استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cabin Crew Flight Adventure

Cabin Crew Flight Adventure

نسخه۱.۰.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۳
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده BLoft Studio
‏‏کودک کهربا خود را به عنوان مسافر هواپیمای خدمه کابین کلاس پرواز درجه یک ، که در خواب آرزو می کرد خدماتی را بپوشاند که لباس خوابگاه مهماندار هوا را در خواب داشته و وظایف خود را پرداخت کرده و پرواز را در رویاهای خود مدیریت می کند. همانطور که کودک کهربا پیش از این خود را در فرودگاه به عنوان مدیر خطوط هوایی حرفه ای هواپیمایی شهر دیده بود. اما این بار مدیر پرواز هوایی رویای کودک کهربا نزدیک به آن زمان واقعی و به همین دلیل نزدیک شد! کهربا ممکن است مجبور باشد به دنبال برنامه هایی برای دختران سرنشین هواپیمای مسافربری باشد و نیاز به پخش پرواز در ناوگان پروازی در فرودگاه یا بازی های رایگان هواپیما داشته باشد. یادگیرنده پرواز درجه یک ، مدیر پرواز هوایی برای مدیریت پروازها به عنوان مدیر خطوط هوایی حرفه ای در دنیای شگفت انگیز فرودگاه از سرگرم کننده بازی برای دختران به جای بهترین بازی برای دختران رایگان. هنگامی که کودک کهربا شروع به کار به عنوان یک مدیر فرودگاه ، یک شبیه ساز پرواز و سپس او را به عنوان مدیر پرواز خدمه پرواز کابین: دختران فرودگاه ماجراجویی دوست دارد. بیایید بیایید و بازی های مهماندار هواپیما را برگزار کنید ، من مهلک هستم که شما این بازی های ماجراجویی شبیه ساز هواپیما را برای بچه ها بیشتر از بازی های شبیه ساز پرواز دوست دارید.
‏به Cabin Crew Flight Manager خوش آمدید: دختران ماجراجویی دنیایی از بازی های سرگرم کننده برای دختران و بهترین بازی های جدید در جهان است.
‏ایست بازرسی امنیتی:
‏به عنوان سرنشین پرواز درجه یک و دستیار ایمنی پلیس هواپیمایی برای امنیت فرودگاه ، چمدان ها را با دستگاه اشعه ایکس و دستگاه غربالگری مسافران در حال خروج در دروازه پاسگاه امنیتی ، مدیر فرودگاه دستور می دهد که میزبان هوا مواظب باشد برخی از مسافران مایعات قابل اشتعال داشته باشند ، وسایل تیز شامل تیغ های تیغ ، قیچی ، چاقو با تیغه در بازی های مسافر پرواز مجاز نیست.
‏عزیمت و مهاجرت به مقصد
‏مهماندار کودک کهربا هوایی کهربا هنگام ورود یا عزیمت مسافر ، باید گذرنامه تأثیر را بررسی کنید و سوابق نام و آدرس مسافر را برای اهداف مهاجرتی نگه دارید و از بازی های سرگرم کننده دختران لذت ببرید. نام و نام خانوادگی او را با دقت در برابر افراد بین المللی که می خواهند پرونده جنایتکارانی را بررسی کنید ، بررسی کنید. این بهترین آموزش برای مباشر ، مهماندار هوا و مسافرین پرواز است.
‏کافه تریا و فروشگاه تاک
‏سرویس و تهیه غذاهای خوشمزه ، کیک خوشمزه به مسافران درجه یک aeroplan پرواز هواپیمای داخلی شهر و پرواز هواپیمای درجه یک بین المللی در فرودگاه. انجام خدمات مودبانه با طرزالحور فرودگاه. یک کافه تریا و کافی شاپ سازماندهی کنید ، خدمات مراقبت از کودک را به مسافران هواپیما ارائه دهید. خدمت به غذاهای سریع و مهارتهای مفید نشان می دهد. به عنوان یک سرنشین پرواز درجه یک استواری ، اطمینان حاصل می کنید که مناطق سرویس و آشپزخانه تمیز و مرتب هستند.
‏تمیز کردن کابین
‏در صورت آلودگی هواپیما ، هرگز در مورد ایمنی در بازی های کابین به خطر نیفتد ، در صورت درخواست سرویس خدمه کابین را ارائه دهید! فعالیتهای نظافت را با مباشرت خدمه کابین و کارکنان کلاس پرواز درجه یک در Cabin Crew Flight Manager: Game Adventure Adventure Girls انجام دهید. شما باید پروازها را مدیریت کرده و با مدیر خطیر هوایی بازی های شبیه ساز پرواز هماهنگ کنید. دست زدن به بی نظمی های پرواز در کابین ، تمیز کردن کابین ، لکه های فرش و صندلی باید تخلیه و از بین برود و نظافت داخلی ، به حداقل می رساند اختلال در بازی های شبیه ساز پرواز. شرکت کننده هواپیما اقدامات خود را با مدیر ایستگاه هواپیمایی هماهنگ می کند.
‏بارگیری در هواپیما
‏حمل و نقل و نظارت بر هواپیما در فرودگاه برای پرواز در آسمان پرواز ، شما باید فعالیت های فرودگاه را در بازی هواپیمایی بارگیری از سطح زمین و بارگیری یا تخلیه هواپیما در چمدان های فرودگاه انجام دهید و امنیت و اجرای بازی های حمل بار هواپیما یا چمدان مسافران شبیه سازی هواپیمای توربوجت را انجام دهید. .
‏شبیه سازی هواپیما پرواز
‏هیچ کس در کودکی متخصص نیست ، بنابراین وظیفه پرواز خلبان پرواز برای شبیه ساز پرواز مسئولیت اصلی پرواز هواپیما در شهر ، رانندگی هواپیما طبق قوانین بازی پرواز در بازی های شبیه ساز پرواز و دستورالعمل شبیه ساز پرواز و پرواز با خیال راحت هواپیما به عنوان خلبان است. بازی های پرواز پرواز این کار ساده ای برای بازی های شبیه ساز هواپیما نیست زیرا سایرین در بازی های شبیه ساز پرواز به موفقیت می رسند.

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٦ خرداد ١٤٠٣

خیلی ‌بازی‌بدی‌هست‌نصب‌نکنید این یک ستاره هم میدم که بازی‌آبروش‌نره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بلقان ابادی
٦ تیر ١٤٠٠

بازی عالی هست هریکی میدونه به هم بگه

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر فاطمه رضی
٢٣ فروردین ١٤٠٠

عزیزم کاری نداره باید غذا رو بذاری رو فکرش عالی👏👏

میپسندم۷ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده