منحصر به فرد خود از قدرت آتش، سرعت، زره و استقامت برای جلوگیری از حمله دشمن است. در بازی نیروی دریایی شبیه ساز نبرد تیراندازی با کشتی به عنوان فرمانده رزمناو، وظیفه شما غرق کردن یک کشتی دشمن برای دفاع از آب های سرزمینی است. یک بازی حرکت دریایی برای تکمیل هر ماموریت ارتش به تعادل خوبی بین قدرت تجاری و نیروی دریایی شما نیاز دارد. یک کشتی نیروی دریایی متفاوت بازی کنید، از رزمناوها یا ناوشکن ها برای شرکت در آخرین جنگ ارتش استفاده کنید.
‏کشتی گشتی را به دریای مواج ببرید و در جنگ به دنبال ارتش نیروی دریایی نیروی هوایی رزمی باشید. با موشک های هدایت شونده به آنها ضربه بزنید و آتش سریع باز کنید. هلیکوپترهای جنگنده نیروهای حریف را با بمباران و موشک های اژدر از کشتی خود نابود کنید. با از بین بردن کشتی دشمن، در نبرد شدید کشتی دریایی تهدید کننده پیروز شوید. دشمنان خود را به صورت استراتژیک در نبردهای شدید و ارتشی نابود کنید. از کشتی ناوشکن زرهی خود در اقیانوس های سرد عمیق استفاده کنید و تمام کشتی های کشنده و پایگاه دریایی جنگ های زرهی دشمن را نابود کنید. ماموریت شما این است که مسئولیت ناوگانی از کشتی های نیروی دریایی قدرتمند و متنوع را بر عهده بگیرید، به دریای مواج بروید تا دشمنان خود را در نبردهای شدید و شدید از بین ببرید.
‏برای مقابله با دشمنان خود در دریای آزاد آماده باشید. ، با فرماندهی کشتی نیروی دریایی خود و نابود کردن کشتی حریف. شبیه ساز کشتی نیروی دریایی جنگنده ضد تروریستی خود را خلبانی کنید، نبرد و پایگاه های نیروی دریایی تروریست ها را شلیک کنید و آنها را تصرف کنید. به نیروی شبیه ساز نبرد نخبگان بپیوندید تا پایگاه های نیروی دریایی، قایق های تندرو و زیردریایی ها را با اسلحه های ضد هواپیما و موشک های موشکی نابود کنید. جنگ دریایی بزرگ را تجربه کنید، رگبارهای قدرتمند شلیک توپ را با دشمنان مبادله کنید. در این بازی شبیه ساز کشتی جنگی ارتش، فرماندهی تیپ یک کشتی نظامی واقعی wwii را بر عهده بگیرید. شبیه ساز نبرد کشتی ارتش ایالات متحده یک بازی تیراندازی با کشتی های واقعی با انواع مختلفی از کشتی های نظامی است که نقش های مختلف را ایفا می کنند
‏ویژگی ها:
‏10 ماموریت چالش برانگیز جنگ کشتی در آب های عمیق
‏ناو حامل کشتی عظیم با هلیکوپتر تفنگدار و جت های جنگنده
‏اقدام واقعی جنگ نیروی دریایی در محیطی همهجانبه
‏کنترل های آینده نگر برای قایقرانی روان و تیراندازی دقیق
‏گرافیک سه بعدی همهجانبه و جلوه های حس انفجار بمب
‏دانلود بازی شبیه ساز نبرد کشتی ارتش ایالات متحده برای میدانی اقدام و پایان دادن به جنگ های جهانی دریاسالار خود را افتخار کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
❤️JigarTalla%021
٢٤ اسفند ١٤٠١

یعنی اعصاب خرد کن و ابتدایی. اصلا هم شبیه تصاویرش نیست. من نمیدونم چرا بعضی دوستان برنامه رو نفی میکنند درلحظه چندتا ستاره هم میدن.

۰ ۰
یا حسین 🏴🏴🏴🏴
٢٩ بهمن ١٤٠١

بازی باحال برای بچه های ‌ ۹ تا ۱۲ سال خوبه

۰ ۰
🎮games on and of🎮
٧ مهر ١٤٠١

نصب کنید نتتونو حدر بدید خیلی بده البته من خوشم میاد نظر شما رو نمیدونم

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده