خانه بازی ماجراجویی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۴۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Creative Mobile Games
‏‏بازی ماجراجویی Beholder یکی از بازی های فکری و جاسوسی است که شما در آن به عنوان یک جاسوس با دولت همکاری می کنید و اطلاعات افراد را به مافوق خود گزارش می کنید. شما می توانید در دستگیری افراد مختلف کمک کنید٬ پاپوش درست کنید و یا به کسی از پشت خنجر بزنید. این بازی از گرافیکی زیبا و دو بعدی به همراه داستانی فوق العاده، جلوه های صوتی جذاب و گیم پلی ای سرگرم کننده برخوردار می باشد. برای انجام درست وظایف محول شده به شما لازم است وسایل و ابزارهای افراد را جستجو کنید و موارد مشکوک و تهدیدآمیز علیه دولت را شناسایی کنید و گزارش دهید. هر تصمیمی که می گیرید داستان بازی را تغییر می دهد. فراموش نکنید همه اتفاقات در این بازی بسیار مهم هستند و وقتی با شخصیت های بازی ارتباط برقرار می کنید حتی یک تصمیم به ظاهر جزئی نیز می تواند عواقب فاجعه باری داشته باشد. بنابراین، خوب فکر کنید و عاقلانه انتخاب کنید که اطلاعات را به مافوق خود گزارش کنید و یا حتی از افراد باج خواهی کنید!
‏ ویژگی ها:
‏ فضای جذاب و اسرارآمیز بازی
‏ نابودی حریم های خصوصی
‏ جستجوی خانه ها برای بدست آوردن مدارک مهم
‏ تصمیم گیری های متعدد و موثر در روند بازی
‏ گرافیک با کیفیت به صورت HD و دوبعدی
‏ جلوه های صوتی جذاب
‏ سازگاری با انواع گوشی و تبلت ها
- Fixed problem with purchase screen.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟