استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
US Army Missile Launcher Game

US Army Missile Launcher Game

نسخه۱.۱.۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۹
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Whizwik Games
‏‏*شهر مورد حمله است*
‏تروریست ها در شهر ایالات متحده مورد حمله قرار گرفتند و این ایالت را وارد جنگ می کند. ارتش ایالات متحده در این وضعیت در حالت آماده باش قرار دارد. آنها تصمیم گرفتند حملات رقبا را با پرتاب موشک و جادوهای هواپیماهای بدون سرنشین از بین ببرند. این شروع نبرد تیراندازی با هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده با حملات پهپادهای موشکی و موشک های هسته ای در این بازی های پرتاب موشک است. این ماموریت تهاجمی رزمی به شما امکان می دهد تا چالش های مختلف نیروهای جنگی را کشف کنید و همچنین باید تانک های نظامی را به میدان نبرد هدایت کنید تا پاسخ حملات هیجان انگیز دشمن را بدهید. ممکن است بازی‌های تیراندازی جنگی انجام داده باشید، اما این ماموریت حمله پهپاد پرتاب موشک ارتش ایالات متحده، مانند میدان جنگ واقعی، چالش‌های جنگی هیجان‌انگیز و بزرگی دارد. تانک های نظامی مختلفی را که برای حمل و نقل موشک های کارآمد برای از بین بردن رقبا مورد استفاده قرار می گیرند، کاوش کنید.
‏*در جنگ موشکی هسته ای علیه رقبا پیروز شوید*
‏با پهپاد نظامی ضربه بزنید تا تروریست ها را از خشکی محو کنید، تانک های نظامی را که دارای موشک انداز و پهپاد هستند رانده و در نقطه ای پارک کنید تا بتوانید رقبا را هدف قرار دهید. مکان را با دقت به آنها شلیک کنید. تانک های مدرن و وسایل نقلیه باری نظامی برای اقدامات هیجان انگیز واقعی طراحی شده اند تا نیروهای رقیب را با موفقیت شکست دهند. موشک‌های هسته‌ای و پهپادهای نظامی آنقدر کارآمد هستند که می‌توانند پایگاه تسلیحاتی رقیب را در یک حرکت نابود کنند. تمام ماموریت های جنگی هیجان انگیز و موشکی را برای شکست دادن رقبا در این بازی های موشکی انجام دهید. این نبرد تیراندازی با هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده استقامت شما را برای شلیک به دشمنان بیشتر افزایش می دهد تا بتوانید ایالت آمریکا را از دست شیطان محافظت کنید. رقبا با سربازان خود آمدند، مجهز به تمام سلاح های جنایتکار برای نابودی ایالت در این بازی موشکی go plan. این بازی جنگ هسته ای دارای پهپادهای نظامی برای از بین بردن رقبا، تانک های نظامی برای انتقال سلاح ها به پایگاه است. نیروهای نظامی این جنگ موشکی هسته ای را با استراتژی و برنامه ریزی مناسب انجام می دهند تا در این زمان دچار بحران موشکی نشوند. جنگ موشکی به همه افسران نظامی بسیار آموزش دیده نیاز دارد که این درس را به گانگسترها و جنایتکاران بدهند. در این مأموریت حمله پهپاد موشک انداز ارتش ایالات متحده، آماده حمله موشکی با پرتاب کننده موشک و حملات پهپادی باشید. به یک جنگنده واقعی تبدیل شوید تا سرزمین خود را از شر مهاجمان شیطانی که می خواهند به پایگاه های موشکی نظامی و زمین شما حمله کنند، نجات دهید.
‏*به رقبا از حملات هواپیماهای بدون سرنشین خود درس بدهید*
‏ماموریت حمله هواپیماهای بدون سرنشین موشک انداز ارتش ایالات متحده دارای تمام ماموریت های جنگی است که منجر به ایمن سازی سرزمین شما در ایالات متحده می شود، سعی کنید در حداقل زمان معین به پایگاه دشمن شلیک کنید. تانک ها و وسایل نقلیه نظامی خود را که همگی برای پرتاب کننده موشک در این حمله جنگی موشک توپچی هوایی تنظیم شده اند، آماده کنید. محیط واقعی جنگ و پایگاه های نظامی استقامت شما را برای پیروزی در این جنگ هسته ای با پرتاب کننده های موشک شگفت انگیز و حملات بزرگ افزایش می دهد. موشک ها و پهپادهای قدرتمند را از فروشگاه بخرید تا بتوانید به این جنگ وحشیانه علیه تروریست ها و مافیای بزرگ مدرن پایان دهید. از موشک های بسیار مدرن در این بازی ماموریت برنامه ریزی برای حمله واقعی استفاده کنید. زمین امن نیست زیرا رقبا به برخی از بخش‌ها حمله می‌کنند، حتی اگر مناطق هوایی امن نیستند زیرا رقبا هواپیماها و هلیکوپترها را برای حمله به ایالت فرستاده‌اند. ماموریت های اکشن بیشتری را به عنوان یک افسر نظامی واقعی بازی کنید تا برای بقای خود بجنگید. این بازی جنگ هسته ای زمانی به پایان می رسد که پهپادهای نظامی تمام مکان رقبا را تامین کرده و در زمان اوج خود آنها را نابود می کنند. دشمن خود را با این موشک انداز ها نابود کنید، با حملات اسلحه واقعی به هواپیما حمله کنید. در این میدان جنگ با موشک های هسته ای در این گونه بازی های موشک انداز ضربه بزنید. وسایل نقلیه نظامی را به سمت پایگاه حمل کنید تا بتوان در زمان جنگ از آنها استفاده کرد. با حمل و نقل کامیون نظامی برای حمله موشکی هسته ای در جنگ پیروز شوید.
‏ویژگی های کلیدی
‏گرافیک سه بعدی واقع گرایانه و محیط جنگ
‏ماموریت های هیجان انگیز و اکشن
‏پرتاب کننده های موشک و حملات هواپیماهای بدون سرنشین
‏انواع گسترده موشک ها برای از بین بردن رقبا
‏صحنه های تخریب واقعی جنگ
‏‏رفع اشکالات جزئی
‏جوایز روزانه
‏دستاوردها
‏حالت پازل جدید در بازی اضافه شد
‏محیط آفرود جدید
‏محیط شهر جدید
‏چند شیرین کاری نیز اضافه شد
‏وسایل نقلیه جدید
‏ تجربه کاربری بهتر
‏بازی بهتر

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Sadra Abedi
١٩ فروردین ١٤٠٢

‏✓ چیزی باحالی نداره ‏✗ عین تصویر نیست شباهتی با خود تصویر نداره

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد رضا قباد
٢ آذر ١٤٠١

هم بازیش چرته هم درب دوم باز نمشه

میپسندم۱۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر ممد باقری
١١ فروردین ١٤٠٢

بازی شبی عکس نیست

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده